erken gebelik testi

gggyyyggg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
5
1
26
adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ve o gün pembe leke geldi.ertesi gün bir daha yaptım tekrardan silik çizgi çıktı.ne yapmam gerekiyor .üstteki fotoğraf ilk yaptığım alttaki ikinci

Eklentiler

• IMG_2917.jpeg
    219,6 KB · Görüntüleme: 71
Gözünaydın. Hastaneye koş değerlerine baktır. Benim de iki günüm kaldı ama test falan yapmadım, adet geçmesini bekleyeceğim.

kızlar benim testtim de böyle çıkıyor çizgi olması gereken yerin sadece uçlar pembe ortada da gözle görebildiğim bi çizgi var acaba gebelik varmı

Benimde 6 gun kala dayanamadım yaptım sonra hemen kan verdim ama negatif yinede ümidimi kaybetmedim bekliyorum senin var gibi ama bnde bir kimyasal yasadım ozaman benmde boype cıkıyordu sattan 3 gun once insallah vardır

Eklentiler

• IMG_9573.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 36
Benimde 6 gun kala dayanamadım yaptım sonra hemen kan verdim ama negatif yinede ümidimi kaybetmedim bekliyorum senin var gibi ama bnde bir kimyasal yasadım ozaman benmde boype cıkıyordu sattan 3 gun once insallah vardır
ne çok ümitlenmeli sonrasında hayal kırıklığına uğramamak için ne de ümidimiz kaybetmemeliyiz.rabbim en doğru zamanda nasip eder inşallah.kimyasal ne oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…