Erkekler artık evlilikten kaçıyor mu

Senin sorunun içindeki çelişkileri çözememen.
Hem çokeşli olup, hem nemfomanyak olup hem gün içinde birden fazla kez birden fazla erkekle sevişmek isteyip sonra standart bir hayat ve eşle mutlu olan kadını kıskanıyorsun.
Sen hayatını seks eksenine kurup sevgilil ilişkisini kuru seksten alınan zevke endeksleyip sonra sıradan ilişkileri kıskanıyorsun.
Burada evliliğinden memnun olan kadınların hayattan aldıkları pek çok zevk var. Eşleriyle keyif aldıkları pek çok aktivite var. Bu kısımları es geçip sonra düzgün erkek yok diyemezsin.
Çünkü sen seks odaklı ilişkiler kurduğun için çevredekilerde kolay seks arayan Abaza tipler oluyor.
kendini geliştiren, hoş sohbetten keyif alan hobileri olan adama senin gibi tek bildiği seks olan bir kadın yavan gelir zaten yürümez.
Ondan kafan değişmeden de böyle uzaktan anlayamadan yaşayacaksın

Bu egoyla kafayı yiyeceksin.bir kimseyi bulamıyorum diye aşırı abartanlar var bir de sizin gibiler.hiç ortanız yok.sen de baktın kimsenin gıkı çıkmıyor daha da dozu artırıyorsun.40 yaşına kadar evlenmek istemeyen erkek çıkmadı öyle mi? Eee yuhh yani.burası senin şov alanın değil.atma ziya.

Senin kaynın da adam değilmiş ama.
Ayrılacağından emin olduğu kadından bir zahmet çocuk da yapmasaymış o zaman. Yaptıktan sonra da çocuk için evlense incileri dökülmez.

Kız deme öyle burada okuduğun her şeye de inanma modunu düşürme. Bazı yorumları he deyip geçiyorum ben, öyle müthiş adamlar, hayatlar ve evlilikler olduğuna inanmıyorum şahsen.

Eski hesabı ile gram alakası olmayan şeyler yazdığı için beğenmiyolar, kıskançlıktan değil.

Ne egosu canım ya?! Benden sana ekmek cikmaz. Boşuna cabalama. Senin karşına nasil evlenmek isteyen cikmadiysa benim karşımada istemeyen çıkmadı.

Bu özelliklerin coğu senin eşinde yokmu?
Belki - aşiri zenginlik ve AŞIRI kültür (nasil aşiri kültürlü olunur bilmiyorum) hariç- hepsi vardır.
Ne bilim, adam seni seven iyi bir eş ve iyi bir baba değilmi? Cinsellikte seni tatmin edemiyormu? Kültürsüzmü?
Ferhans kudurcak ama senin yorumlarindan yola çıkarak hemen hemen hepsinin olduğunu saniyorum

Ya ben Ferhansin yazdigi gibi biri olduguna hic inanmiyorum nedense. Bence oyle olmasini istediklerini yaziyor. Su hastane muhabbeti mesela oyle olsa onu o hastanede barindirmazlar. Bir ara butun hastane hayali vardi mesela :) surekli boyle tepki cekecek seyler yaziyor ama tepki cektigi zaman size ne demiyor kimseye. Bu demek oluyor yazdiklarinin dogru olmadiginin kendisi de farkinda ama belki dikkat cekmeye calisiyor,belki yasamak istediklerini yaziyor. Ne dersin A Aysenimi Ayrica ben Ferhansin cok zeki biri oldugunu dusunuyorum.

AŞIRI kültür lafın gelişi, entelektüel işte. Bunda anlamayacak ne var? Aysemini ilk mesajında her şeyin ama her şeyin en iyisinin bu kadınlarda olduğundan bahsetti. Kimse artık onlar… Eşleri yakışıklı, zengin, çok seven vs vs. Şurada benim eşimde bunların hepsi tamamdır, her konuda mükemmeldir diyen ya da bu minvalde anlatan bir kadına denk gelmedim ben. Böyle bir şey mümkün olabilir mi zaten? Böyle anlatan varsa da sallıyordur.

Kimse İspanya kralini kapmadi. Bu doğru.
Bende burda benim kocam en mükemmeli tarzinda bir yaziya denk gelmedim.
8 senelik üyeyim. Daha böyle bir üyeye denk gelmedim.
Aysemini görmüş ve denk gelmiş:)

Kimse İspanya kralini kapmadi. Bu doğru.
Bende burda benim kocam en mükemmeli tarzinda bir yaziya denk gelmedim.
8 senelik üyeyim. Daha böyle bir üyeye denk gelmedim.
Aysemini görmüş ve denk gelmiş:)
Her zamanki Ferhans dramları muhtemelen.

Yengenc yalnız senin bu romantizmde es geçtiğin bir konu var o da zayıf olman şişman olsan şunların yarısı kafadan gitti
o zaman da baska önceliklerim olurdu. sevgiyi gostermenin binlerce yolu var:)
sevgilim bana bir garanti taahhütnamesi hazirlayip imzalamisti. onda su maddeler de vardi;
*yerler su ile doluyken seni caddenin karsisina tasimak
*ihtiyac duydugunda eşek taşıma hizmeti sunmak

buna karsilik ben de kendi garanti taahhütnamemi hazirladim. madde olarak hep taşınacak kadar zayif kalmayi da ekledim
ama tulumba'nin dedigi gibi sirtinda tasimaz ama islanma diye semsiye tutar, poset bulur tepene gerer yani
insan ilgisini sevgisini göstermek istesin yol mu yok:)
Bunlar kriter olabilir mi bilemedim. Herkes duygularını böyle coşkun yaşamak zorunda değil.
tabii ki . herkesin sevgi dili bambaskadir. bazi insanlar sevgisini böyle seylerle gösterir, bazilarina bu bogucu ve vicik vicik gelir. bazi insanlar elleriyle kese bice hediye yapmayi severler bazilariysa iyi düşünülmüş, şık ve pahali hediyelerle sevgisini gosterir, kimi sevgi sözcüğü kullanmadan cumleye baslamaz kimi icin bazi kelimeler daha ozeldir, en yoğun hislerde soylenince kiymetlidir.
iste onemli olan hayatindaki insanla ayni frekansta bulusmak ve bir sekilde sana sevgisini ve verdigi degeri hissettirmesi.

Ya bu evlenince beraber kilo alma muhabbeti var ya, böyle büyü gibi umarım olmaz. Biz bile normalde aynı evde yaşıyorduk yani yıllardır, evlendikten sonra kilo aldık andban

Evet benim sevgi dilime coook uzak senin tarzın, arada yazarım. Ama yine de çok emek ve aşk olduğu belli yani ortada, gıcık olmaya gerek yok benim sevgi dilimde de hayatımı kolaylaştırmak var, yazsam e sen hizmetçi istiyorsun derler ama öyle napim

Sanırım sen de sevgini hissettiren birisin o yüzden yanında duygularını açmaktan çekinmiyorlar. Bizim ülkede kafalara kazınan bir algı var "sevdiğini gösterirsen giderler, kolay olma, cepte olma" falan. Öyle olunca kadınlar kasım kasım kasılıyor, erkekler de savunma mekanizması geliştiriyor. Karşılıklı o kasıntılık hissediliyor yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…