Silik / beyaz çizgili erken gebelik testi

yesilruyaa

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
50
13
38
merhaba arkadaşlar, adetime 6 gün kala erken gebelik testi yapmıştım soluk bi çizgi çıkmıştı umutlanmıştım bekledim adetime 1 gün kala yani bugün tekrar aynı marka testten yaptım (days doctor) bu sefer beyaz çizgi çıktı yani çıkmadı gibi bşşey böyle bişey başınıza geldimi

Eklentiler

• IMG_3272.png
    IMG_3272.png
    506,6 KB · Görüntüleme: 460
Adete 6 gun kala silik olan çizginin bugüne kadar biraz daha koyulaşmış olması gerekirdi eğer gebelik olsaydı

merhaba arkadaşlar, adetime 6 gün kala erken gebelik testi yapmıştım soluk bi çizgi çıkmıştı umutlanmıştım bekledim adetime 1 gün kala yani bugün tekrar aynı marka testten yaptım (days doctor) bu sefer beyaz çizgi çıktı yani çıkmadı gibi bşşey böyle bişey başınıza geldimi
Fotoğrafta pek belli olmadı ama yinede çekmek istedim alttaki ilk test üstteki en son yaptığım . Üsttekindede beyaz çizgi var fotoğrafta belli olmadı

Bu test beni 1 keresinde çok yanılttı bundan da koyu silik çizgi çıkardı ( hatta 5-6 tanesi ) paşa paşa adet oldum o yüzden bu test hiç almadım ondan sonra

Yaaa yaptığınız test hangi markaydı.
Bu konuyu açan kardeşimizin yaptığı testten days doctor , aslında bir çok kişiye doğru göstermiş ama yanlış gösterdiği de olmuş, bende baya silik net vardı kimyasal falan değildi kan verdim negatif çıktı, görümcem bile şok yaşadı demişdi bende de böyleydi ( başka marka ) bundan da silikti ama hamileydim sen de kesin hamilesin falan diyordu 2 gün de gecikmiştim ( heyecan yapınca bende gecikme oluyor ) sonrasında işte paşalar gibi oldum adetimi😂

Bu test beni 1 keresinde çok yanılttı bundan da koyu silik çizgi çıkardı ( hatta 5-6 tanesi ) paşa paşa adet oldum o yüzden bu test hiç almadım ondan sonraya

Bu test beni 1 keresinde çok yanılttı bundan da koyu silik çizgi çıkardı ( hatta 5-6 tanesi ) paşa paşa adet oldum o yüzden bu test hiç almadım ondan sonra
Ya büyük hayal kırıklığına sebep oluyor epey umutlanmıştım bugün testte bişey göremeyince kendime gelemedim 😒

Bu konuyu açan kardeşimizin yaptığı testten days doctor , aslında bir çok kişiye doğru göstermiş ama yanlış gösterdiği de olmuş, bende baya silik net vardı kimyasal falan değildi kan verdim negatif çıktı, görümcem bile şok yaşadı demişdi bende de böyleydi ( başka marka ) bundan da silikti ama hamileydim sen de kesin hamilesin falan diyordu 2 gün de gecikmiştim ( heyecan yapınca bende gecikme oluyor ) sonrasında işte paşalar gibi oldum adetimi😂
Anladım cevabın için teşekkür ederim. İnşallah Rabbim en güzelini nasip etsin ♥️

Arkadaşlar size tavsiyem predictor markadan şaşmayın en güvenilir test o, zaten böyle hassas bi dönemde yalancı çizgi görmek en son istiyeceğimiz şey 😓 trendyolda eczaneden daha ucuza satıyolar alın stoklayın evinize

Arkadaşlar size tavsiyem predictor markadan şaşmayın en güvenilir test o, zaten böyle hassas bi dönemde yalancı çizgi görmek en son istiyeceğimiz şey 😓 trendyolda eczaneden daha ucuza satıyolar alın stoklayın evinize
Bu markanın kötü olacağını bilemedim bi indirim vardı stoklamıştım maalesef pişman oldum zaten her ay bi umutla bekliyoruz 😒ne diyim Rabbim hepimize hayırlısını versin inşallah

Merhaba arkadaşlar benim bugun 13.günüm test bu şelikde gebelik var mı sizce bilen açıklayabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240515_073552.jpg
    IMG_20240515_073552.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 376
  • IMG_20240515_073546.jpg
    IMG_20240515_073546.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 381
Benimde aynı 2 gün var bende test yaptım çıkmadı sonra çok hafif çizgi belirdi adet geçmeden test yapmayacam artık inş güzel haberler alırız ikimizde

X