Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

İnşallah canım olur. Rabbim isteyene nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar . İnşallah biz de birgün sevineceğiz canım çıkmazsa da sakın üzülme diğer ay tutar merak etme
Yaptım vallahi confort diye bir test hiç bişey çıkkmadı şuan çok üzüldüm

Eklentiler

• 1000076442.jpg
    1000076442.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 75
Canım üzülme daha çok gençsin yine olur merak etme bir dahaki ay olur inan be strese girme. Ben de her ay bunu yaşıyorum seni anlıyorum.. eşime güzel haberi vereceğim günü bekliyorum 😞😞

Adetime 3 gün kala yaptım hepside bugün yapılmış test gebelik olabilirmi yoksa yanlış çıkma ihtimali varmi

Eklentiler

• 17192441793817256997612767485279.jpg
    17192441793817256997612767485279.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 74
Daha önce hormon testi vs yaptırdın mı canım ? Ya öyle düşünme ne kilolular car hamile kalıyorlar ben pek kilodan dolayı olduğunu düşünmüyorum canım ama zayıflasan tabi daha sağlıklı bir gebeliğin olur
Benim 3 çocuğum var doktor takibine de gidiyorum zaten benlik bi sorun yok yumurtalarımda gayet iyi durumda gebelik olabilir diyo doktorlar siz şimdi diceksiniz ki 3 çocuğun var daha neden bebek isitosun olmuyor diye üzülüyosun ben 16 yasında ilk defa anne oldum 18/19 yaşında en son kızımı doğurdum onlara bakamadım cahildim annelik gebelik nasıl bişey her şeyi unıttum tabiki onlar benim ilkim ama şuan kendimi anne olmaya hazır hissediyorum ve anne olmak o duyguları yasayıp tatmak istiyorum

Benim 3 çocuğum var doktor takibine de gidiyorum zaten benlik bi sorun yok yumurtalarımda gayet iyi durumda gebelik olabilir diyo doktorlar siz şimdi diceksiniz ki 3 çocuğun var daha neden bebek isitosun olmuyor diye üzülüyosun ben 16 yasında ilk defa anne oldum 18/19 yaşında en son kızımı doğurdum onlara bakamadım cahildim annelik gebelik nasıl bişey her şeyi unıttum tabiki onlar benim ilkim ama şuan kendimi anne olmaya hazır hissediyorum ve anne olmak o duyguları yasayıp tatmak istiyorum
Anlıyorum tabi haklısınız ama daha önceden gene kalabilmişseniz bir sıkıntı yok yine kalırsınız sadece kafaya takıyorsunuz ondan hemen olmuyordur. 4. Çocuğa bakabilecek maddi manevi gücünüz yeterli mi yanlış anlamayın sizin için soruyorum. Sonra zorluk çekmeyin diye. Şuanda nasıl bakıyorsunuz 3 çocuğa yetişebiliyor musunuz. Benim hiç yok çocuğum 26 yaşındayım ben çok tedirginim bakamam diye korkuyorum

Anlıyorum tabi haklısınız ama daha önceden gene kalabilmişseniz bir sıkıntı yok yine kalırsınız sadece kafaya takıyorsunuz ondan hemen olmuyordur. 4. Çocuğa bakabilecek maddi manevi gücünüz yeterli mi yanlış anlamayın sizin için soruyorum. Sonra zorluk çekmeyin diye. Şuanda nasıl bakıyorsunuz 3 çocuğa yetişebiliyor musunuz. Benim hiç yok çocuğum 26 yaşındayım ben çok tedirginim bakamam diye korkuyorum
Emin ol ki ben 16 yaşında ilk kızımı doğurdum maddi gücümüz Çok da iyi değildi Ben eşimi kaçarak evlendim Ama gelen rızkıyla bereketiyle geliyor Ondan sonra korunma iğnesini kullandım 2 kızıma hamile kaldım Allah'a şükürler olsun Tabii ki de zorluk çektim ama Allah yardımcı oluyor Ben de hiçbir zaman öyle tedirginliğe girme çünkü gelen gerçekten bereketiyle geliyor Tabii ki zorluk çekersin sıkıntı çekersin

X