Erken gebelik testi yapmalı mı?

krizantem010

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
64
21
32
Kızlar merhaba, 12 Temmuz tarihinde ovulasyon testinde yumurtlama gördüm. Çatlama da oldu. Bugün beklenen adet tarihimin ilk günüydü ama adet olmadım. 2 gündür hafif bel ağrısı var ve beyaz akıntı oluyordu ben adet olcam diye bekledim ama olmadı. Çok beklentimi arttırmak istemiyorum hayal kırıklığına uğramamak için, gebelik testi ya da erken gebelik testi yapsam çıkar mı sizce yoksa beklemeli miyim ? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

Bende sizinle aynı durumdayım yani bugün regl günüm ama henüz olmadım ve kahve akıntı var. Beyaz akıntı bende de oldu

Bende sizinle aynı durumdayım yani bugün regl günüm ama henüz olmadım ve kahve akıntı var. Beyaz akıntı bende de oldu
Yumurtlama tarihi sizin ne zamandı? Bazı yerlerde okuduğumda geç yumurtlama olduysa adet tarihi de gecikebilir yazılmış. Benim umudum tabi yumurtlamanın tutmuş olmasından yana :) sizinki belki yerleşme kanaması da olabilir. Adetinizden önce oluyor muydu hiç böyle önden lekelenme?

Ben beklenen adet tarihinden bir gün sonra normal kaset test ile öğrendim varsa çıkar bence
inşallah mucizeniz sizinledir.

Kızlar merhaba, 12 Temmuz tarihinde ovulasyon testinde yumurtlama gördüm. Çatlama da oldu. Bugün beklenen adet tarihimin ilk günüydü ama adet olmadım. 2 gündür hafif bel ağrısı var ve beyaz akıntı oluyordu ben adet olcam diye bekledim ama olmadı. Çok beklentimi arttırmak istemiyorum hayal kırıklığına uğramamak için, gebelik testi ya da erken gebelik testi yapsam çıkar mı sizce yoksa beklemeli miyim ? Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.
Canm söylediğin yumurtlama tarihi uxerinden 9 gün geçmiş oluyo. Yani kesin o gün çatlama da olduysa. Ben 11. Günde çok silik çizgiyle öğrenmiştim. 9. Günde çıkar mı bilemedim. Bence yine sende bekle 1 2 gün daha🥰

Canm söylediğin yumurtlama tarihi uxerinden 9 gün geçmiş oluyo. Yani kesin o gün çatlama da olduysa. Ben 11. Günde çok silik çizgiyle öğrenmiştim. 9. Günde çıkar mı bilemedim. Bence yine sende bekle 1 2 gün daha🥰
Testle takip ediyordum yumurtlama günlerini en koyuyu gördükten sonraki ertesi gün testin rengi açılmaya başladı. Çatlama olduğunu ordan yorumladım inşallah doğruysa 😊 ben kesinleşmesi için bir iki gün daha bekleyeyim evet 🥰

Testle takip ediyordum yumurtlama günlerini en koyuyu gördükten sonraki ertesi gün testin rengi açılmaya başladı. Çatlama olduğunu ordan yorumladım inşallah doğruysa 😊 ben kesinleşmesi için bir iki gün daha bekleyeyim evet 🥰
Aynen doğru biliyosun o gün çatlaman olmuş dediğim gibi ben çatlama üzerinden 11 gün geçince çok silik çizgiyle öğrenmiştim. O da erken gebelikte 😊hakkında hayırlısı Allah gönlüne göre versin

Aynen doğru biliyosun o gün çatlaman olmuş dediğim gibi ben çatlama üzerinden 11 gün geçince çok silik çizgiyle öğrenmiştim. O da erken gebelikte 😊hakkında hayırlısı Allah gönlüne göre versin
Hemen silikten sonra kan vermis miydiniz kac cikmisti betaniz acB merak ettim benimde adet olmama 13 14 gun felan var tahmini ama ben adetin 3 cu gunu birliktelik yasadim bitti diye suan 11 gün ve silik cizgili bircok testim vr bakabilir misiiz sizinde mi boleydi

Eklentiler

• 20220721_175209.jpg
    20220721_175209.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 159
  • 20220721_020118.jpg
    20220721_020118.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 159
  • 20220721_014605.jpg
    20220721_014605.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 156
Hemen silikten sonra kan vermis miydiniz kac cikmisti betaniz acB merak ettim benimde adet olmama 13 14 gun felan var tahmini ama ben adetin 3 cu gunu birliktelik yasadim bitti diye suan 11 gün ve silik cizgili bircok testim vr bakabilir misiiz sizinde mi boleydi
Yumurtlama gününüz ya da birlikteliğinizin üzerinden en az 17 gün geçmesi gerekiyor. Geçtiyse ve ona rağmen test yaptıysanız bu görünenlere göre silik çizgi var, tutmuş olma ihtimali yüksek

Yumurtlama gününüz ya da birlikteliğinizin üzerinden en az 17 gün geçmesi gerekiyor. Geçtiyse ve ona rağmen test yaptıysanız bu görünenlere göre silik çizgi var, tutmuş olma ihtimali yüksek
Kizlar bana da bakar misiniz benim Sat 29 haziran Bat 29 temmuz

Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;

10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.

Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.

17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.

18 temmuzda leke yoktu

19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.

20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,

suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Bide Yumurtlama günlerimde de iliski bu sabahta peçeteye leke.geldi.silince cok.cok hafif pembemsi

Silik çizgiden sonra hemen kan vermedim aderimin geçmesini bekledim ama 2 güne bir testi tekrarladım koyulasmayi görünce artık emin olmuştum. Sizde isterseniz elinizde varsa testlerinizi sürekli tekrarlayin ya da imkanıniz varsa kan verim daha garanti olur. Testler yaniltabiliyo bu şekilde çıkıp beni de yaniltmisti o yüzden şimdi ne desem yalan olur. Benimki bu artıklarınizdan daha koyu bir silik cizgiydi

Kızlar ben bugün erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif. Hala adet olmadım, yumurtlamanın üzerinden 12 gün geçti. Ne yapmalıyım 😞

X