erken gebelik testi

gggyyyggg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
5
1
26
adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ve o gün pembe leke geldi.ertesi gün bir daha yaptım tekrardan silik çizgi çıktı.ne yapmam gerekiyor .üstteki fotoğraf ilk yaptığım alttaki ikinci

Eklentiler

• IMG_2917.jpeg
    IMG_2917.jpeg
    219,6 KB · Görüntüleme: 70
Gözünaydın. Hastaneye koş değerlerine baktır. Benim de iki günüm kaldı ama test falan yapmadım, adet geçmesini bekleyeceğim.

IMG_5563.jpeg
kızlar benim testtim de böyle çıkıyor çizgi olması gereken yerin sadece uçlar pembe ortada da gözle görebildiğim bi çizgi var acaba gebelik varmı

adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ve o gün pembe leke geldi.ertesi gün bir daha yaptım tekrardan silik çizgi çıktı.ne yapmam gerekiyor .üstteki fotoğraf ilk yaptığım alttaki ikinci
Benimde 6 gun kala dayanamadım yaptım sonra hemen kan verdim ama negatif yinede ümidimi kaybetmedim bekliyorum senin var gibi ama bnde bir kimyasal yasadım ozaman benmde boype cıkıyordu sattan 3 gun once insallah vardır 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_9573.jpeg
    IMG_9573.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 35
Benimde 6 gun kala dayanamadım yaptım sonra hemen kan verdim ama negatif yinede ümidimi kaybetmedim bekliyorum senin var gibi ama bnde bir kimyasal yasadım ozaman benmde boype cıkıyordu sattan 3 gun once insallah vardır 🙏🏻
ne çok ümitlenmeli sonrasında hayal kırıklığına uğramamak için ne de ümidimiz kaybetmemeliyiz.rabbim en doğru zamanda nasip eder inşallah.kimyasal ne oluyor?

X