erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

inşallah canjm daha iyi hissediyorum gibi hatta bu ay ayy cok tatlı konuşuyorsun canım ya :) çok teşekkür ederim amin inşallah senine bu ay olacak Allah'ın y
İnşallah tatlım valla isterim sende mutlu ol herkes mutlu olsun bebeğine kavussun çok değişik biseymis isteyipte beklemek. Ben böyle olacağımı tahmin etmezdim. Çok istekli başlamıştım ama şuan aşırı istiyorum çok değişik bir duygu başladıktan sonra annelik oluşuyor sanki bakış açın degisiyor

değil mi aynen öyle

Bende merakla okudum şuan hemen hemen bende aynı süreçteyim günler geçmiyor sanki pikten sonraki 8. Günüm bugün
8.gunde olsam suanki psikolojimle delirirdim herhalde öyle sabirsizim ki şuanda ben kelimeler yetmez anlatmaya . Her hangi bir belirtin var mı senin

8.gunde olsam suanki psikolojimle delirirdim herhalde öyle sabirsizim ki şuanda ben kelimeler yetmez anlatmaya . Her hangi bir belirtin var mı senin
Şöyle ki ben 3 ay önce hem iç hem dış gebelik geçirdim aynı anda ve iksiide sonlandı ve sağ tüpüm alındı maalesef. Bende herşey yolunda mı yumurtlamam var mı diye korunduğum halde ovulasyon testi yaptım bu ay ve regli uzunluğum 26 gün. Ve 13. Gün pik gördüm ayın 18inde . ( Değerlendirmedim) Daha sonra teste devam ettim iki kez yumurtlamadan şüphelendiğim için tamda öyle oldu ve ben 27 ağustosta yani reglime 4 gün kala tekrar pik gördüm ve bu sefer bir cesaret 3 gün üst üste değerlendirdik. Ve şuan reglim 4 gün geçti ama pik üzerinden 8 gün geçti :) karışık bir durum

Belirtilere gelince adet olacakmışım gibi ağrı var ve bel ağrısı yaşıyorum fazlaca hatta bacaklarımda ağrıyor hafif göğüs hassasiyetim vardı suan baya geçti gibi. Bugün bütün kemiklerim sızladı ya hasta olacağım ya erken gebelik belirtisi ayırt edemedim şansım baya düşük ama reglim 4 gün geçince bir acaba olmadım değil

Öncelikle geçmiş olsun. Sonrası içinde maşallah ikinci kez yumurtlaman olmuş süper bişey. İlki mi tuttu acaba söylediklerin hamilelik belirtileri resmen bide gecikmissin kan versen keşke cikardi

Hayır ya şansım düşük deme bilmiyorum seni umutlandirmakta istemem ama gebelik gibi hissettim ben ister kan ver istersen üç gün daha bekleyip test falan yap

Öncelikle geçmiş olsun. Sonrası içinde maşallah ikinci kez yumurtlaman olmuş süper bişey. İlki mi tuttu acaba söylediklerin hamilelik belirtileri resmen bide gecikmissin kan versen keşke cikardi
Yok ilk yumurtayı değerlendirmesi doktor 3 ay korunma verdi ama ikinci yumurtlamayı görünce değerlendirdim ( regliye 4 gün kalası olanı) şimdi regliye çok yakın olduğu için henüz çıkmaz diye birşeyde yapamıyorum 27sinde pik gördüm işte daha 7-8 gün oldu kanda çıkar mı ?

Yok canım 10 -12 gün geçmesi gerekiyor sanırım kana yansimasi için. 4-5 gün daha bekle gidip kan ver

O zaman pazartesiyi beklemem gerek gibi duruyor. Kimisi 9 günde öğreniyor ama bakalım
Evet bende şaşkınım onlara .. ama bence acele etme zaten değer düşük çıkarsa yeniden kan vermek zorunda kaliyomussun. Geç gitmek birazda faydalı oluyor dayanabilene

Evet bende şaşkınım onlara .. ama bence acele etme zaten değer düşük çıkarsa yeniden kan vermek zorunda kaliyomussun. Geç gitmek birazda faydalı oluyor dayanabilene
Çok haklısın ama ben ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi . Dış gebelik geçirdiğim için tekrar geçirme ihtimalim yüksekmiş doktor öyle söyledi . Tek tüp var şimdi o yüzden ne kadar erken takip için o kadar iyi ben duruma göre gideceğim haber ederim sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…