Erkekler Aldatır ve ....

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar seçenek sunmıycam ama hepinizin görüşlerini beklıyorum... soru:

Erkekler eşlerini aldatırlar ve öğrenmemeleri için de binbir takla atarlar? bunun sebebı nedır sızce?Değişik yorum ve görüşleri merak ediyor ve beklıyorum...Karısının onu aldattıgını öğrenmesini ve yuvasının dagılmasından cok korkarlar.peki neden aldatırlar... ya da aldatıyosa neden esının bunu öğrenmesinden bu kadar çekinirler ogrenmemelerı ıcın herseyi yaparlar???
kötükedihüso

erkekler hic büyümeyen varlıklar
herseye elde etmeyi herseyi araştırıp incelemeyi ve ulaşılmadık hic bir sey kalmamalı bunun icin her sey mübah onlara yalan hile sahtekarlık
ben aldatmayı onların cocukken oyuncak istekleri ile bir tutuyorum cocukken bir istediği oyuncak icin günlerce ağlarlar ki bir coğunda böyle daha eve gelmedende o oyuncağın bir yerinden kırarlar büyünce kadınlarlada aynı elde edinceye kadar neler yapmazlar
ama nedense tam benim oldu artık dedi an aslında erkek için bitiyor kadın nasıl olsa onun artık ve yeni hedefler
aslında bir cok erkek ac gözlü ve bencil
cokmu tanıyorsun diyeceksiniz yoooo ömrümde sadece kocamı tanıdım oda yetti bana :)))))

erkekler hic büyümeyen varlıklar
herseye elde etmeyi herseyi araştırıp incelemeyi ve ulaşılmadık hic bir sey kalmamalı bunun icin her sey mübah onlara yalan hile sahtekarlık
ben aldatmayı onların cocukken oyuncak istekleri ile bir tutuyorum cocukken bir istediği oyuncak icin günlerce ağlarlar ki bir coğunda böyle daha eve gelmedende o oyuncağın bir yerinden kırarlar büyünce kadınlarlada aynı elde edinceye kadar neler yapmazlar
ama nedense tam benim oldu artık dedi an aslında erkek için bitiyor kadın nasıl olsa onun artık ve yeni hedefler
aslında bir cok erkek ac gözlü ve bencil
cokmu tanıyorsun diyeceksiniz yoooo ömrümde sadece kocamı tanıdım oda yetti bana :)))))

haklısın canım yorumun için çok teşekkür ederim. gecenlerde yıne bı fılm ızledım tv de adam aldatıyor ve karısı öğrenicek diye de ödü kopuyor saklamak için her türlü şaklabanlığı yapıyo resmen kaydirigubbakcemile3 acaba eş korkusu niyedir dedim başkasını sevıyorsa artık onunla olsun ama tek olsun eşine de açıkça söylesin ayrılsın.Hiçbiri bu kadar cesaretli değil sanırım:roflol:Bu soruyu sorayım dedım bakalım nasıl yorumlar gelıcek...İlk yorum senden geldi bakalım kimler daha neler diycekhihoyyyt

sadece doyumsuz ve midesiz oldukları için aldatıyorlar. karıları bilmiyor adam kalkmış sevgilisinin koynundan gelmiş karısının koynuna rezalet. iğrenç ve mide bulandırıcı.

X