Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

İnşallah bitanemmmmmmm. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv:

Görüşürüz canım. Kendine çok iyi bak. a.s. :asigim:

pişt beni yoklama da var yazın bakim! benim mazeretim var,imza atıp kaçacam.kaydirigubbakcemile3 doktor teyze yat dedimirmirmirmir öpüyorum hepiciğinizi. byeeehihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Peki canım. Haklısın. Sen raporlu sayılırsın. a.s Bizler de seni öpüyoruz bitanem. Şeniz

bende iyiyim valla
bebiş büyüyo size hızlı geliyo ama bide bana sorun
rabbim en kısa zaman da sizlerede nasip etsin :Saruboceq:
benim de kucağıma almayı nasip etsin
:1hug:

selam kızlarrrrrrr.nasılsınız hayat nasıl akıyor bakalıııım?

Selam canımcımm. :1hug: Çok iyiyiz , çok şükürr. :sm_cool: Sen nasılsın güzelim. Hayat koşuşturmacayla gidiyor. Sağlığımız yerinde çok şükür. Neşemiz de doruklarda. :dance:

bende iyiyim valla
bebiş büyüyo size hızlı geliyo ama bide bana sorun
rabbim en kısa zaman da sizlerede nasip etsin :Saruboceq:
benim de kucağıma almayı nasip etsin
:1hug:

Haklısın canım. Allah buraya kadar getirmiş. Bundan sonrasını da sorunsuzca getirsin inşallah. :Saruboceq: Dualarımız bütün hamişlerle. :CüvCüv:

kızlar selam nasılsınız ben hala adet olmadım yarın 4 gün geçmiş olacak ama ağrılarım var bakalım belki yarın test yaparım

Canım hayırlısı inşallah. Zaten negatifi gördüğün için kendini bu duruma alıştırmıştın ve çok üzülmemiştin. Hatta olgunlukla karşılamıştın. Bu kısmı tamam. Ama ya bir de pozitif çıkarsa. Manyak sürpriz olur valla. Şok şok şoooook. Çok tatlı olur canım. Derendeniz'inki de öyleydi. adet gecikmesinden ya 2 ya 3 gün sonra idrar testi yapmış ve negatif çıkmış. 7. günde yapmıştı ve pozitifi görmüştü. Tabi kendisi de beklemiyordu. Biz de inşallah hamişsindir diyorduk. Ve hamiş çıktı. İnşallah hamişsindir canım. Olmazsa üzülmeyeceğiz ama olursa sevinçten delireceğiz. :hooray: :dance: :teytey:

dıptıss çok güzel ya çok sevindim senin için
sadece rosem değil ki süngere de bi haller oldu artık eskisi gibi uğramıyor klava:

Dediğin doğru valla. Dünkü yoklamada yokmuş mesela. Kalabalıkta kaynıyor bazen. Gerçekten nerelerde bu kız. Normalde düzenli girerdi. Bir ziyaretçi mesajı yazayım bakalım. :uhm:

ben idrar testi yaptım.2.çizgiyi ilk defa gördüm.ama biraz silik.beni haiş listesine almayın.yarın kan testi yaptıracağım oradaki değeri görmedeğen inanmam.ama bu gerçek 15 aylık evliyim yaklaşık 20 tane test yaptım o ikinci çizgiyihiç görmemiştim.yarın saat 2,30 gibi alırım sonucu.inşallah doğrudur.çok heyecanlıyım ama inanamıyorum.çünkü benim ablam 2 tane zayıf gebelik yaşadı ondan korkuyorum.dua edin arkadaşlar inşallah doğrudur.

Canım harikaaaaaaa bir haber bu. İnşallah yarın kan testiyle de kesinleştirirsin. :Saruboceq: eklemiyorum şimdilik. Çok heyecanlandım. :dance: Yarın hemen bize haber ver lütfen ama. :sm_cool:

Canım ne gibi belirtilerin var? Beklemiyordun sanırım bunu aslında. Ne güzel olur canım ya. Tabi sen şimdi çok sevinmek istemiyorsun. Kan testini görmeden tebrikleri de kabul etmek istemiyorsun. Ama bunca ay çift çizgiyi görmedin hiç. Biraz relax ol. Keyfini çıkarmaya çalış canım. a.s. Allahın izniyle hiçbirşey olmayacak. O var , orada. Seninle. Rabbim onu sana bağışlayacak.

snhsmh cim canımın içi kız buraları bilyosan bugün çık gel bacım.valla çok iyi ağırlarım seni en güzelinden.cokacimcoookcokacimcoooka.s.

canım ben gelsem olurmu ben doğma büyüme oralıyım...evlendim istanbula geldim ama oraları yinede çok severim..hele fethiye caddeniz süper...

Allahım 16. geliyor izninle. İnşallah doğrudur Allahım. Sen sevincimizi yarıda bırakma. Sen varsa da onu bağışla , sağlıklı bir gebelik olsun inşallahhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq::CüvCüv: :ecrin_bebek:

iyiyim canım biraz bulantım oluyo bir de kasıklarımda ağrı ama çok iyiyim yinede bu ayın 21 de randevum allah nasip ederse yeni bir hamiş daha olacak inşallah naren umarım pozitif olur sonuç

canım bu ne güzel bir haber böyle bence hamişsindir ama allahım yanıltmasın yinede...yarın iyi haberlerle gelirsin inşallah...

sağol canım ya vermezmiyim nasıl uyuyacağım onu bilmiyorum.aslında 6.30 gibi yaptım .bilgisayar yoktu sonrada arkadaş vardı.yazamadım.o gidince hemen geldim iş yerinde bilgisayarların hepsinde internet var kesin yazarım.inşalla doğrudur.canım bu kadarı bile süper bir duygu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…