Erken gebelik testi yapmalı mı?

Malesef lekelenme sonrası regl oldum. Normalde lekelenme olmazdı. Evlenince böyle oldu alışamadı m😔 inşallah ikimize de kısmet olur bu ay
İnşallah canım, 4ay oldu ben korunmayı bırakalı.Daha önce dış gebelik geçirdim tek tüpüm alındı. Bu ay ilk kez ovülasyonda çok koyu gördüm çizgiyi o yüzden çok ümitliydim ama kısmet,inşallah bu ay olur

kızlar bu yumurtlama oldu mu demek birde yumurtlama olduğunda mı denemek lazım bir gün sonrasını mı yoksa ikisinde de mi?

Eklentiler

• dd.jpeg
    dd.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 50
kızlar bu yumurtlama oldu mu demek birde yumurtlama olduğunda mı denemek lazım bir gün sonrasını mı yoksa ikisinde de mi?
Canım yumurtlama C çizgisiyle aynı renkte olunca oluyor. Seninki de yumurtlamanın yakın olduğunu gösteriyor baya yakın rengi. Dünde test yaptın mı? Yumurtlama gününü ertesi günü değerlendirmen lazım. En koyu gördükten sonra koyuluk azalmaya başlarsa çatlama olmuş demektir o günü de değerlendirmen gerekiyor

Canım yumurtlama C çizgisiyle aynı renkte olunca oluyor. Seninki de yumurtlamanın yakın olduğunu gösteriyor baya yakın rengi. Dünde test yaptın mı? Yumurtlama gününü ertesi günü değerlendirmen lazım. En koyu gördükten sonra koyuluk azalmaya başlarsa çatlama olmuş demektir o günü de değerlendirmen gerekiyor
evet ama bundan daha silikti bugün de yaptım iyice kayboldu ,yapmadığım o ilk gün daha mı koyuydu demek oluyor gittikçe koyulaşmadı gittikçe açıldı.

X