Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Adetime 10 gün kala, kahverengi akıntım başladı. Başta pembe bir kan geldi sonra sadece peçeteye gelen bazen de pedde ufak lekelenmeye sebep olacak şekilde kahverengi akıntım devam ediyor. 7 gün oldu, beklenen adet tarihim 3 gün sonra .Gebelik istiyorum keşke yerleşme kanaması olsa ama sanırım yerleşme kanaması böyle olmuyor ve başka bir belirtim yok. Daha önce benzer bir durumu yaşayan var mı ? Nolur destek olun
Yani 10 gün kala iki gün seklünde devam etti

Herkese merhaba🥰
Eşimle çocuk düşünüyoruz ve en son adet bitimim 11 eylüldü ve 12 eylülde korunmasız birliktelik yaşadık. Adet uygulamamdaki tahmini yumurtlama 19 eylüldü ve 17-19 ve 20 tarihlerinde bunu değerlendirdik. Ertesi günü sol göğüs ucumda aşırı hassasiyetim oldu ve daha önce böyle bir şey yaşamamıştım ve korktum. 3 gündür göğüslerimde şişme var ve özellikle sol göğüsümde damarlar aşırı derecede çoğaldı. Sol kasığımda da 5-6 gündür ara ara batmalar, minik kramplar giriyor. Yumurtlamadan hemen sonra bir şey olmayacağının farkındayım fakat adet sonrası ilişkiden bir gebelik ihtimalim var mı acaba diye buraya sizlere sormak istedim. Adetime henüz 14 gün varken göğüslerim dolgunlaştı, normalde 10 gün kala olurdu bu. Sol kasık ağrısı ve sol göğüs ucunda hassasiyet ve mavi damarlar çıkması haricinde herhangi bir belirtim yok. Sizce ne olabilir?

İnşallah tutmuştur balım bizi de haberdar et test sonucundan 🥰💕💕
Kızlarrrr benim meleğim yola çıkmış ❤️
IMG_3324.jpeg

Merhabalar benimde regli 1 gün gecikti 6 gün oncesi test yaptm negatifti sonra 4 gün regli gecikmesinden sonra kan verdim 35 cikti
Herkes için hayırlısı olsun

Yaaaaa 🙈🙈 çok sevindimmm senin adınaaa kurban olurummm maşallahhh allahım nazarlardan kem gözlerden saklasınnn 🤲🏻 sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah bebişii yaa 🥹 gözlerim doldu 😭❤️🤲🏻🤲🏻
Ya bende bende akşamdan beri yerimde duramıyorum resmen 🙈🙈 çok teşekkür ederim canımm en yakın zamanda seninde kucağın dolsun🤲🏻🥰

Tüp bebeklerde çok duyulan birşey… yakınımın başına geldi, ağlaya ağlaya hastaneye gidildi ama çok şükür sıkıntı olmadı. Doğdu da 18 aylık oldu :) sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Amin çok teşekkür ederim Bilmiyorum kanamam yoğunlaştı sulu şekilde baya akıyor doktora gidiyorum yapacak bir şey yok deyip gönderiyorlar inşallah bende sağlıkla kucağıma alırım

Merhabalar benimde regli 1 gün gecikti 6 gün oncesi test yaptm negatifti sonra 4 gün regli gecikmesinden sonra kan verdim 35 cikti
Herkes için hayırlısı olsun
Hayırlı olsunnn canımm 🥰♥️ darısı bana inşallah bende dayanamadım eşimle acile gidip kan verdim 2 saate çıkacak bakalım 🤲🏻🤲🏻💕

6 Eylülden itibaren gün aşırı ilişki oldu diyebilirim 12 eylüle kadar zaten ovülsayon testinde de 8 eylülde pik görmüştüm yumurtlamayı zamanını değerlendirdik ama sonrasında eşimin anne ve babası ameliyat oldu ilişki olmadı. İçimi bir umut kapladı iş çıkışı bir test alıp eve gideceğim çok teşekkür ederim canım
Merhabaa 💐 sonucunuzu gördüm çokk sevindim hayırlı olsun İnşallah 💐 benim de aynı tahmini ovulasyon tarihim 8 Eylül'dü test yapmamıştım da vücut belirtilerinden öyle düşünüyorum 13üne kadar ilişki oldu. 1-8 arası gün aşırı. Neyse benzer gördüm ama ben dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Pazartesi günü hastaneye gidicem regl olmazsam umarım . belirtilerim sizle aynı umut oldunuz 😂

Arkadaşlar reglime 6 gün var ovulasyon testim böyle çıktı ve genelde hep düzenli regl olurum bu ne demek bilen var mı yardımcı olun lütfen

Eklentiler

• IMG_5331.jpeg
    IMG_5331.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 43
Merhabaa 💐 sonucunuzu gördüm çokk sevindim hayırlı olsun İnşallah 💐 benim de aynı tahmini ovulasyon tarihim 8 Eylül'dü test yapmamıştım da vücut belirtilerinden öyle düşünüyorum 13üne kadar ilişki oldu. 1-8 arası gün aşırı. Neyse benzer gördüm ama ben dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Pazartesi günü hastaneye gidicem regl olmazsam umarım . belirtilerim sizle aynı umut oldunuz 😂
Çok teşekkür ederim canım umarım regl olmazsın sende meleklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız 🙏❤️😊

Arkadaşlar reglime 6 gün var ovulasyon testim böyle çıktı ve genelde hep düzenli regl olurum bu ne demek bilen var mı yardımcı olun lütfen
Canım seni umutlandırmak istemem umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur ama arkadaşım ovülasyon testi ile öğrenmişti gebeliğini regle yakın tekrar pik çıkınca bence bir erken gebelik testi yapabilirsin . Başka belirtin falan var mı ?

Canım seni umutlandırmak istemem umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur ama arkadaşım ovülasyon testi ile öğrenmişti gebeliğini regle yakın tekrar pik çıkınca bence bir erken gebelik testi yapabilirsin . Başka belirtin falan var mı ?
Bu sabah ilk idrarla bi erken gebelik testi yaptım ama hayalet bi çizgi gibi bisey görüyorum görmek mi istiyorum gerçekten var mı bilmiyorum ayrıca normalde reglime yakin göğüslerim siserdi bu ay hiç şişmedi kasık agrim var ve 2-3 gün öncesine kadar sürekli kasiklarimda seğirme hissediyodum bu belirti sayılır mı bilmem

Bu sabah ilk idrarla bi erken gebelik testi yaptım ama hayalet bi çizgi gibi bisey görüyorum görmek mi istiyorum gerçekten var mı bilmiyorum ayrıca normalde reglime yakin göğüslerim siserdi bu ay hiç şişmedi kasık agrim var ve 2-3 gün öncesine kadar sürekli kasiklarimda seğirme hissediyodum bu belirti sayılır mı bilmem
Bence her sabah test yaparak koyulaşmayı takip edebilirsin yada kan verebilirsin canım ama bence gecikmeyi bekle benim gecikmem olmasına rağmen değerim keseyi görebilmek için düşük çıktı şimdi 2 günde bir test vericem yükselişi görmek için çok sancılı bir süreç çok heyecanlıyız çok korkuyoruz biliyorum ama sabretmeliyiz. Umarım meleğin sağlıkla sana gelmek için yola çıkmıştır 🥰♥️

Canım naptın sonucun çıktı mı
Kan Testi sonucu çıkmış ben uyurken gebelik yok görünüyor ama bugün reglim gecikeli 3 gün oldu bugünle beraber bütün belirtilerim halen devam ediyo gram eksilme yok belirtilerimde ilk gebeliğimde 14 gün gecikmiştim ve bu gecikme içerisinde de sürekli test yapmıştım hiç çıkmamıştı 15.gün içimden test yapmak geldi yine nagatifi görücem zaten diyip test yaptım ve iki çizgi görüp hemen acile koşup kan vermiştim 264.84 betayla öğrendim kadın doğuma ertesi günü randevu almıştım orda bana daha çok yeni olduğunu geç döllenme olabileceğini söylemişlerdi yine aynısı mı oldu bilemiyorum tabi takdiri ilahi ama belirsizlik de beni bitirdi resmen sanki vücudum benimle oyun mu oynuyor yoksa cidden var ben mi sabırsızlık yapıyorum bilmiyorum ama korkuyorum da diyorum ki neden geçtim acaba gebelik dışında bi hastalığım varda bu onun habercisi mi diye çünkü rahmimin zonklaması pıt pıt içimde sürekli kalp çarpıntısı gibi bişeylerin atması karnımın üzerine yatamamam sık idrara çıkmam gibi gibi yani beynim bulandı iyice kendi sağlığımdan korkuyorum 🥹😔

Bence her sabah test yaparak koyulaşmayı takip edebilirsin yada kan verebilirsin canım ama bence gecikmeyi bekle benim gecikmem olmasına rağmen değerim keseyi görebilmek için düşük çıktı şimdi 2 günde bir test vericem yükselişi görmek için çok sancılı bir süreç çok heyecanlıyız çok korkuyoruz biliyorum ama sabretmeliyiz. Umarım meleğin sağlıkla sana gelmek için yola çıkmıştır 🥰♥️
Umarım ya ne kadar çok istiyorum bi bilsen ilk defa böyle hayalette olsa bi cizgi görüyorum içim içime sığmıyor nasıl sabredicem hiç bilmiyorum ☺️

X