Erkek isim önerisi

Emci

☆ Kûn Fe Yekûn ''Ol der ve Olur ☆
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2016
274
123
merhaba arkadaşlar Allah izin verirse bir oğlum olacak adini Kuzey yada Aren düşünüyoruz ama emin olamadık. Sizce hangisi daha güzel yada sizin aklınızda başka güzel erkek isimleri varsa foruma yazıp yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkese çok teşekkür ederim

Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah abla bence Aren daha güzel iki işimde olabilir Aren kuzey ikisi de mesela benimde olsa da tek düşüncem isim olsa deniz tuğra düşündüm

Kuzey ismi çok fazla kullanılıyor ama aren güzel anlamı ne peki benimde oglum olucak ben kutay ismini istiyorum ikinci isme karar veremedik alp kutay diye düşündü eşim ama emin değilim Sungur ismi de hoşuma gidiyor sizce benim düşündüğüm isimler nasıl

Aren güzel, sonra kızınız olursa da Arven koyarsınız.
Ben erkek bebek olarak "araş" ismini çok seviyorum

Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah abla bence Aren daha güzel iki işimde olabilir Aren kuzey ikisi de mesela benimde olsa da tek düşüncem isim olsa deniz tuğra düşündüm
Kuzum öncelikle şunu söylemek isterim ki Rabbim sana tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin insallah :) dua mi ettim sana bol bol. Öner’i içinde sagol bitanem bakalim çoğunluk ne olacak :))

Benim çevremde hiç kuzey isimli biri olmadığı icin mi bilmiyorum ama oyuzden çok hoşuma gidiyor. Bazılarını ikisi de koy diyorlar Ama sanki iki isim ilerde çocuklar icin sıkıntı oluyor diye düşünüyorum oyuzden sıcak bakamıyorum. Alp Kutay çok hoşuma gitti bence sungurdan sa Alp Kutay daha hoş cnm

Aynen kutay ismini çok istiyorum zaten hayalimdi oglum olursa diye

İkisinden biri tercih edilecekse Kuzey bence. Aren gibi isimleri uyduruk buluyorum ve hiç sevmiyorum.

Ben Kuzey ismini çok seviyorum .Üst komşumuzun oğlunun adı Kuzey .Çok sinirli olduğunu söyledi .İsmin etkisi olduğunu düşünüyorum dedi.Benim de birkaç öğrencim oldu .Kuzey ismindekiler biraz sert mizaçlı oluyor .. Aren ismi daha iyi olur gibi ..Fikrim bu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…