Erken gebelik testi

cocostore

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
11
5
23
Erken gebelik testi yaptım (prodoctor) adetime 5gün var sizce kuruma çizgisimi yoksa gebelik var mı

Eklentiler

• IMG_0231.jpeg
    IMG_0231.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 121
Hayırlısı olsun 🧿🧿🧿🧿 yumurtlama günlerini mi değerlendirmiştiniz
28 günde bir regl oluyorum, başlangıçtan 14. Gün olarak evet değerlendirdik, ama ovulasyon testi falan yapmadım. 2 gün önce test verdim beta hcg 283 , progesteron 18 çıktı, bugün sonucum çıkacak umarım her şey yokundadır, bundan önceki dış gebelikti biraz gerginiz ondan, bu arada bugün regli günümdü:) 7 gün öncesinde öğrenip hızlıca harekete geçtik değerleri bilelim diye 🙏🏻

28 günde bir regl oluyorum, başlangıçtan 14. Gün olarak evet değerlendirdik, ama ovulasyon testi falan yapmadım. 2 gün önce test verdim beta hcg 283 , progesteron 18 çıktı, bugün sonucum çıkacak umarım her şey yokundadır, bundan önceki dış gebelikti biraz gerginiz ondan, bu arada bugün regli günümdü:) 7 gün öncesinde öğrenip hızlıca harekete geçtik değerleri bilelim diye 🙏🏻
Hayırlısı olsun inşallah 🧿🙏🏽💘 bizde bu ay adet bitiminden başlayarak 1 gün arayla devam ettik yumurtlama testimde dün ve bugün koyu görünüyordu yine devam edicez umarım bizimde tutar 🥹💘

X