Erkekler Kolayi Neden Sever?

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
66
Kadinlar Ağaçlardaki Elmalara Benzer,en Iyisi Ağacin En Üstündekidir,bir Çok Erkek Bu Iyi Olanlara Erişmeyi Istemezler,düşmekten Ve Yaralanmaktan Korkarlar,onun Yerine Yerdeki Çürük Elmalari Alirlarki Onlar Iyi Deyildir,ama Kolaydir.
Böylece Tepedeki Elmalar Kendilerinde Yanliş Bir Şeyin Olduğunu Sanirlar,onlar Doğru Adam Gelene Kadar Yanlizca Beklemelidir Ki O Ağacin Tepesine Tirmanacak Kadar Cesaretli Olsun.....

Şöyle bir gerçekte var kızlar erkekler genelde çürük elmalarla gönül eğlendirirler ama iş evlilik aşamasına geldi mi tercihlerini en üsteki elmadan yana kullanırlar. Siz hiç çürük elmayla evlenen erkek gördünüzmü?

BAYILDIM BU YAZIYA

yerimseniben

b.gif
a.gif
y.gif
i.gif
l.gif
d.gif
i.gif
m.gif

elmanın çürükmü zor mu olduğunu ancak yedikten sonra anlabilirsiniz..dışardan pek belli olmuyor insanlar..ama ne olursa olsun seven insan çabalar.ne elmam çürük der nede ulaşılmaz..ve kişi kendini ulaşılmaz yada zor olarak görüyyorsa zaten adamın yaklaşması zordur..o yüzden sıcakkanlı iyi niyetli yaklaşıp kendinizi ve doğrularınızı bu yolla anlatmalısınız.

Şöyle bir gerçekte var kızlar erkekler genelde çürük elmalarla gönül eğlendirirler ama iş evlilik aşamasına geldi mi tercihlerini en üsteki elmadan yana kullanırlar. Siz hiç çürük elmayla evlenen erkek gördünüzmü?

gordum, zaten bu yazi da evlilikle ilgili

bugün erkekler hakkında hiççç bir yorum yapmak istemiyorum.ama şunu diyebilirim kiiii 50 tane erkek 1 kadın yapmaz

X