erkeklerde en nefret ettiğimiz kusurlar! eklemek isteyen?

o kadar çok sey varki say say bitmez ama en kıl olduğum şeyleri şu ki karşısındaki kadının herşeyine kusur bulup kendilerinin koca göbeklerine kıllarına kel kafalarına bakmadan heranlamda üstün sanmaları

Sanki çok güvenilirlermiş gibi SEN BANA GÜVENMİOMUSUN dye tavırlara girmeleriiiii

karakter olarak;
inatçılık,ilgisizlik,sıfır romantizm,saygısızlık,ukalalık
görünüş olarakta;
sarı dişler
ağız kokusu
ter kokusu
pis ve bakımsız eller
klasik giyim
beyaz slip çamaşır
evde otururken oralaarı buralarını kaşıyıp ellerini yıkamamaları böğğğ:120:

biçok evli bayandan duyduğum yatakta çok normalmiş gibi yelleniyolarmış ..lisedeyken de vardı öyle denyolar sınıfta yellenirlerdi..

Son düzenleme:
bi erkeğin;
dişleri güzel ve beyaz olmalı
eli ayağı çok büyük olmamalı
kısa boylu olmamalı
güzel kokmalı her yönden
kaba olmamalı
kaşları çok kalın olmamalı
burnu çok büyük olmamalı
çok kıllı olmamalı
şişman olmamalı

gerçi tam istediğimiz gibi bir erkek bulmak o kadar zor ki bu devirde :)

her gördüğü kadını beğenen ..kız arkadaşıı küçümseyen erkek en illet olduğum türdür sevgiyle kalın

hepsine katılıyorum.....zaten dörtdörtlüğünü bulmak çok zor.....ama en çokda gözün dışarda olan erkekten nefret ederim...

lavabo ya gittiklerinde ponkurmeleri...en nefret etdigim sey ya benim esimde de var acaba her erkekte varmi...takip ediyorumda cok erkek te var neden ya duzgun bi sekilde burnunu silemezlermi onlar...

Sarı dişler
Ağzın izmaritle karışık kokusu
Aşırı göğüs kılı
Ense traşı gelmiş saçlar
Jöleden par par parlayan yağlı saçlar
Ayak kokusu
Sigara içmekten morarmış dudaklar
Göbek
Kuru popo
Ter kokusu
Burun ve kulak ve koltukaltı kılları
Cılız bir vücut

ayna karşısında hayal görmeleri.
erkek milletinde en çok bundan nefret ederim.kendi kusurlarını görmezler,kendilerini bilmezler kendilerinden 15-20 yaş küçük kadın hayal ederler,bunu da hak olarak görürler.kadınların orasına burasına laf söylerler.işte bu davranışlara acayip sinir oluyorum o kel kafalarına bir şaplak,koca göbeklerine yumruk atasımm geliyor.:113::113:

sürekli kendisinin yakışıklı olduğunun belirtilmesini istemesi, aşırı kıskançlık , ense kılı, kötü koku

nazlı erkeklere tahammülüm yok, naz kadına yakışır

küsen erkeklerden de hiç hoşlamam kii

ağız kokusu bide ayak kokusu ıyyyy yemekleride çapırdatmadan yerlerse çok süper ama nerde

el-ayakları tırnakları bakımlı temiz saçları yaglı olmayacak kepekli olmayacak jole kutusuna düşmeyecek dişler beyaz nefes fresh olacak traşsız erkeğide sevmem bazıları orman kaçkını gibi böğğk bide bazılarının deodorantın icadından haberi yok özellikle otobüste falan ıııııyyyyyykk özellikle göstere göstere elimi burnumun önünde yelliyorum duş almak diye bişey var deodorant denen bişey var ama yani diye kaç paralık şey...
Yine otobüste yayılarak oturmuyolarmı ben 8 şekline girmek zorundamıyım temas etmemek için kayıyorum daha cok bana dogru kayıyo salakmısın malmısın ya üflüyorum püflüyorum kalkıyorum
Bide laflarımızı başka biyerlerinden anlıyolar kız gibi naz yapanıda gördüm laf taşıyanıda dedikodu yapanıda böle karaktersizlerde beni çıldırtıyoo bide kızların içinde belden aşağı espri yapanlar offff cinsel organını kaşıyanlar düzeltenler burnunu karıştıranlarr iiyyykkk
hele öküz olanlara ne demeli karşında bayan var yol ver yer ver bişey yap demi yok gözümün içine baka baka sıramın önüne geçenleride gördüm utan dedim öküzlüğünden utan pes

aşırı kas, jöle yumağı saç, sigara kokması, pembe t-shirt ve düşecekmiş gibi pantolonlar giymesi, dar giymesi, sivri burun ayakkabı, iradesiz olması, kendini artist sanması, özenti olması, elini kolunu bacağını kendinden iki metre ayırıp buranın ağası benim gibi dolaşmaları üstüne ortalık yerde bağırmaları, köprüyü geçene kadar farklı davranmaları, illa bir sevgilisi olması gerektiğini düşünmesi tanımadığı kızlarla bir şekilde konuşma çabaları, nazlanması, yere tükürmesi, bacaklarını ayırıp oturmaları, uzun mesaj ve soruların içinden sadece kendi işlerine gelenleri cevaplamaları, küfür ve geyik-samimiyet dedikleri iğrenç konuşmaları(maalesef bunu yapmayan çok nadirdir sanırım), odun, kendi annesini, kardeşini vs. düşünmeden başkasının annesine, kardeşine sarkmaları bön bön bakmaları(babam yaşında adam bile bakıyor), anneci olması, sorumsuz, alıngan olmaları, bakımlı olmaması ama bir bayandan da fazla olmaması iyi olur, üstüne düştün mü şımarması, "ev işleri kadın görevidir, yapmak zorundadır" düşüncesinde olması ... vs. vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…