Erken döllenme mi/ikiz mi?

joynss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
5.731
6.046
Herkese merhaba.
Son adet tarihim 15 eylül.
Muhtemelen 11-12. Gün yumurtladım, ağrı hissetmiştim.
21-24 arası ilişki sebebiyle oldu bu gebelik diye düşünüyorum.
Sonrasında şehir dışındaydım. Dönüşte de ilişkide olsa bile baya geç bir zamana denk geliyor periyodumda.
Adetim 3 gün geciktiğinde beta 6200 dü.
Doktor tek kese gördü, 7-9 öm gibi bir şey dedi (9 mm dedi ama kağıtta 7 yazıyor).
Başka bir karartı da görür gibi oldu ama bilemem haftaya bakacağız dedi.
Bir oğlum daha var. İkizin altından kalkamam gibi geliyor. Çok tedirginim.
Sizce erken döllenme mi ikiz mi? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Merhabalar, tebrik ediyorum❤️
Benim bu konuda cok bir bilgim yok ama okuduklarimdan anladigim beta degeri bi nevi isik tutuyor ikizlere, genelde bu degerler ikizle sonuclaniyor 😊 senin degerinde yuksekmis. Eminim cok zor olur ama onemli olan ister ikiz, ister tek saglikli olmalari🥰 genelde cift kese ise daha erken belli olduklari, eger ki ayni kesede ise digeri kendini daha sonrasinda gosteriyormus. Seninde cok olmadan belli eder kendini.
Sadece birsey sorabilir miyim, sen idrar testini ne zaman yapmistin adetten once mi ogrendin?

Merhabalar, tebrik ediyorum❤️
Benim bu konuda cok bir bilgim yok ama okuduklarimdan anladigim beta degeri bi nevi isik tutuyor ikizlere, genelde bu degerler ikizle sonuclaniyor 😊 senin degerinde yuksekmis. Eminim cok zor olur ama onemli olan ister ikiz, ister tek saglikli olmalari🥰 genelde cift kese ise daha erken belli olduklari, eger ki ayni kesede ise digeri kendini daha sonrasinda gosteriyormus. Seninde cok olmadan belli eder kendini.
Sadece birsey sorabilir miyim, sen idrar testini ne zaman yapmistin adetten once mi ogrendin?
Umarım erken döllenmedir. İlk çocuğumu öyle zor büyüttüm ki, çarpı iki hayal edemiyorum. Allahın gücüne gitmesin ama öyle. Hayırlısı artık merakla bekliyorum.
Adet 2 gün gecikti idrar testi yaptım.

Umarim istedigin gibi olur❤️ tahmin edebiliyorum eminim cok zordur.
Normalde adetlerin duzenli mi?
Benim adetlerim cok duzenli, ben 5 gun kala cok belirgin bir sekilde gordum pozitifi biraz aklimi kurcalamadi degil doktora sordugumda genelde ikiz gebelikler bu sekilde oluyor ama tabi gormeden bisey diyemeyiz dedi. Bende dun kan verdim birde yarin verecegim bakalim sonuclar + kese vs ne olacak🤷🏼‍♀️
Lutfen sonucunu benimlede paylas 🌸

Benim adetlerim cok duzenli, ben 5 gun kala cok belirgin bir sekilde gordum pozitifi biraz aklimi kurcalamadi degil doktora sordugumda genelde ikiz gebelikler bu sekilde oluyor ama tabi gormeden bisey diyemeyiz dedi. Bende dun kan verdim birde yarin verecegim bakalim sonuclar + kese vs ne olacak🤷🏼‍♀️
Benim de çok düzenli. 28 günde bir. Böyle bir plan olmadığo için hiç bakmadım öncesinde. Sonucunuz kaç çıktı sizin? Tabi ki paylaşırım, siz de paylaşım🍀

Bugün başka bir doktora daha gittim. Ultrason daha net gibiydi. Yolk sac oluşmuştu. Tek kese görünüyordu. Bence tek dedi. Kendi doktoruma haftaya tekrar gideceğim. İnşallah başka bir sürpriz olmaz.

X