Erken bosalma

Ayse melek 1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2021
3
0
47
İyi günler ben erken boşalma hakkında bilgi almak istiyorum ama biraz karışık konu . Dalga geçecekler eleştirecekler lütfen yorum yapmasın. Benim sorunum şu eşimde 3 veya dört yıldır erken boşalma var
Ama bir kaç ay önce şöyle bı durum oldu biz beraber olduk eşim deyim yerinde ise zıpkın gibiydi bu durum bir bir buçuk ay devam etti şu an yine aynı erken bosaliyo .o esnada tedavi doktora falan gitmedi . İlacmi kullanıyordu acaba hadi ilaç kullandı adam desem benim bildiğim uzun süre ilişki olmayınca erkek erken boşalır ben bunu fark ettiğimde bı süredir beraber olmamıştik . İlaç kullandı ise uzun süre beraberlik olmasada geç boşalmaya etkimi ediyor ilac.yada aldatiliyormuyum.

Benim eşimden ornek vereyim ilk evlendigimizde ilişkiden 20 dk önce hap alıyordu o zaman ikinci defa bile oluyordu yani baya uzun sürüyordu ilacı 3 defa kullandı sonrası ben istemedim baş ağrısı çekiyordu fazlasiyla yan etki yaptı. Normalde erken boşalma problemi yok ama pozisyon değişince daha uzun sürebiliyor . Sizin eşinize gelince uzun süre ilişki olmasa bile adam kendini tatmin etmiştir mastürbasyon falan yapmış olabilir en önemlisi doktora gitsin çözümü olur

Hapı ilk duydum ama ilişkiden 15 dk önce falan fıs fıs kullanan varmış oda 5 dk anca uzatiyormus süreyi

Beni kesinlikle yanlış anlama asla ilaç önermiyorum ilacın yan etkileri çok fazlaydı herkese de olmaz yanlış yonlendirmek istemem ilaç kullanacaksa mutlaka doktor kontrolünde olsun

Erken boşalma için sadece mavi hap yok, eczanelerden rahatça bulabileceğiniz ve onun kadar riski olmayan başka ilaçlar da varmış, belki eşiniz onlardan denemiştir, keşke adam gibi tedavi olsa, bu sorunun tedavisinde kullanılan çeşitli egzersizler de var, uygularsa zamanla değişecektir.

Aldatılmış olduğunuzu böyle anlyamazsınız. :)
Evet ilacın böyle bir etkisi var. Eşinize sormadınız mı?

belki bu konu yardımcı olur

Sordum sende fark var böyle değildin hemde uzun zaman geçti biz birlikte olmayali dedim. bu nasıl oluyor bilmem piskolojiktir dedi . Biseylermi karıştırıyorsun dedim yok ne karistirtircam diyo yapan yaptım dermi .bide şöyle bişey oldu bı gün çamaşır yıkadım çamaşırları sererken bizim olmayan boksir iç çamaşırı vardı yok benim her zamanki kullandığım çamaşır diye üste çıktı ama ben yıkayıp katladigim çamaşırı bilmiyom sanki bide aynı renkte bı kaç çamaşırı olsa dicem karıştırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…