Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlar merhaba. Eşim bu akşam üroloğa gidicek ilk defa. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.Varikosel ameliyatı olmasından çok korkuyorum. İnşallah gerek kalmaz. İlaçlarla falan belki değerler yükselir.(kendimi kandırıyorum galiba) Öptüm hepinizi...kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Nevrocum benim eşimde trental kullandi ama hiç işe yaramadi ama sizde yaramiş ne güzel demekki herkesin bünyesi çok farkli

çok sağol canım bilgiler için

ben zaten doktora daanışmadan ilaç kullanmasını istemiyorum sperm testini de ameliyattan sonra 3 ayı doldursun öğle yaparız diye düşünüyorum (yaklaşık 10-15 gün sonra gibi)ben şimdilik ona iyi gelecek bitkisel şeyler kullanmasını istiyorum.

canım ya keçi boynuzu kürü nasıl oluyor ben bilmiyorum:uhm:

birde benim durumumdaki arkadaşlar da öneride bulunursa sevinirim.

merhaba arkadaslar .
nasılsınız bakalım.
ben halen memleketteyım.cok fazla kk ya gıremıyorum.
beyz melek lutfen umudunuz yıtırme.henuz 6 ay olmus korunmayı bırakalı.
1 sene snunda hamilelik elde edenler var.
ınsallah en yakın zamanda hamıs haberını alırız.Şeniz

Rosem hoşgeldin bebeğim oo memleketçi seni
az önce bende seni düşünmüştüm kalp kalbe karşıymış

SANIM 1 YILLIK EVLİYİM.6 AYDIR KORUNMUYORUZ.:1hug:

canım seninki daha çok erken.6 ay daha dur 1 sene dolsun..1 seneden sonra olmazsa gerekeni yaparsın..şimdidedn kendini stres altına sokma.vücudun kendini toparlaması lazım.olur merak etme sen..daha 6 ayın var senin.o zamana kadarda alırız sende müjdeli haberi işallah..:Saruboceq::Saruboceq:

SANIM 1 YILLIK EVLİYİM.6 AYDIR KORUNMUYORUZ.:1hug:

canım ya 6 ay inan çok uzun zaman değil inan bunu seni üzmemek için söylemiyorum benimde ilk hamilaliyim korunmadığım halde 1 yıldan sonra olmuştu.üstelik sorununuz da yokmuş sen biraz herşeyi zamana bırak çok takma kafana enaz 1 yılı doldur ondan sonra olmassa bir daha bakarsın ne gerekiyorsa

Rosem hoşgeldin bebeğim oo memleketçi seni
az önce bende seni düşünmüştüm kalp kalbe karşıymış

merhaba fadik hoş geldin aramıza umarım en kısa zamanda hamile kalır ve bebeğini sağ salim kucağına alırsın a.s.

melekcim daha çok erken canim yaaa bak benim 2 yil bitti ve hiç korunmadik allah herşeyin hayirlisini versin hepimize canimmmm sakin çok takma kafana zamanla herşey hallolur:teselli:

hemşerim nasilsin.ben bugün biraz sikintiliyim adet günümde.tuvaletten çikmiyorum vallah.

Merhaba bitanemmmmm. Şeniz Canım Allah yardımcınız olsun. İnşallah güzel haberler gelir. Kendini kandırdığını düşünme. Hayırlısı ne ise o olsun. Tabiki o şekilde temennide bulunacaksın. Bizlere haber vermeyi unutmaa. a.s.

canlarım az önce doktordan randevu aldım yarın sabah gidiyorum inşallah bir sorunda bende çıkmaz ne olur dua edin ay çok heyecanlıyım :bbo:

selam fatmacım sen de erkencısın............nasılsın canım.......rabbım iyilik versın hayırlı bereketlı sabahlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ıyıyım canım cok tesekkur ederım.oruclara basladımda o yuzden bu saate ayaktayım.yoksa sabah namazımı esım ıse gıtmeden beraber kılıyoruz.6.30 gıbı falan.canım nedense sana kanım cok ısınıyor.bende ımamhatıp mezunluyum.nıkıne muallım yazman cok hosuma gıttı.bılıyorsun arapcada ogretmen demek.rabbım bu guzel dusuncelerımızın hurmetıne bıze salıh ve salıha evlatlar versın ınsallah.hayırlı gunler dılıyorum canım..

:dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: Dünkü yoklamada yok yazıldın işte. Oku yazdıklarımızı şimdi biraz geride. :1rolleyes: :roflol: :roflol:

Eninde sonunda döneceksinnnnn. lülülülülülü şakkıdı

Hejacimm canim hadi hayirlisi bakalim güzel haberlerle gelirsin inşallahhh allah utandirmasin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…