Erken gebelik testi yaptım silik çıktı bana mı öyle geliyor yardımcı olabilirmisiniz

kardelenabla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
1
0
29
Bugun erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı bana mı öyle geliyor yardımcı olabilirmisiniz..
Adetim çok düzensiz hiç gününde gelmez ve çok geç biter bu iki aydan beri düzenli geliyordu geçen aya göre 4 gün gecikti.
Belirti olarak mide yanması fazla akıntı gelmesi memelerde aşırı hassasiyet ve büyüme koyulaşma oldu belimde ağrı oluyor iki defa düşük yaşadım kan pıhtılaşma nedeniyle.
Ben görüyorum silik çizgi ama psikolojik olarak bana öyle geliyor olabilir sizden ricam bi sizler bakabilirmisiniz

Eklentiler

• 1000028526.jpg
    1000028526.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 813
  • 1000028527.jpg
    1000028527.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 807
Bugun erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı bana mı öyle geliyor yardımcı olabilirmisiniz..
Adetim çok düzensiz hiç gününde gelmez ve çok geç biter bu iki aydan beri düzenli geliyordu geçen aya göre 4 gün gecikti.
Belirti olarak mide yanması fazla akıntı gelmesi memelerde aşırı hassasiyet ve büyüme koyulaşma oldu belimde ağrı oluyor iki defa düşük yaşadım kan pıhtılaşma nedeniyle.
Ben görüyorum silik çizgi ama psikolojik olarak bana öyle geliyor olabilir sizden ricam bi sizler bakabilirmisiniz
Canim içini cikart oyle cek at

Cnm days doctor sa yalanci çizgi çıkartıyor geçen ay mağdur etti beni mor kapağı görünce o markanın testi gibi geldi. Başka teste de dene cnm. İnşallah senin gerçek çizgidir hayırlısı olsun

Yani hafif silikte olsa birşy görüyorum gibi ama kaç dk içinde öyle belirdi kuruma çizgiside olabilir bence içini aç bak yada tekrarla bir iki gün sonra

Arkadaşlar benimkine de bakar mısınız? Fotoğrafı koyulaştırdım, ilki halini de ekliyorum

Eklentiler

• IMG_8324.jpeg
    IMG_8324.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 691
  • IMG_8325.jpeg
    IMG_8325.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 541
X