Erken gebelik testi ve silik çizgi

Cansstr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2022
8
4
30
Merhaba kızlar, reglime 3-4 gün var fakat mide bulantılarıma dayanamadim ve erken gebelik testi yaptım. İlk 5 dakika içerisinde silik çizgi çıktı. Sizce gebelik var mı?

Eklentiler

• IMG_20220213_194530.jpg
    IMG_20220213_194530.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 2.560
  • IMG_20220213_194358.jpg
    IMG_20220213_194358.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 2.103
Merhaba kızlar, reglime 3-4 gün var fakat mide bulantılarıma dayanamadim ve erken gebelik testi yaptım. İlk 5 dakika içerisinde silik çizgi çıktı. Sizce gebelik var mı?
Bazen bu erken gebelik testleri yanıltıyor beni yanilttigi için söylüyorum ama inşallah sizinki doğrudur

Canm var gibi gorunuyo ama bu erken gebelik testlerine ben çok güvenmiyorum benmde başıma geldi pozitif çıktı fakat gebelik yoktu. Adet gününü bekleneni öneririm kaset test yap bence

Arkadaşlar adetim 15 gün gecikti.normalde de düzensiz olduğu içşn öenemsemedim. Silik çizgiyi görüyor musunuz sizde acaba

Eklentiler

• 20220214_193858.jpg
    20220214_193858.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 1.370
Arkadaşlar adetim 15 gün gecikti.normalde de düzensiz olduğu içşn öenemsemedim. Silik çizgiyi görüyor musunuz sizde acaba
Merhaba, benim adetten 1 gün önceki kaset testim bu şekilde çıktı.erken gebelik testlerinde daha net çift çizgi oluyor. Bugün kan verdim. Bence sen de bir kan vermelisin

ben de gördüm canım kan testi yaptır istersen kesin sonuç olur senin için adetin e baya geçmiş gönlüne göre bi sonuç alırsın inşallah

Merhaba, benim adetten 1 gün önceki kaset testim bu şekilde çıktı.erken gebelik testlerinde daha net çift çizgi oluyor. Bugün kan verdim. Bence sen de bir kan vermelisin
Bugün tekrar başka bir test yapıcam o da bu şekilde çıkarsa kan vermeye gidicem.siz de kan sonucu cıktığında bilgilendirirseniz çok sevinirim

Çok teşekkür ederim :) 124 çıktı. İki gün sonra bir daha kan vereceğim. Umarım artış olur
Umarım olur çok sevindim.ben de biraz önce tekrar yaptım bu sefer çok net cıktı.yarın kan vereceğim bakalım

Eklentiler

• 20220215_180220.jpg
    20220215_180220.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 1.237
Gebelik gözüküyo ama yanda ki idrar damlatma yeri neden yeşil bozuk olabilirmi
Yok o marka testlerin hepsinde var. Dün o şekilde silik çıktı bugün başka marka ile yaptım görüntüyü de bir önceki mesajımda yükledim.bugünkü cok belirgindi hatta 1 günde bu kadar belirginleşmesine çok şaşırdım.1gün bile çok fark edebiliyor demek ki

Yok o marka testlerin hepsinde var. Dün o şekilde silik çıktı bugün başka marka ile yaptım görüntüyü de bir önceki mesajımda yükledim.bugünkü cok belirgindi hatta 1 günde bu kadar belirginleşmesine çok şaşırdım.1gün bile çok fark edebiliyor demek ki
Hayırlısı olsun inşAllah sağlıkla al kucağına benim de şüphelerim var aralığın 20 sinde vajinal daraltma ameliyatı oldum ocağın 20 sinde adet oldum spiral var mı yok mu bilmiyorum

Kizlar laboquick in vitro diagnostik test yazan testler ovulasyon testi mi gebelik testi mi

X