erken gebelik testinde çizgi çıkmaması

Ben bu sefer bi ovulasyn testi alcm hic almamisim nasil kullaniiyor eczaneye sorcam insaAllah bide onu deneyim bakalim burdan okuyorum onu kullannan cok arkadaslar var dedim bi de ben denim.bakalim nasil bisey:)
ovülasyon testini şöyle kullanıyorsun yapıp çift çizgi çıktığında yumurtlamanız olmuş demektir. ilişkiye girmeniz gerekiyor

Merhaba, ben de ovulasyon konusunda yeniyim. Artı med ovulasyon testi alıp başladım sürekli silik çizgi ertesi gün koyulaşıyor. Testi yaptıktan kaç dakika sonrasını dikkate almamız gerekiyor? Bir de diyelim ki çok koyu olmuyor ama diğer günlere göre en koyu gün yani pik günü oldu ertesi gün daha da koyu olur diye beklemek mi gerekiyor? Ertesi günü silikleşmeye başlarsa yumurtlama gününü kaçırmış mı oluyoruz

Bu marka test çok hataliymis öyle diyor kullananlar

Evet forumda bir arkadaş daha yazdı aynı şeyi ama çok fazla aldığım için atamıyorum da nasıl yapsam bilmiyorum adetim çok düzenli de değil hormon testlerimin hepsi normal çıktı ama 16 aralıkta adet olmuştum sonra 21 ocakta oldum takvim uygulamaları da kullanıyorum ama çok uzun süredir denediğimiz halde gebelik olmadı

Regl bitsin denicem Allahin izniyle
İyi akşamlar 23 ocakta son reglimi oldum ve gayet normaldi. 23 ocaktan birkaç gün önce korunmalı bir ilişkim olmuştu fakat son adetimden sonra hiçbir birlikteliğim olmadı. 18 şubat cumartesi yani dün regl olmam gerekiyordu ama olmadım. Sizce hamilelik şüphesi var mıdır test yapmalı mıyım? Ve adet söktürmek için ne önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler

Bence biraz daha bekleyin adet olmassaniz test yapin direk kafanz rahat eder .benim bir arkqdasm korundugu halde hamile kalmis hemde 5.gebelik Rabbim nasip ettimi ediyor .hakkinizda hayirlisi gonlunuzden gecen olsun insaAllah

ovülasyon testini şöyle kullanıyorsun yapıp çift çizgi çıktığında yumurtlamanız olmuş demektir. ilişkiye girmeniz gerekiyor
Aldinizmi ovulasyon ben aldm kullanmaya basladm adetten birgun sonra ama adetimin son gununabdest alacagm gun iliski oldu daha olmadi .ertesi gunlerde yaotgim testler hep silik cikti bu hafta Allahin izniyle teste devam edicem bkalim nezmn cift cizgi olucak bi ogrenelim bende ilk defa aldim hayatimdadegisik bisey

bence hamile değilsiniz. adaçayı içebilirsiniz adet söktürmek için

Bence biraz daha bekleyin adet olmassaniz test yapin direk kafanz rahat eder .benim bir arkqdasm korundugu halde hamile kalmis hemde 5.gebelik Rabbim nasip ettimi ediyor .hakkinizda hayirlisi gonlunuzden gecen olsun insaAllah
Ama son ilişkimden sonra adet gördüm . Ondan sonra da hiç ilişkim olmadı. Sizce hala ihtimal var mı? Teşekkür ediyorum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…