Erken gebelik testimde silik çizgi

Kardelen 99

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
356
288
Arkadaşlar erken gebelik testi yaptım silik hayalet bir çizgi görüyorum, eşim yok diyor sizce var mı
Adetimin son günü korunmasız ilişki yaşadım aradan 1 hafta geçti , bu arada testim beklediği için ilk çizgi koyu oldu galiba

Eklentiler

• image.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 1.271
Korunmasız iliskinin üzerinden 1 hafta geçtiyse idrar testinde hemen çıkmaz

Evet 2. Çizgi var henüz yeni olmalı. Kan testi verin.

Merhaba arkadaşlar 5 aydır burdaki kadınların yorumları bana ışık oldu umut oldu yol gösterdi ben de başarırsam bir gün yazacağım dedim başkalarına umut olsun hatta bu yoruma tıklamıştım çünkü bende bebeğimi bundan çok daha silik çizgi ile farkettim çikolata kistim ve pco hastasıyım 5 aydır bebek istiyoruz süreci ovulasyon testleri takip ettim ama olmuyordu her ay belirti vardı bebek yoktu bu ay hamileymişim ama hiç belirtim yoktu hatta adet belirtisi de hiç yoktu adetim bir gün geçti ve olacağıma dair hiçbir işaret olmayınca 2 .gün sabahı erken gebelik testim yaptım testi çöpe atacaktım bir şey yok diye ama belli belirsiz bir şey gözüme çarptı içini açıp bakınca çok soluk pembe çizgiyi gördüm hemen koştum kan testine ve beta HCG 32 çok erken farkettim çünkü adetim çok düzenlidir yani iki haftalık falan hiç canınızı sıkmayın meleğiniz bir gün sizide bulacak

Merhaba arkadaşlar 5 aydır burdaki kadınların yorumları bana ışık oldu umut oldu yol gösterdi ben de başarırsam bir gün yazacağım dedim başkalarına umut olsun hatta bu yoruma tıklamıştım çünkü bende bebeğimi bundan çok daha silik çizgi ile farkettim çikolata kistim ve pco hastasıyım 5 aydır bebek istiyoruz süreci ovulasyon testleri takip ettim ama olmuyordu her ay belirti vardı bebek yoktu bu ay hamileymişim ama hiç belirtim yoktu hatta adet belirtisi de hiç yoktu ne bulantı ne kasık ağırsı ne sızı ne yerleşme kanaması bunları takılmayın adetim bir gün geçti ve olacağıma dair hiçbir işaret olmayınca 2 .gün sabahı erken gebelik testim yaptım testi çöpe atacaktım bir şey yok diye ama belli belirsiz bir şey gözüme çarptı içini açıp bakınca çok soluk pembe çizgiyi gördüm hemen koştum kan testine ve beta HCG 32 çok erken farkettim çünkü adetim çok düzenlidir yani iki haftalık falan hiç canınızı sıkmayın meleğiniz bir gün sizide bulacak

Son durumunuz ne oldu acaba? Benimde silik çıktı emin olamadım

Eklentiler

• IMG_20210902_143631.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 820
  • IMG_20210902_143232.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 677
Son durumunuz ne oldu acaba? Benimde silik çıktı emin olamadım
Silik çıkan arkadaşlarım hamilesiniz ve çok yeni olduğu için silik çıkıyor. Beni yanıltmadı aynı testle adetime iki gün kala çıktı. Adetiniz bir gün gecikir gecikmez kan vermelisiniz hatta bir gün kala da verebilirsiniz kanda düşükte olsa çıkıyor. Önemli olan o betanın düzenli iki katına çıkarak artması. Onun dışında gebelik gözüküyor zaten. Kanda beta artmazsa zaten düşükle sonuçlanıyor. Bir gidin derim kafa da yormayın gebesiniz. Çok az silik çıksa bile

Çok teşekkür ederim adet günümde gideceğim kan vermeye

Normal test yaptım bir tane de silik de olsa çıktı

Eklentiler

• IMG_20210902_221317.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 500
  • IMG_20210902_221051.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 607
Normal test yaptım bir tane de silik de olsa çıktı
Canım hamilesin çook yeni dediğim gibi yap. Devamı gelecek zaten her gün karşılaştırırsın ne kadar koyulaşma olmuşsa iyiye gidiyor demektir. her sabah ilk idrara test yap canım karşılaştır yaptıkların testlerle.ben öyle yaptım öneririm. Adet günü adet olmayınca da git kan ver ne varsa çıkıyor zaten

Eklentiler

• IMG_20210903_002629.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 305
Buda benim erken gebelik testim ama hemen çıkmadı ilk yaptığım da hafif gölge bile zor gorunuodu iki saat falan geçti böle olmuştu acaba bende umutlanmalimiyimki

Buda benim erken gebelik testim ama hemen çıkmadı ilk yaptığım da hafif gölge bile zor gorunuodu iki saat falan geçti böle olmuştu acaba bende umutlanmalimiyimki
Bence adetine bir gün kala bak daha kesin sonuç veriyor. Bir kez daha bak onda da çıkarsa vardır kuzum

Adete iki gün kaldı beklicm artık hayırlısı inşallah rabbim bu mübarek günde isteyen herkese banada hayırlı evlat nasip eder İnsALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…