Erken gebelik testi pozitif kan testi negatif

Almda0

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
30
6
26
Selam kızlar bat 9 Ağustos ama tarlusal kullandım ilaç biteli 8 gün oldu adet olmadım. Adetim 15 gündür gecikiyor. Evde idrar testi yaptım belirgin bı şekilde çizgi çıktı. İnanmadim tekrar test yaptım sabah yine aynı şekilde hemen belirdi çizgi bugün kan verdim ama sonuç 0.100 kan verdikten sonra tekrar erken gebelik testi yaptım yine çizgi belirdi ama kanda negatif yaşayan oldu mu bu durumu gebelik belirtilerim de var bel ağrısı kasık agrisi bulantı akıntı ne yapmalıyım sizce

Kan testi idrar testine göre daha kesin sonuç verir, idrar testinde başka sebeplerle de pozitif çıkma ihtimali var o sebeple zaman kaybetmeden doktora gitmenizi öneririm. Pozitif idrar testinin başka sebepleri oluyor çünkü maalesef.

Bugün ultrason kontrolüm yapıldı ama herhangi bi sorun görünmedi. Farklı farklı yaptığım gebelik testlerinde aynı sonucu almam biraz kafamı karıştırdı

Bugün ultrason kontrolüm yapıldı ama herhangi bi sorun görünmedi. Farklı farklı yaptığım gebelik testlerinde aynı sonucu almam biraz kafamı karıştırdı
Yani ultrasonda hamile olup olmadığınız ortaya çıkmadı mı anlamadım. Bende dediğim gibi daha adetime 10 gün varken test yapmıştım öylesine pozitif çıkınca kan verdim betam 100 çıktı doktor dediki daha çok erken bir dönemdesin ultrasonda bebek de kese de gözükmez ama kan sonucuna göre hamilesin 2 hafta sonra ancak kesen görünür dedi, 2 hafta sonra ancak göründü ultrasonda

Ultrasonda da çıkmadı hiçbir şey kan testimde dediğim gibi negatif ama kaç farklı erken gebelik testi yaptım hepsi pozitif 3 dakika içinde çıkan çizgiler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…