Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (01.10.2008)

1- Fatos1983 geçen hafta büyük bir trafik kazası geçirdi. Ölümlerden döndü. Allaha şükür sağlığı iyi , evde istirahatte :a015:

2- Solala arkadaşımız listemize yeni dahil olmuş , ertesi gün ise hamilelik haberini patlatmıştı. 11. Hamişimiz olmuştu. (26.09.2008) Yeni hamiş haberleri bekliyoruz. :CüvCüv:

3- gülsu ve balsurat arkadaşlarımız 15 gün süreyle ceza almışlardı. 8 gün sonra aramıza dönecekler. Ve Balımmmm 27.09.2008'de nihayet hastalandı. Buna da şükür.

4- BEYAZMELEK arkadaşımız geçtiğimiz Cumartesi ilk aşılamasını oldu. İnşallah son olur. Ve meleğine kavuşur. Dualarımızı eksik etmeyelim. :Saruboceq:

5- BTRKLC arkadaşımız geçtiğimiz Pazar günü 3. aşılamasını dün oldu. İnşallah bebişi gelir. Dualarımızı esirgemeyelim. :Saruboceq:

6 - umutlu99 , olymposss , vesta , bengüsu , cerencim arkadaşlarımız Bayram dolayısıyla il dışına çıktılar ve çıkıyorlar. Sağlıcakla gidin sağlıcakla gelin. Diğer gidecek arkadaşlara ve giden arkadaşlara da iyi yolculuklar dilerim.

7- OcerenO arkadaşımız ilk tüp bebek denemesinde Allahın izniyle hamiş kaldı. 29.09.2009 tarihinde haberi geldi. Kendisini , eşini ve sevenlerini tebrik ediyor , sorunsuz bir hamilelik geçirmesini diliyoruz. :hooray: :teytey:

8- nur82 arkadaşımız , gönül dostumuz bu sabah idrar testi yapacak. İnşallah çift çizgiyi görür canımız. :Saruboceq: (2 gün önce gölge gibi birşeyler vardı)

Merhaba bitanem. :1hug: Çok iyiyiz çok şükür. Kocişinle durumu düzelttiğinize sevindim canım. Bayramda tartışma olmaz. yasakkelime Hiçbir zaman olmasın inşallah. Ağzınızın tadı hiç bozulmasın dilerim bitanem. Şeniz Evlenip gidince bazen bayramlarda ayrı kalınıyor. İnşalah bir dahaki bayramı ailenin yanında geçirirsiniz. :1rolleyes:

Canlarım ben daha önce listemdeki bütün arkadaşlarıma tek tek mesajla MSN adresimi vermiştim. Sonradan aramıza katılanlar oldu. Tabi onlara bildiremedim. Eğer MSN adresimi almak isteyenler olursa bana özelden MSN'lerini mesaj atsın canlarım. Ya da mesaj atıp benden istesinler. Hepinizi öpüyorum. Şeniz

Kızlar ben artık çıkıyorum. Zira yorucu bir gündü. mirmirmirmir Müsadenizle. Yarın uykumu da alıp bomba gibi geleceğim inşallah. :lepi: Sizleri çok çok öpüyorum. Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. :asigim:

arkadaslar bu sabah testi tekrarladım ve sanırım hamileyim.2. çizgi hemen beliriverdi.bu kezde silik ama ilkine göre daha belirgin.sizlerin duaları sayesinde canlarım.insallah rabbim herkese verir.daha cok seyler yazmak istıyorum ama yazamayacagım çok heyecanlıyımsenağlamasenağlama
bayramdan sonra kan testi yaptıracagım.insallah hersey yolunda gider:Saruboceq:henüz eşimin bile haberi yok.uyuyor şuan.galiba son kez uyuyacakkaydirigubbakcemile3
2 gün yokum kızlar yola cıkıyorum bugun .hepinizi seviyorum.Şenizbol bol dua edecegım sizlere de...:Saruboceq:

canim benim oncelikle gunaydin coooookkkkk sevindim ya ne guzel bir haber ve ilk kutlayan ben oluyorum buda guzel ohhhhhh be gercektende hamisler artiyor
canim insallah hamissin hemen kan testi yapta haber ver ya cok sevindim gercekten allahim dualarini kabul etti darisi basimizakaydirigubbakcemile2:CüvCüv:a.s.

nurcum canim senin adini listede bulamadim adet tarihin ne zamandi ve sorununuz neydi bilgi verirmisin tsk ederim insallah hamissin canim cunku silik cikinca ben kime sahit olduysam hamis cikti

gunaydin kizlar hepinize........hamis haberleri gelir yine insallah
nevrocum canim evet bayramda yalniz olmak bogdu beni bugun biraz dah iyiyim
bizim buralarda cok turk yok kaynanam ve kaynimlar var onlarada gittik hemen bitti normal oturma gibiydi ztaen hic heyecan yoktu olsun bende siteyle bayram ettim iyki su teknoloji var ya cep tlf nu ve netle dunyayi kutladim oda bana yetti

canım benim hayırlı uğurlu olur inşallaha.s. idrarda çıkıtysa kesin vardır. hiç endişelenme sen. bir ebe arkadaşım bebek olmazsa imkanı yok o ikinci çizgi belirmez demişti bana:teytey::teytey:

arkadaslar herkese gunaydııınnn....ne guzel bır gun masallah.hava guneslı burda.dun butun gun asagıdaydım kayınvalıdemlerde.aksam anneme gıttık sonrada ananeme.butun dayıkızları ordaydı tabı...gece 2 gıbı geldık.sohpet muhabbet superdı.sımdı yıne esımle gezmeye cıkıcaz akrabaları...cok sukur bır hamıs haberı daha geldı.ne guzel hamıleler cogaldı masallah..nurcum kutluyorum senı.rabbım tamamına erdırsın ınsallah.darısı bızımde basımıza..benım amcakızıda geldı dun.sankı yuzunde bır guzellık.yada hamıle dıye ozendım ya bana oyle geldı.napalım ya rabbım herseyın zamanını tayın etmıstır.ama bu aralar nedense bebek dusunemıyorum.cok kafaya takmaktan ters tepkımı yaptı ne...bu guzel gunlerın hurmetıne herkese mevlam en guzelını nasıp etsın ınsallah..hepınızı opuyorum..herkesın bayramı mubarek olaaa...

amin fatmacim amin bazen insan alisiyor kafay bile takmiyor unutup gidiyor insallah boyle unutuugun bi anda gelir bebisin seninde bayramin mubarek olsun

asi ,fatma,ceren hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim.allah hepinize nasip etsin.:Saruboceq:hala içimde bir korku var.kan testiyle kesinlessin istiyorum bir an önce.şimdi yola cıkacagız cok fazla vaktim yok.yarın aksam dönecegiz.gelince anlatırım bir bir neler uyguladıgımı.
asicim ben listede yokum.sayı azlıgı bizde de vardı aslında ama aradan epey zaman gecti.(2 yıl)eşim bir daha tahlil vermemişti.durum nedir bilemediğim için listeye yazdırmadım adımı.ekimde tekrar tahlil verecekti.ama eşim sigarayı bırakmıstı bu ay onun belki etkisi oldu bilmiyorum.
hepinizi öpüyorum canlarım....Şeniz

ne guzel canim ya bir daha tahlile gerek kalmadi kalmazda insallah bebegine kavusturdu allahim insallah kan testini yaptirip rahatlarsina.s.

nurcum tez zamanda rabbim kucağında gösterir sana :ecrin_bebek:.

Canım çok tebrik ederim şimdiden:1hug:

tesekkürler canlarım.burdaki herkese dua etmeye devam edecegım.allah herkese yasatsın

bayram geldı ve hatta geçıyor bıle.................inş herkes için güzel olur. anne babasından uzk olanlar bazen dert yanıyo ama bılsınler kı seslerını duymak bıle bır ömre bedeldır ya tamamem olmayanlar ne yapsın dıye düşünüyorum nacızane enazındaan imkan var gıdıp görun koklayın ellerını öpun ve kıymetını bılın ne olur ana babalarınızın hele annelrınızın.. ben annemı 14 yaşımda kaybettım çok zor yıllar geçırdımm annesızlık zor babamıda üç sene önce bebışimle aynı yıl kaybettım. seslerını duyun o bıle yeter herkese hayırlı bayramlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…