erkekler neden konuşmaz?

arkadaslarım erkeklerle kadınların kimyaları farklıdırr.. onlardan normal şartlarda bizim gibi olmalarını beklememeliyiz.. çoğu erkek konusmayı pek sevmez .tam tersi olanlarda vardır tabiiki..olaylara verdiğimiz tepkileri karşılastırın.. erkekler daha sabit ve daha gercekci cevaplar verir bayanlar daha abartılı tepkiler verir..
sizlere tavsiyem eger okumadıysanız mutlaka su kitabı alın ve okuyun. o zaman erkekleri daha iyi anlıyacaksınız.. kitabın adı ..erkekler marstan kadınlar venüsten.. sevgiyle kalın...

evet canım o kitabı netten indirdimm ve sen dedikten sonra okudum burdan tavsiyem herkes okusun walla acayip iyi seyler var, erkek ve kadınlara yönelik.. erkekler konusmadıkları zaman ""magaraya cekiliyorlarmış" cok hos bir deyiş gerçekten:)) bundan sonra dicem bizimki magaraya cekildi diye

evet o kitapta farkına varmadıgımız ama bi düşününce aaa gercektennn öyle dediğimiz cok seyden bahsediyor.. yararlı olduguna sevindim...

aramadan önce hiç düşünmem ne konuşsak neyi tartışsak die.napıosun die başlarız gerisi zaten kendiliğinden gelir.askere gitmeden önce walla neredeyse tüm gün boyunca konuşuoduk ee elbette arada duraksamalar susmalar oluodu ama kesinlkle 5 dakikayı geçmiodu canım.olur öle şeyler takma kafana

valla sanırım benim sevgilim cok hassas kızlar, paylasıma cok onem veriyor..onun onem verdiği seylere de ben onem vermiyorum bazen, bu sefer siniri bozuluyo yani bir sey mi alcaz, birlikte alalım istiyo ya da evliliğimizden bahsedelim diyoo vs s.. bunlar guzel seyler tabi dusununce ama sorun haline geldiğinde kötü oluyoo.. ben de bundan sonra biraz ona gore dawrancamm.. bi kaç cumleden sorun cıkmaz yanii.

Kesinlikle sana katiliyorum canim bizdede ayni ya dinler ya öpücük atarak yada seni seviyorum diyerek sözümü keser bazende offf acikdim ya yok uykum geldi vs diyerek beni sinir eder gelicek hakkinda konusmaya ise hic gelemez herseyi icinde planlar ve paylasmaz buda beni kanser ediyor ama bencede arkadas sikayet etmek yerine menmun kalmali

benimki çoğunlukla uyku halinde olduğu için konuşamıyoki :roflol:

arkadaşım o kitabı hangi internet adresinden indirdin özel mesajla bana yollarsan sevinirim ben çok aradım bulamadım :1hug:

çok süper bi örnek olmuş.....................

ewet çok güzel bi kitap...
bende okuduğumda çok etkilenmiştim.....

erkekler marstan kadınlar venusten yaz canım google a ordaki sitelerde yazıyor..ben de tam olarak hatırlamıyorum simdi

AYYY BENİM EŞİMDE O KADAR SESSİZ ANLATAMAM.AKSİNE BENDE DE ÇENE ÇENE...laelaelaelaelae BU ERKEKLERİN KONUŞMAMA SORUNUNA BİLİMİN BİR ÇARE BULMASI LAZIM...:sm_cool:

erkekler konusmaz mı babam eve bı gelır aksama kadar konusur susmaz erkeklerın konusmadına ınanmıyorum annemden fazla konusur bıze sıra gelmez :)

Ya arkadaşlar aslında; bizde bu kadar konuşma yeteneği varken birilerinin de dinlemesi lazım değil mi? yoksa boşuna mı nefes tüketeceğiz:roflol:

Dün erkek arkadaşımla bir kitabevine girmiştik. Bakınırken burada önerilen; erkekler marstan kadınlar venüsten geldi aklıma, ama nasıl olduysa ağzımdan kaçırmadım ve yanımda o yokken almaya karar verdimyerimseniben Gidip en beğendiğim yazarın yeni kitabını aldım. Düşünceli :sm_confused:görünce beni biraz şaşırdı ama neyse:dance:

ahahah yani işimiz kitaplara mı kaldı acaba bu kadar ayrıntı takılmak dogrumudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…