erkek işte serefsizlik değil mi bu ya deliricem

• Konu Sahibi göz_yaşım
kim oldugunu ögrenince ne yapacaksınız bende bunu merak ettim sizi tanıyan biri bu kesin hiç cevap vermemek her zaman daha iyidir

ablacım hangı devirde yasıyoruz ya o kımkı ya dostumu düsmanımı bu sayede öğrenmıs olcam biz sustukca onlar böle konusuyo dilleri uzuyo göz yumamazdım göz yumdukta noldu hep iftira hep iftira ortalık kasar kaynıyoken evdne okula gitmem gerekmedigi sürece carsıya falan cıkmamam orus...luksa evet ben oyum işte küçük bir ilde yasıyorum sucum bu olsa gerek:1no2:

• Konu Sahibi göz_yaşım
ben çok cahilim sanırım çünki mesajının içindeki bazı kısaltmaları anlayamadım canım.sanırım rahatsız ediliyosunuz.eğer söyledikleri doğru değilse bunu ailenle paylaşıp hemen savcılığa şikayet et ki bidaha başın ağrımasın.

• Konu Sahibi göz_yaşım
emin ol arkadaşlarınan biridir
üzme kendini

• Konu Sahibi göz_yaşım
bu aralar bu msn sapiklari konusunda birkac forum gördüm... anlayamadigim bir sey var yine de... kim oldugunu bilmediginiz birinden gelen daveti niye kabul edip msn inize ekliyorsunuz ???

cok dikkat edin... su zincir mailler yüzünden herkesin adresi bazen ayni anda 50 kisiye gidiyor... bazi sapiklar da icinden hos gelenleri secip ekliyorlar saniyorum...

simdiye kadar hic basima msn ya da facebook yüzünden kötü birsey gelmedi cünkü sahsen tanidigim kisiler disinda kimseyi eklemedim... direkt olarak reddediyorum bitiyor...

arada tanidigim biri oldugunu düsündügüm ama emin olmadigim kisileri de msn e eklemeden mail gönderip soruyorum kimsiniz beni eklemissiniz diyorum... tanidigimsa zaten maile cevp geliyor ben suyum diye sonra ekliyorum... size de tavsiye ederim....

bu tavsiyemi göz ardi etmeyin kizlar

• Konu Sahibi göz_yaşım
ip sini falan öğrenip hiçbişi yapamassın.üstelik yalnız diilsin.biçok bayanın başına böle şeler gelio.interneti texas yada babalarının ahırı falan zannediyolar ama emin ol sokakta görse seni yüzüne bile bakamaz utancından bırak dağa çıkarmayı.böledir bu tipler.bunlardan kurtulmanın en iyi yolu ise engellemek bidaha ekleyenleri kesinlikle kabul etmemek tek kelime konuşmamaktır.sen onla konuştuğun sürece küfür bile etsen hoşuna gider gerizekalının.sil unut salla gitsin.taktığına değmez...

• Konu Sahibi göz_yaşım
Gözyaşım, madem engellemişsin bundan sonra tanımadığın kimseyi (bayan-erkek) ekleme...Farklı adresler alıp sana ulaşmaya çalışıyor, onun ekmeğine yağ sürme...Bu ya senden hoşlanıp da istediğini alamayan biri ya da zamanında takıştığınız seni -aklı sıra- huzursuz ederek karşılığını vermeye çalışan biri, dolayısıyla 2 tipten biri de olsa konuşmaya gerek yok..

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi göz_yaşım
bana bide diyoki gelcem yanına senı ekleyen ve sana o sözleri söleyen kişi oldugumu acıklıyıcam dedimki bu ne utanmazlık ya ne yüzle gelceksin gel deidm suratına tüküreyim diyoki lan sen kimsinki suratıma tükürcen geliyim sana daha neler yapcam diyo ailem böle seylere karsı annem biliyo bu konusmalaır ama babam duyarsa kesinlikle tatsız seyler olcak gelecegim söz konusu resmen diyoki okuyan kızdan ne beklersin onun bununla kırıstırsın birine yamalansın diyo bacımı ben okulayollamıyorum diyo ne yanı biz bu cahiller yüzündne okuyamıyıcakmıyım okuyanlar hep kötümü ya

• Konu Sahibi göz_yaşım
Kim olduğu ve hakkınızdaki bilgilere nerden ulaştığı konusunda bir fikrim yok :nazar:

Amaaa SEVİYE FUKARASI olduğu aşikar :kızgın:

Bence tanımadığınız kişleri listenize eklemeyin veya direkt engelleyin a.s

Gereksiz yere zaman ayırıp,çirkinliklerine maruz kalıp,sinirlerinizi bozmayın :teselli: DEĞMEZ!

• Konu Sahibi göz_yaşım
Kim oldugunu bilemiyorum ama asiri derecede dengesizin biri, cahilin teki
Kim oldugunu ogrenemezsin gibime geliyor canim biraz zor...Bence en iyisi msn adresini degistir
Buda sana bi ders olsun, bir daha tanimadigin kimseyi ekleme

Ayrica, tabiki sinir bozucu bir durum, herkes ogrenmek ister bu kadar hakareti eden sapik kim diye ama, sen kendini bildikten sonra, isterse dunyanin her turlu tehdit i etsin, ne eyler ?

Oyle sapik her yerde var canim...Unutmaya çalis

• Konu Sahibi göz_yaşım
bence sizin hatanız ona cevap vermek olmuş...
tanımadığınız birini hemen engellemelisiniz ki
bu tür olayları yaşamayın...
karşınızdaki insan belli ki ,normal biri değil...
hemen engelleyin ve ailenizden en yakın hissettiğiniz kişiye haber verin...
sizi tanıyan hasta ruhlu biri anlaşılan..
sevgiler...

• Konu Sahibi göz_yaşım
Bence de daha fazla konuşma...
Onun dediklerine cevap vererek ve senin söylediklerine karşılık vermesine izin vererek hata yapıyorsun canım...
Listende bilmediğin kişileri engelle, sil ve mail listene yazabilen kullanıcıları da sınırla, sadece listende olanlar sana mail atabilsin, sana ulaşamasını engelle...

• Konu Sahibi göz_yaşım
okuyan kızdan ne mi beklersin diyo. kendisi tam bir dağ adamı galiba. ben olsam senin yerinde onun gibi dengesiz ne söylediğini bilmeyen biri yüzünden hiç üzülmem. engellediysen sorun yok hayatına devam et düşünme o deliyi. eğer yoluna falan çıkarsa anında polise yada ailene bildir.

gerçi bu bana kötü bi şaka gibi geliyo. arkadaşının biri seni işletiyor olabilir.

• Konu Sahibi göz_yaşım
ne yazsam şaşırıyorum bazen bu erkeklere ne demeli
hepsini öldürmeli desem babam abim erkek hepsi aynı değilki
ne diyim allah ıslah etsin bunları yaptıklarını kendileri bulsun bin beter olsunlar
sende msn ni kimseyi ekleme erkekleri azıcık tanıdıysam konuşmak için hep biyol bulur bizim gibi safları kandırırlar kötü konuşurlar baktı cvp biraz ters dönerler hemen yeterki uzasın kanma sakın
susucaksın susucaksın ki çatlasın tepki vermiyosun diye
allah ahavale et kendi belasını bulur zaten

• Konu Sahibi göz_yaşım
cicim engelle sil gitsin,
seni rahatlatır mı bilmem ama 6-7 yıldır kullandığım msn adresimi her türlü insan ekliyor, her türlü şeyi yazıyor,
küfür eden mi, aşığım diyen mi, lezbiyenim gel yatalım diyen mi, her türlüsü var.
bulaşma,muhattap alma, kafanı da takma..

• Konu Sahibi göz_yaşım
sana bunları yazan seni çekemeyen bir kız arkadaşında olabilir.
hiç üzülme kendisi seviyesini belli etmiş.
eğer çok öğrenmek istiyorsan kim olduğunu
sanırım polise gidiyosun şikayetini bildirip ,o şahısın msn adresini veriyosun
polisler o şahıs msn adresiyle nereden oturum açarsa
ıp adresini,ev adresini her türlü bilgisini buluyorlardı.
bunu msn adresi çalınma durumlarında yapıyorlardı fakat msn taciz durumlarındada yaparlar sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
X