Erkeklerin beden dili neler anlatır bir yardımcı olur musunuz

bananarepublic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
109
12
Kızlar merhaba.şimdi benim bir arkadaşımın spor salonu var ablamda orda pilates eğitmeni dolayısıyla sürekli olarak gidiyorum vakit geçiriyorum salonda.Geçenlerde salonun kafesinde bar sandalyesinde otururken hemen yanıma üyelerden bir adam oturdu salon sahibi arkadaşımda ordan geçerken saniyelik bir bakış atıp elini omzuma koydu masaj yapr gibi sıktı ve gitti.Nedir bu yanımda erkek varken elimi omzuma koyma hareketi?ve düşündüm daha öncede bu tarz hareketleri oldu etrafta erkekler varken o salonun üyeleriyle konuşurken bile elini gelip omzuma boynuma koyuyor mesela.yani bu kişi benim arkadaşım neden böyle yapıyor anlamıyorum erkeklerin vücut dilinden

Yani şimdi ben napmalıyım arkadaşımı kaybetmek istemiyorum bu hareketlerinden bana ilgisi olduğumu çıkarmalıyım eğer öyleyse napmalıyım:KK43:

Evet öyle maalesef ne yapacağını bilmiyorsun kaybetmekte istemiyosun fakat olmuyor işte

istemiyorsan onu her onu yaptıgında atıyoru ahmet naber ya falan diye böyle sanki kankaymıs gibi konusmaya basla :KK70:
yerini haddini bilsin
millete yalandan o benim imajı ciziyor ki uzak dursunlar diye

pek arkadaşca değil bence
rahatsızlığınızı belli etmekten başka çözüm yolu yok
yada sevgiliniz varmış gibi yapın bir süre, bakalim devam edecek mi
Bi de şöyle bi durum var flörtöz yapıda bi adam bu bahsettiğim kişi o yüzden başlarda anlayamadım.ablama falan kardeşini sevdiğim,belki akraba oluruz diye şakalar yapıyodu.hani bi de çapkın ve kadınlarla ilgilenmeyi sevdiği için hep dalgaya vurdum çünkü hep öyle şakalar yapsada hiç bi adım atmadı.ama artık bi önlem almalıyım sanırım

istemiyorsan onu her onu yaptıgında atıyoru ahmet naber ya falan diye böyle sanki kankaymıs gibi konusmaya basla :KK70:
yerini haddini bilsin
millete yalandan o benim imajı ciziyor ki uzak dursunlar diye
E hep öyle yaptım şimdiye kadar zaten rol değil gerçekten arkadaş olarak gördüğüm için son derece kanka kanka yaklaştım

X