Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canim kusura bakma sehir disindaydik iki gundur yeni geldim ve direk internetin basina oturdum. Mesajini yeni gordum yani.

Pre-seed bir kayganlastirici, benim ihtiyacim olmadigi halde alip kullandim cunku bu spermlerin daha uzun sure yasamasina olanak verdigi gibi, spemlerin rahme yol almasina yardimci oluyor.

Bunu sadece ben kullandim. Ben 6 li aldim ve her iliskide bir tup kullaniliyor.

Esime yedirip icirdiklerimin faydasi oldugunu sanmiyorum cunku daha yeni baslamistim yedirip icirmeye.

Bak eger ingilizcen varsa amazon.com dan pre-seed i kullananlarin yorumlarina bir bak cok umut verici. Mesela iclerinden 1 bayan soyle yazmis: Esinin sperm sayisi ve hareketliliginde problem varmis, doktor sizin cocugunuzun olmasi %1 ihtimal demis. Ve kadin bunu kullandigi ay hamile kaldigini yazmis. Yani zannedersem sperm sayisi az bile olsa, pre-seed olan spermleri yumurtaya tasiyor ve gebelik ihtimalini artiriyor ki bu buna ornek. Belkide bizdede boyle olmustur bilemiyorum. Allah biliyor. Nasibimiz bu aymis. Allahima sonsuz sukurler olsun. Sizlerinde yuzlerini guldurup, bebislerinize kavustursun.

Beyazmelek insallah hayirlisi ile tutmustur. Insallah hepimize Rabbim salih evlatlar nasip eder.

menzil gülü canım tebrik ederim seni ve eşini. senin adına çok sevindim. inşallah güzel bi hamilelik geçirir ve bebeğini kucağına alırsın.

Cannimmmm cok tesekkur ederim.:asigim: Buraya gelip hep guzel dileklerde bulunuyor ve hayir dua ediyorsun bizlere. Lutfen dualarina devam etde saglikli bir sekilde hayirlisi ile kucagimiza alalim. Darisi senin ve tum isteyenlerin basina...

Aminnn guzel arkadasim, cok tesekkurler...

yaaaaa nerdesın arkadaşlar kutlayamadık bıle. canım hayırlı mubarek ols bak herşeyın bı vaktı varmış ve o vakıt geldı canım .inş kucağına alırsın hayırlısıyla. ama kendını yorma. otur bıraz hemen gezmelere çıkmışsın....bak bu çocuk gezgıncı olur söylemedı deme ..........canım. tekrar tebrıkler inş. burası dolacak sırasıyle... dua ile..........

guzel unlerden kımse umuunu yıtırmesın arkadaşlar. bır an umutsuzluk çalsada kapıyı hemen dua edıp gerıye yollayalım her şeyı enıyı bılen rabbım dualarmızı mabul eylesın . umutlarımızı yeşertsın inş............hayırlı guzel gunler dostlarrrrrrrrrrrrrr

Günaydın arkadaşlar nasılsınız artık tatil bitti pc başındayım yine ne kadar alışmışım sizlere çok büyük eksiklik hissettim tatil boyunca ama gelince hamiş haberlerini görünce çok mutlu oldum hemde 4 tane birden bu ne güzel bi süpriz.
Kıslar hepinizi yine tek tek kutluyorum ve darısı inşallah bizim balşımıza artık diyorum:Saruboceq:

Günaydın kızlarrrrrrrrr. Ben de geldimmm. Gelince bilgisayarı açtım ama bayramlaşmalardan yazamadım müsait olup. Herkesin günü geçsin inşallah. Yüzümüzü güldürecek haberler alırız inşallah bugün. :Saruboceq: :dance:

Günaydın canım, hoşgeldin.Bugün nevrosky yoklama alıcak, tam zamanında geldin :icecream:

günaydın canım, inşallah hepimiz için güzel bir gün olur.a.s.

Günaydın canım seninde günün güzel geçsin bitanem o haberlerden bi gün banada vermek nasip olur inşallah burda :Saruboceq:
Grip oldum bende 3-4 gündür nefes bile almakta zorlanıyorum tatilimin son anları zehir oldu bana yatmaktan başka bişey yapamadım salgın varmış dikkatli olun sizde çok zor geçiyo valla

slmmmmm ben geldimmmm nihayet dönebildim bursadan. laelaelaelaelae kızlar ben hala adet olmadım 37.günüde devirdik.. :sm_cool: sizleri çok özledim .. balsurat gelmene çok sevindim. yeni hamişler hepinizi tebrik ediyorum menzil gülü solaala nur82 aklıma gelmeyen tüm hamişler hepinize tebrikler .. nevrosky canımmm nasılsınnn çok çok çok özledim kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

günaydın arkadaşlar tatil bitti topiğimize kavuştuk artık hamile arkadaşlarımızı çok çok tebrik ediyorum allah sağlıcakla kucaklarına almayı neasip etsin.en kısa zamanda hepimize aynı sevinci yaşamayı nasip etsin.
yeni gelen arkadaşlarımıza da aramıza hoşgeldiniz diyorum inşallah en kısa zamanda pembe köşeye geçersiniz
balsurat seninde cezanın erken bitmesine çok sevindim seni tekrardan aramızda görmek çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…