Erken gebelik testi (sabırsızlar🤭)

Eternal_8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
671
1.043
29
Erken gebelik testi en erken ne zaman yapılmalı kızlar? Yani ilişkiye girildikten kaç gün sonra yapılabilir? Hangi markalar güvenilir? 💗💗

Yumurtlamının 12 gunu dıyorlar canım
Yumurtlama günümü falan hiç takip etmedim ki😑 çok yeniyim bu konuda.. sadece korunmasız ilişkiye girdiğim günü biliyorum 13 gün geçti üstünden. Uygulamada da doğurganlık orta yazıyordu. Bugün çok az kahverengi lekelenmem oldu bir kaç damla. Daha adetime 8 gün var. Bir kez deneyelim dedik öylesine ama acaba mı diye heyecanlandım

Bu yumurtlama dediğiniz şu ovülasyon testi ile takip edilen gün mü acaba? Önümüzdeki ay bilinçli ilerlemek istiyorum
Gebelik testi gibi silik çizgi çıksa bile pozitif demek ki yumurtluyorum demeyin , adetiniz bittikten sonra her gün tekrarlayın testi 2. Çizgi ne kadar belirginse yumurtlama yaklaşıyor demektir ve 2. Çizgi kontrol çigisinden daha koyu çıktığı gün de yumurtlama oluyor demektir

Gebelik testi gibi silik çizgi çıksa bile pozitif demek ki yumurtluyorum demeyin , adetiniz bittikten sonra her gün tekrarlayın testi 2. Çizgi ne kadar belirginse yumurtlama yaklaşıyor demektir ve 2. Çizgi kontrol çigisinden daha koyu çıktığı gün de yumurtlama oluyor demektir
Yumurtlama olduğu gün yani çizginin koyu olduğu günler mi ilişkiye girmek gerekiyor yani

X