erkek işte serefsizlik değil mi bu ya deliricem

G

göz_yaşım

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi göz_yaşım
arkadaslar biraz önce msnemı biri ekledi (msnemde ailem okuldan kız arkadaslarım ve erkek arkadasımın msnesi var):1shok:bana orus... benımle sınıfta kırıstırdıgını ne zaman unuttun geliyim o memlekete göreceksin sen babanın adı su annenın adı su dedenin adı su ablan nısandı diğer ablan istda dun geldi yanına böle benım hakkımda okadar cok bilgiye ssahipki:1shok:kafayı yiyicem artık bana etmedigi hakaret iftira kalmadı en önemlisi namusuma dil uzatıyo ben okuldan eve evden okula giden biriyim nıe ben ya delircem senağlama senı daga kaldırcam diyo namuslu kız olsan benı engellerdin diyo konusmazdın (hemen engellememin sebebi kım oldugunu öğrenmek ve kendımı savunmam göz göre göre iftira atıyo resmen :1no2:) bend eonun anladıgı dilden ona cvplar verdim ailemedil uzattı bende onun ailesine dedim sonradan alttan aldı babanı çok severim özür dilerim napıyım sende ilk basta ters konusmasaydın sana asıgım dedi dedim asık olmadna önce adam olmayı öğren sen bence bu ne ya namusuma dil uzatıyon falan...kızlar sizden istegim bunun kım oldugunu adresini falan öğrenmek istiyorum ip adresi diye bişe varmıs öğrenebiliyomusum acaba bilen varmı orucumu bile acamadım istah kalmadı bence sinirdne mıdeme agrılar girdi onu bişekilde bulmam lazım ne olur bana yardımcı olun nasıl bulabilirimsenağlama

• Konu Sahibi göz_yaşım
Teknik destek kısmına git istersen, orada sana yardımcı olurlar...chat&messenger kısmına bak, sorular kısmına bak...teknik destek bölümünden sorumlu moderatörlere ulaşabilirsin...

• Konu Sahibi göz_yaşım
Teknik destek kısmına git istersen, orada sana yardımcı olurlar...chat&messenger kısmına bak, sorular kısmına bak...teknik destek bölümünden sorumlu moderatörlere ulaşabilirsin...

saol ama bulamadım:1no2:

• Konu Sahibi göz_yaşım

benm anlamadıgım ne biliyomusun?
ne die böle seylere üzlürsünüz ne die her lafın peşine takılırsınız?
eğer bu olay size yapılan bir şaka deilse adam belliki yaralı
sende gönlü vardı yada bunun gibi bişi
seni elde edemeyince sinirinden yapmış olmalı
bırak kussun kinini rahatlasın
sana her namussuz dediklerinde namussuz olmazsın
sen kendini bil yeter senin cevrende zaten aona inanmaz sana inanır
sen ona cevap verme
zaten vermen gerektigi vermişsin cevabını bu kimdi neydi die ardını aramaya calısma bence

• Konu Sahibi göz_yaşım
Ögrensen ne olucak be güzelim salla gitsin muhatap olman hata zaten!!!

Böyle terbiyesiz kansizlara en güzel cevap konusmamak ve muhatap bile olmamaktir..:tomato:

Sen ona karsilik verdikce onun istedigni yapiyorsun...

• Konu Sahibi göz_yaşım
ögrensen ne olucak be güzelim salla gitsin muhatap olman hata zaten!!!

Böyle terbiyesiz kansizlara en güzel cevap konusmamak ve muhatap bile olmamaktir..:tomato:

Sen ona karsilik verdikce onun istedigni yapiyorsun...

ablacim bana koyan ne biliyomusun yapmadigim halde diyolarya deliricem öğrenmek istiyorum evet bu kişinin uzaktan akraba oldugumuzu düşünüyorum ki bukadar bilgiye sahip olmasi sasirtici herseyimizi biliyo düsmanimiz kim öğrenmek istiyorum erkek arkadasima anlatamam bu olayi yoksa kötü seyler olabilir basina bela alcak diye korkuyorum

• Konu Sahibi göz_yaşım
google ıp get yaz ordan bulabilirsin programı bizde vardı ama eşim silmiş...
bir de adresi direk savcılığa götür onlar bir dahaki girişinde elleriyle koymuş gibi buluyorlar hatta görüşmeleri kayıt ediyorsan onları da götür...

• Konu Sahibi göz_yaşım
canım ya çok kötü bişey gelmiş senin başına bir genç kızın namusuna laf söylenmesi çok kötü bişey sen kendini biliyosun ama yinede korkuyosun üzülüosun biliyorum aynı durumu bende yaşadım bikaç yıl önce çok kötü bişey ama hiç tepki vermedim allah büyüktür dedim geçtim ama hala o lafların etkisindeyim yapcak pek bişey yok gibi canım tek çaren allaha havale etmek

• Konu Sahibi göz_yaşım

Gülüm bu serefsizligi kimin yaptigni ögrenmen cok zor!!

Ancak onunla konusarak belki birkac ipucu alabilirsin, ama onunla konustugun zamanda onun istedigini yapiyorsun....

Tas yakindan gelir zaten uzaktan degil, mutlaka bir akraba veya bir tanidiktir bunu yapan!

Allah islah etsin böyle insanlari ne haz aliyorlar böyle seylerden anlamiyorum...

Sende sinirlenme güzelim sen kendini biliyorsun ya önemli olan bu...

• Konu Sahibi göz_yaşım
engelle ve unut, böyle insanlarla muhattap olmaya gelmez, daha da sarar sonra...

• Konu Sahibi göz_yaşım

canısı işte bu yüzden sakin olmalısın zaten
yapmadıgına göre kimseye hesap vermek bişi ıspatlamak zorunda deilsin
ortada bişi olmadıgına göre birinin bişi demesini takmamalısın
demişsinki sevgilim duysa kötü şeyler olur
şimdi anladınmı neden peşine takılma dedim?

kim oldugunu ögrenirsen ne olcak?
sevgilinden saklyamazsın..
saklarsan bu kezde sevgilinle senin aran bozulur
en güzeli onu engelle sil
biri bişi sölerse aman manyagın teki de geç :)

• Konu Sahibi göz_yaşım
canım ya seni tanıyan biri huzurunu kaçırmaya çalışıyor belli.hemen sil ve engelle.olmazsa kendine yeni bi adres aç.sen kendinden emin olduktan sonra kimse dil uzatamaz sana.

• Konu Sahibi göz_yaşım
Bence de canım engelle gitsin.Bir daha da konuşma.Onun namussuz demesiyle mi namussuz olacaksın.Biraz onurlu olsa böyle davranmazdı zaten.Sen canını sıkma hiç.

• Konu Sahibi göz_yaşım
herşey için saolun engelledim sildim bu seferde kız olarak ekliyo öle tanısmak istiyo saten laflarıyla anlıyorum o bana hakaret eden o cocuk oldugunu ben en iyisi yenı bir msne alcam

• Konu Sahibi göz_yaşım
Benim kafa basmıyor galiba, anlayamadığım ne biliyormusunuz, tanımadınığınız bilmediğiniz insanları neden msn'e eklersiniz, hadi eklediniz karşınızdaki küfür etmiş engelleyin ve silin bitsin iş. Hiç muhatap olmaya değermi.

• Konu Sahibi göz_yaşım
canım aklına gelmemiş pek ama bu kişi seni deneyen sevgılınde olabılır. kalkıpta benı engellemedigine göre sen kötu kızsın yok oklda kırıştırdık deyıp agzını yoklamaları ardındanda babanı severım aslında sanada aşıgım demeleri. ben okuyunca dırek aklıma sevgılının senı denemesi durumu geliyor acaba benden başkalarıda var mı dıye. çünkü dırekt agzından laf almaya çalışmış senin.bunuda düşün. erkekler boyle seylerı çok sık yaparlar.

• Konu Sahibi göz_yaşım
Tanımadığın insanı ne diye msn ne eklersin...

Zaten tanısaydın önceden haberin felan olurdu eklemek için...

Kim olduğunu merak etmişsin,öğrensen ne olucak ki.Gördün mü peki şimdi kim olduğunu canım mirmirmirmir

Adam sana küfür ediyo sen kendini savunmaya geçiyosun.

Buna bile ne gerek var.Hadi eklemekle ettin bi hata,küfürü görünce niye hemen atmıyosun ki listenden.Bu savunma ihtiyacı niye.

Kendini savunarak ispatlamak istemişsin belli ki.Tanımadığın bi insan için bu istek biraz abartı ve fazla diilmi sence güzelim

Adamla resmen muhabbete dalmışsın.Yok seni dağa kaçırıcam,babanın adı vs...

İp noyu felan da salla kafandan...Öğrenip napıcaksın ki,ne yararı olucak.İçindeki merak gidicek sadece kim olduğuna dair.

Bana biri o kdr küfür yağdıracak,ben tutup bu adamın kim olduğunu araştırıcam süprizzzzz

• Konu Sahibi göz_yaşım
herşey için saolun engelledim sildim bu seferde kız olarak ekliyo öle tanısmak istiyo saten laflarıyla anlıyorum o bana hakaret eden o cocuk oldugunu ben en iyisi yenı bir msne alcam

canım ya sana bir önceki mesajımda söyledim git şikayet et buluyorlar...
dediğim programı indir ya da kendin tespit et ıp numarasını eğer sabit ıp varsa elinle koymuş gibi bulursun polis yardımıyla...
hala neden bekliyorsun?

• Konu Sahibi göz_yaşım
kim oldugunu ögrenince ne yapacaksınız bende bunu merak ettim sizi tanıyan biri bu kesin hiç cevap vermemek her zaman daha iyidir

• Konu Sahibi göz_yaşım
canım ıp adresini bulamasan bile blöf yap çok az kaldı seni bulup mahkemeye vericem de belki gözü korkar denedinmi bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…