Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar merhaba, adet olmadan 1 hafta önce regl sancısına benzer sancılarım olurdu. Bu ay olmadı 4 gün kaldı adetime ve sabahları ara ara mide bulantısı belimde de ağrı oluyor, vücut sıcaklığım yüksek, ağzımda 2 gün akşamları tat değişikliği oldu tüm bunlar hamileliğe işaret olabilir mi yoksa benim kuruntum mu

Kızlar merhaba yumurtlama on gün geçti 2 3 gündür kaşık ağrım var regli olacak gibi sizce gebelik var mıdır

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.

adetime bir hafta var 4 Ekim yumurtlama günümü değerlendirdik kan testinde bugün 0.19 çıktı yükselir mi yoksa negatif mi

Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.

merhaba 4 ekimde yumurtlama dönemimden iki gün önce ilişki yaşadım Regl olmama 1 hafta var bugün test yaptırdım beta 0.19 çıktı yükselme ihtimali var mı

Çatlatma iğnesi vurulalı 12. Günüm birkaç gündür test yapıyordum erken gebelik testi de kaset test de negatif çıkıyordu bunu bu sabah yaptım ilk anda belirdi öğleden sonra tekrar yaptım yine silik böyle çıktı sizce pozitif mi.
İkinci resimde önce yaptıklarım mevcut
Merhaba yaptığınız kaset testler dıpıll marka degilmi bayada o markadan test yapmışsınız hiç kuruma çizgisi çıkardımi test bende bu markadan kullandım da yaptığım ilk dakikadan gölge gibi bi çizgi belirdi kuruyunca netleşti yinede testlerden yana cok hüsrana uğradığım için inaniyimmi bilemiyorum erken gebelik yaptım onda bisey çıkmadı

Çatlatma iğnesi vurulalı 12. Günüm birkaç gündür test yapıyordum erken gebelik testi de kaset test de negatif çıkıyordu bunu bu sabah yaptım ilk anda belirdi öğleden sonra tekrar yaptım yine silik böyle çıktı sizce pozitif mi.
İkinci resimde önce yaptıklarım mevcut
Benimde testim ayni böyle neredeyse gri pembe karışımı bi renk te çizgi sabah ilk idrarla değil gün içinde yapmistim

Merhaba yaptığınız kaset testler dıpıll marka degilmi bayada o markadan test yapmışsınız hiç kuruma çizgisi çıkardımi test bende bu markadan kullandım da yaptığım ilk dakikadan gölge gibi bi çizgi belirdi kuruyunca netleşti yinede testlerden yana cok hüsrana uğradığım için inaniyimmi bilemiyorum erken gebelik yaptım onda bisey çıkmadı
Evet bende ilkten güvenemedim çünkü o markayı hiç kullanmamıştım bendede erken gebelik testinde çıkarmamıştı belli belirsiz bir çizgi vardı sadece üç tane yapınca biri bozuk olsa diğerleri de mı bozuk diye düşündüm bir tane daha test aldım bebetime markaydı onda hiç çıkmamıştı mesela sonraki gün yine aynı markayla yapınca kıpkırmızı çıkmıştı

Merhaba, regli gününden 2 gün önce kahverengi pembe lekelenme oldu.reglim 5 gün gecikti dün beta verdim ama bişey çıkmadı. Başına gelip ve sonucu pozitif veya nasıl regli olan var mı?

Merhaba hanimlar,
uzun suredir yorumlarinizi okuyorum Bizde esimle yeni denemelere basladik. digital ovulasyon clearblue guleryuz testlerini kullandim ve guleryuzu gordugum gun ve sonrasi iliski yasadik. yani 4 - 5 ekim yumurtlama tarihlerimde. Daha sonra normalde regl olacagim gun kasik agrisi( ama oyle boyle degil cok sancili gecer) ve gogus agrisi yasarim. ama yumurtalama ve iliski sonrasinda yani yaklasik 1 hafta kadar kasiklarimda ara ara siddetli olmayan agri ve surekli bir uyuklama hali var. Ama adet agrisi gibi degil hafif hafif yokluyor. 2 3 gundur de migdem yaniyor gibi mi desem eksime mi var desem bilemiyorum. ve 2 3 gun boyunca su gibi yada daha kati beyaz akintim oldu ama suan gecti .28 gunde bir duzenli regl oluyorum. reglime bugun itibariyle 5 gun var. dedigim gibi normalde regli olacagim gun bunlari hissederdim. ama yumurtlama sonrasi oldugu icin acaba mi dedim . boyle yasayip da gebelik haber alan arkadaslarimdan bilgi alabilir miyim. Bu arada bekleyen herkezin kucagi dolsun diyorum :)

X