ERKEN GEBELİK TESTİ SONUCUM BAKAR MISIN

2205923

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
257
45
29
hanımlar 9 martta şüpheli bir ilişkim olmuştu içime boşalvma olmadı ve iki saat içinde ella kullandım yumurtlama gunum de değildi iki gün önce normal bugun de erken gebelik testi yaptım sonuc negatif görünüyor ilişkimin ustunden 1 ay gecti reglim de 1 hafta gecikti sizce gebelik olsa şimdye kadar belli olur muydu testlerde

Hamile değilsin bundan bence sende eminsin ama neyse.

Negatif sadece ella ictiginizden gecikmeniz var testte de cikardi olsaydi

teşekkür ediyorum ben de oylr düşünüyorum emin olmak için yapmıştım erken gebelik testini
Sevindim adiniza istemediginiz bi zamanmis hamile olmamaniz mutluluk verici istenmeyen gebelikler uzucu oluyo

sonuc dogrudur dimi ya kan vermeyi dusundum ama maalesef salgın yuzunden hastaneye gidemiyorum
Gebelik testleri yaniltici olur derler ama ben hic yanilticiligini gormedim hamile degilken negatifti ama hamileyken surekli silikti adet sonrasi da tuttugunuz icin bence sorun yok korkuyosaniz 4 gun arayla bi daha tutun ama pozitif olacagini sanmiyorum

teşekkür ederim cevabınız için gec dollenme olsa dahi 1 ay içinde silik çizgi de oluşurdu diye düşünüyorum

teşekkür ederim cevabınız için gec dollenme olsa dahi 1 ay içinde silik çizgi de oluşurdu diye düşünüyorum
Dollenmeden 10-12 gun sonra ortalama gebelik testi cikar benim yumurtlamadan 11gun sonra ev testinde cikmsti

1 ay gecti ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…