Erken gebelik testini çok mu erken yapmışım?

saltas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
203
1
Kızlar, benim beklenmeyen adet tarihim 10 Nisan. Kan pıhtılaşması sorunum ve başımdan geçen 2 kimyasal gebelik olduğu için erken öğrenmeye çalışıyorum. Bugün akşam üzeri denedim testi tabi negatifi görünce de üzüldüm:KK43:
sizce çok mu erken davranmışım???

beklenmeyen adet tarihi de nedir? beklenen adet tarihidir benim bildigim:KK53:

normalde beklenen de gebelik isteyenler için beklenmeyenn!!!
buna mı takıldın?

idrar testlerinde bazen adetten sonraki bir kaç gün içinde bile negatif çıkabiliyor. bence kan testi yaptırın siz.

Bu arada benimde beklenmeyen adet tarihim 9-10 nisan gibi olacak galiba. beklenmediği için hesap yapmadım bu ay :KK52:

Bu arada benimde beklenmeyen adet tarihim 9-10 nisan gibi olacak galiba. beklenmediği için hesap yapmadım bu ay :KK52:

ay canım inşallah aynı zamanlarda güzel haberlerimizi paylaşrız. Peki belirtin falan var mı? Benim yorgunluk ve arada bi sağ kasığımda yumurtlama sancısı gibi bişi oluyo ama çok kısa süreli. Mide yanması ve ağzımın tadının bozulması da bu ara arttı. hakkımızda hayırlısı :9

ay canım inşallah aynı zamanlarda güzel haberlerimizi paylaşrız. Peki belirtin falan var mı? Benim yorgunluk ve arada bi sağ kasığımda yumurtlama sancısı gibi bişi oluyo ama çok kısa süreli. Mide yanması ve ağzımın tadının bozulması da bu ara arttı. hakkımızda hayırlısı :9

inşallah tatlımm. hemen hemen aynı belirtiler var. çok takılmakta istemiyorum belirtilere. kasık ağrısı çok oluyo ve bel ağrısı. yorgunum uykusuzum başkada hiç bir belirti yok. pazartesiye kadar adet olmazsam doktorum pazartesi gel test yapalım dedi.

hadi inşalllah canım. ben de test yapıp öyle gidecem dr a.bişey yoksa iyice üzülmek istemiyorum. burdan paylaş güzel haberlerini.

ay yok ben evde ne kadar test yaparsam o kadar üzülüyorum. bıraktım artık doktor yapsın testi. zaten dünya tatlısı bir doktorum var psikolojik olarak rahatlatıp öyle söylüyo üzmeden :KK16:

normalde beklenen de gebelik isteyenler için beklenmeyenn!!!
buna mı takıldın?

beklenmeyen bir seyin tarihi olmaz ki:KK53:
velhasil, idrar testi icin coook erken, hele tablet tipi idrar testi kullaniyorsan cok zorr...ancak 3-4 gun sonra saglikli sonuc alirsin...

erkeenn canımm:KK43: ben erkenden yaptırdım adetime 6 gün fln vardı kan tahlilim yüksek çıktı bugnse düşük kimyasal gebelikkkk:KK43: sende bekle dr yapsın hayal kırıklığına ugrayıp üzülme:KK43: allah hepimizin yardımcısı olsun.. sende kimyasal gebelik yaşamışsın ne kdr sürdü kanaman? ya bundan korunmanın bir yolu yok mu:/

canım benim kanamam adetten biraz fazla çok pıhtılı olmuştu. Ama sancısı hiç adet sancısına benzemiyordu. Belim kopacak zannediyordum, ayağa kalkamıyordum. Nedeni nedir belli değil bu kimysal gebeliğin. Ama benm dr.um genetik tahlil istedi. Kan pıhtılaşması varmış. Pıhtılaşma ile kimyasal gebelik arasında ilişki açıklanmamış ama dr. ilgisi de olabil,r dedi.

çookk üzgünümmm çoookkkk:KK43:(( hep bi umut diyorum aslında biliyorum yok her an adet olcm o kadar belim ağrıyor. birde benm tüp bebek ve ilk denemem... hep acaba yükselir mi diyorum ama malesef:KK43:(( napalım bunu yaşamak varmış... bunada şükür diyelim...

X