erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Firdevsfhm

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
123
17
29
hanımlar regle 10 gün felan vardı erken gebelik testi yaptım silikte olsa belli bir çift çizgi çıktı ardından dün ve bugünde yaptım çift çizgi maalesef kaybolmuştu. silik bile yoktu
bu durumu yaşayan ve sonrasında pozitif çıkıp hamile olan var mı
bu arada 3 gündür bel ağrısı var farklı bir agri ara ara gelen

yaptığım test days doctor idi ve bazı kisiler bu testin yanılttigi yanlış sonuç verdiğini soylediler
Ahh canım güvenme asla. Ben iki kez yaptım ikisindede silik çıktı kana gittim negatif tabiki.. hemde reglime 3 gün kala yapmıştım düşün halimi. Senin 10 gün kala çıkmış olması bile zor bence. Adetini bekle gecikmen olursa kan verirsin

yaa senin ki tam hayal kırıklığı olmuş gerçekten. Aynı markamıydı acaba testin canım
bende zaten regl oldum bir gün dahi geçmedi günüm yanılttı test bayağ

yaa senin ki tam hayal kırıklığı olmuş gerçekten. Aynı markamıydı acaba testin canım
bende zaten regl oldum bir gün dahi geçmedi günüm yanılttı test bayağ
Evet maalesef aynı marka canım nasılsa heyecanlanmıştım anlatamam bide ilk denedigim aydı galiba elim ayağım dolasti o günü aklımdan atamıyorum..ama hepsi aynı bence erken gebelik testine güvenilmez. Kasetler iyi deniliyor onlarda regl gecikmesi olması lazim..erken gebelik kullanırsan çıkan sonuca çok güvenme

Evet maalesef aynı marka canım nasılsa heyecanlanmıştım anlatamam bide ilk denedigim aydı galiba elim ayağım dolasti o günü aklımdan atamıyorum..ama hepsi aynı bence erken gebelik testine güvenilmez. Kasetler iyi deniliyor onlarda regl gecikmesi olması lazim..erken gebelik kullanırsan çıkan sonuca çok güvenme
aynen bende o günümü unutamıyorum. insanların duygularıyla oynuyorlar :/ kesinlikle en iyisi günün geçmesini beklemek

hayırlısı olsun canım inşallah ❤️ benim daha var 🤭 bakalım ne sürpriz olacak 🥰 inşallah hayırlısıyla bebişin seninledir ve pozitif görürsün:)
ah ne kadar zor beklemek 🤭
kaç aydır deniyorsun canım yeni mi
Amin inşallah canım benim Allah'ım nasip etsin hepimize o güzel duyguyu 🙏🏻 💜 beşinci ayimdayim ilk zamanlar tam anlamıyla takip edemedik düzenimiz yoktu ama iki aydirda daha dikkatliyim. Sen kaç aydır istiyosun

X