Erken gebelik testi, negatif çıkıp pozitife dönen test.

Siz bence panik atak ilaclarinizdan biraz daha alin yoksa atak gecireceksiniz :))

Adete 9 gun kala hangi mantikla test yaptiniz? Yumurtlama gununden 10-12 gun sonra ancak cikabiliyor. Bunca test ve stres cok normal degil
Valla öyle de güzel yapılıyor ki. Eğer anne olabilmekle ilgili en ufak bir soru işareti yaşadıysak, o kadar test de stres de çok normal. Bence annelik baştan itibaren sadece duygularla yönetebilen birşey zaten ‘’MANTIKLA’’ değil. Parasını siz mi verdiniz nedir bu celal

Buraya konu aciyorsa evet ilgilendirir. 9 gun once cikmayacagi garanti olan bir testi yapip kendini strese sokmus konu sahibi. Sizde avukatsiniz galiba?
İnsanlar buraya bilmedikleri konular hakkında anne olabilen arkadaşlardan tecrübe kazanmak için üye oluyor. Kadın kadına yardım etmeli mantığıyla. Ya da etrafında anne olabilmeye dair yeterince şey duyamadıklarında destek almak için yazıyorlar. Buraya konu açması demek, sizin üzerinize vazife olmayan bir konuyu eleştirmeniz demek değil. Arkadaşın sorduğu sorunun cevabı haricinde bütün negatifliği yansıtmışsınız cümlelerinize… Kimsenin avukatı olmaya da konu açan arkadaşın ihtiyacı olmadığına eminim. Ama o kadar gereksiz ve yersiz bir yorum yapmışsınız ki, insanların gözüne batıyor doğal olarak. Yaşayan bilir bu durumları. Ameliyat geçirmiş arkadaş. Tabiiki korkacak merak edecek heyecanlacak. Bence siz strese sokuyorsunuz durup dururken. Normal değilmiş. Kime göre neye göre. Teşhis koymak size kalmadı yani

Siz nasil yorum yapiyorsaniz bende yorum yapmakta ozgurum. Sizinlede ayni fikirde olmak zorunda degilim bu arada P panikatakhastasi sizin eltiniz fln galibaaa :))))))

Siz nasil yorum yapiyorsaniz bende yorum yapmakta ozgurum. Sizinlede ayni fikirde olmak zorunda degilim bu arada P panikatakhastasi sizin eltiniz fln galibaaa :))))))
Sizin yaptığınız yorum değil gereksiz eleştiri. Birimize avukat birimize elti diyerek yaptığınız saçma yorumları gölgelemeyin lütfen… Tabiki kadının arkasında kadın duracak. Destek verecek. Sizin gibi soru haricinde herşeye cevap vermek gerekmez. Sonra göze batıyorsunuz işte böyle Yani böyle amaaan siz de çocuk diye diye öldünüz imajıyla yorum yapmak doğru değil. Özgürlüğünüz başkasının alanına girdiğiniz an biter. Lütfen arkadaşın sorduğu soru haricinde sizi ilgilendirmeyen şeylere yorum yapmayın. Siz yazdıkça ben yazmaya devam edeceğim. Çünkü aşırı rahatsız oldum. Arkadaşın yaşadığı olaya benzer bir olay yaşadım. Terapist olmama rağmen çok zor atlattım. Başkalarının hayatları hakkında bilginiz yoksa fikriniz de olmasın rica ediyorum.

Arkadaş empatiden bayağı yoksun, eminim ki sizin yaşadıklarınıza da empati kurabilecek kapasitesi yoktur. Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın eltim(!)

Asla anlayabilecek bir arkadaş olduğunu düşünmüyorum kendi başına gelse nasil tepki verirdi acaba yaşadığım korku ona çok basit gelebiliyor ki korktuğum başıma da geldi kendisinin bunu da anlayacagini düşünmüyorum

Bu arada size de geçmiş olsun neler yaşadınız kim bilir Allah bir daha yaşatmasın

Bu arada size de geçmiş olsun neler yaşadınız kim bilir Allah bir daha yaşatmasın
Teşekkür ederim sizlere de çok geçmiş olsun… Allah gerçekten sabredene isteyene bekletiyor ama sonunda hayal edemediğiniz kadar güzel şeyler veriyor sabredelim isteyelim. Kötü şeyler yaşandı bitti geride kaldı. Vardır bir hayır

Hepinize cok geçmiş olsun öncelikle , katıldığım bir konu var ki normal yolla hamile kalma şansı düşük olan ya da hic olmayan ( benim gibi) kadınlar olarak evhamlanmakta , sabırsızlanmakta merak etmekte çok haklıyız. Bu dışarıdan (gebelik sansi olarak saglikli bir kadın tarafindan ) malesef hastalıklı olarak görünüyor.cevremde bile bizzat yaşadım kendi arkadaşlarım artik bu konuyu takıntı? Haline getirdiğmi düşünüyordu ne yaşadığımı bilmeden anlamadan?
Malesef ki insan yaşamadan bazi şeyleri anlayamiyor ama bir kadın olarak hic bir hemcinsimin bu duyguyu yasamasini istemem ben takıntılı olarak kalmaya razıyım ( transferinden 3 gün sonra test yapmaya başlayan stresli takıntılı bir dost)

Haklısınız, kendisine anlamsız gelebilir ama bu onu ilgilendirir. Başkalarının yaşantısı hakkında eleştiri yapmak onun üstüne vazife değil. Bazen bizlere de saçma gelen durumlar olabiliyor. Önce hâlden anlamaya çalışıyoruz, anlayamıyorsak susup oturuyoruz. Çünkü kimsenin kendi hakkında kararı, yaşantısı, davranışı bizi ilgilendirmiyor. Yani özetle demek istediğim eleştiri yapma hakkını kendinde görmesine de sinirlendim ama asıl kınadığım nokta üslubu. Tolstoy'du sanırım. Demişti ki "Acıyı hissedebiliyorsan canlısın, başkasının acısını hissedebiliyorsan insansın." Bence çok güzel demiş hakikaten bazıları sadece insansı ama değil:)

Ne güzel motive ediyorsunuz çok teşekkür ederim çok sagolun bakalim bu ay olucak mi ovülasyon testiyle baya takip ettik

Yaaa sağlıcakla gelsin bebeğin insallah insan geçmişte kötü şeyler yaşayınca ister istemez merak ediyor zaten çok aceleci davranıp bende baya bir test yapmıştım kısmet değilmiş bazı insanlar bizim gibi şeyler yasamasa bile empati kurabiliyor ve bizi anlayabiliyor, bazi insanlar ise tabiri caizse şuraya iki söz yazayim da egom tavan olsun modunda.

Benim dualarım kabul oldu çok şükür. Bebiş yolda…
Canımm Allah sağlıkla sıhhatle dünyaya getirmeni nasip etsin çok çok sevindim hayırlı olsun darısı bize inşallah Âmin bende de var birşeyler kimyasal değilse adet günümü bekliyorum emin olmak için inşallah yine hüsrana uğramazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…