Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canım gayet güzel gözüküyor değerler. Erkeksel destekleyici faktörleri de güzelmiş. :lepi: :dance: Alacaksan şimdiden şifa olsun canım benim. süprizzzzz

Topiğimiz yine sessiz. Alışmam gerek sanırım 1 hafta bu sessizliğe. :çok üzgünüm:

İyi geceler kızlar. Şeniz

kızlar iyi gecelera.s.
arkadaşalr iyi dilekleriniz için çok sağolun.umarım bu sefer bu ymurtaları balıklar sıkı sıkı sarınmıştır.:Saruboceq:.kısa yoldan bebişime kavuşubilerim.:emir_bebek::emir_bebek:.bekle bekle 5 sene ya nasıl geçmiş.:eek:eee artık yetmezmi 40 ayşına şurda kaç sene kaldı.senağlama

İyi geceler kıslar kaydirigubbakcemile2
Ben yine hastalandım :nazar: Sinir sey gündür geldi gelecek çile çektiriyor.
Bugün iftara misafirim var tuttu bugün geldi :eek:klava:
Üşütmüşümde nasıl kasıklarım ağrıyo anlatamam hap la ayakta duruyorum

Bugün yemekte görümcemde vardı.3,5 aylık hamile.Karnı ufaktan belli olmaya basladı.
İsan nasıl özeniyor anlatamam.:CüvCüv:
tabi onun adına cok seviniyorum.Bir yıldır olmuyodu onunda.İkiz bebeklerini düşürmüştü.
Şimdi cok sükür iyi.kaydirigubbakcemile2
Canım ben üzülmiyeyim diye yanımda hiç hamilelik mevzusunu bile getirmiyo

Ama işte insan yinede .......... senağlama :ecrin_bebek: senağlama

arkadaslar ıyı geceler.bugun cok kotu bır gun gecırdım.sabah mıgde bulantısıyla uyandım.bır kusma bır kusma.afedersınız ıshalde olmusum.felakettı ya.oldum tuvalete gıde gıde.usutmusum heralde.sonra acıle gıttık.serum yedım bır tane.suan cok halsızım.hemen cıkıcam kızlar.duanızı eksık etmeyın.zaten 50 kılo varım yokum ıyıce coktum.allahım sıfa ver...hepınızı opuyorum..

geçmiş ols canım benim sen kilonu merak etme ben 47 kiloyum oruç tıtmaktan iyice süzüldüm zaten,gittiğim her yerde çocuğun yokmu muhabbetinin yanında zayıflıktan gebereceksin biraz yemek ye muhabbetikaydirigubbakcemile3neyse ,Allah şifanı versin.

İyi geceler kıslar kaydirigubbakcemile2
Ben yine hastalandım :nazar: Sinir sey gündür geldi gelecek çile çektiriyor.
Bugün iftara misafirim var tuttu bugün geldi :eek:klava:
Üşütmüşümde nasıl kasıklarım ağrıyo anlatamam hap la ayakta duruyorum

Bugün yemekte görümcemde vardı.3,5 aylık hamile.Karnı ufaktan belli olmaya basladı.
İsan nasıl özeniyor anlatamam.:CüvCüv:
tabi onun adına cok seviniyorum.Bir yıldır olmuyodu onunda.İkiz bebeklerini düşürmüştü.
Şimdi cok sükür iyi.kaydirigubbakcemile2
Canım ben üzülmiyeyim diye yanımda hiç hamilelik mevzusunu bile getirmiyo

Ama işte insan yinede .......... senağlama :ecrin_bebek: senağlama

Ne diyelim yaşadıklarımız hep aynı şeyler canım benim birgün bizimde olacak inşallah ALLAH hakkımıza hayırlısını versin.Dua edelim de çabuk gelsin meleklerimiz.....

Kızlar cuma günü seda sayanda ibrahim saraçoğlunu dinledinizmi bilmiyorum,kadınlar için doğurganlığı artırmak amacıyla soğan ve inciri önerdi.............Erkekler içinse keçiboynuzunu.Bunu zaten biliyorsunuz.Bizde daha sağlıklı yumurtalar elde edebiliriz.

Öncelikle soğan kürünü uygulamak lazımmış;1 adet yumurta büyülüğündeki soğan ince ince kıyılacak içine sumak ekşisi atılacak yemeklerden önce yenecek,yemekle birlikte yendiğinde etkili olmuyormuş,yanlız bunu ne kadar süre ile yememiz gerektiğini söylemedi birde bu kür uygulanırken akıntı artabilir dedi.
Bu kürden sonuç alınamazsa incir kürü uygulayın dedi.

İkincisi ise incir kürü;8-9 kuru incir yıkanıp,kaynayan yarım lt suyun içine parçalanarak atılacak 7-8 dk haşlanacak sonra incirler çıkartılıp günde 1 su bardağı içilecek,bu işlem hergün taze yapılacak ve 21 gün uygulanacak.

Fatima zehracim cok gecmis olsun. Sende benim gibi tuy sikletsin demek:))

gaye43 verdigin bilgiler icin tesekkurler...

vavelyacim hayirlisi olsun, adet gormek bile guzel birsey bence bu saglikli oldugumuzun isareti cok sukur...

Bizde yeni iftar yaptik. Yarin arefe gunu cok sevincliyim:)) Ramazan bitiyor diyede cok uzgunum ama.

Canimm arkadaşlar bugün songune girdik arefe............ Rabbim dualarimizi makbul eylesin...............inş kisa zamanda bebişler nasip eylesin tum arzu edenlere.....................sikintilarimizi gidersin............

Günaydın arkadaşlarım,
ben şimdiden sizlerin bayramınızı kutlamak istiyorum çünkü belki yarın sabah erkenden yola çıkıp Ankara'ya gitme ihtimalimiz var ve o yüzden siteye giremeyebilirim,bugünde çok işim olduğu için sabahtan girip bayramınızı kutlamak istedim,Ramazan Bayramımız kutlu olsun,sevdiklerimizle birlikte sağlıklı ,mutlu ve güzel bir bayram geçiririz inşallah ve en büyük dileğim bir daha ki bayramda çoğumuzun hamiş listesine girmesi inşallah,hepinizi öpüyorum,kendinize iyi bakın,gelince görüşürüz a.s.:1hug:

günaydın kızlar, güzel bi arife günü olsun hepimize
Valizi yerleştirmeye başlıyorum artık.Nur test sonucunu yazmamış daha, tekrar uğrayıp bakarım.Bugün keyfimizi artıracak bi cevap gelir umarım.

Günaydın arkadaşlarım,
ben şimdiden sizlerin bayramınızı kutlamak istiyorum çünkü belki yarın sabah erkenden yola çıkıp Ankara'ya gitme ihtimalimiz var ve o yüzden siteye giremeyebilirim,bugünde çok işim olduğu için sabahtan girip bayramınızı kutlamak istedim,Ramazan Bayramımız kutlu olsun,sevdiklerimizle birlikte sağlıklı ,mutlu ve güzel bir bayram geçiririz inşallah ve en büyük dileğim bir daha ki bayramda çoğumuzun hamiş listesine girmesi inşallah,hepinizi öpüyorum,kendinize iyi bakın,gelince görüşürüz a.s.:1hug:

iyi bayramlar sana da canım.Hazırlığında da kolay gelsin, iyi yolculuklar.Güzel bir tatil olur inşallah.

günaydın herkese.
vestacım iyi yolculıklar sana.
ben de testi şimdi yaptım.bekliyorum.
daha 1-2 dk. oldu ama ikinci çizgi yok ortalarda
5 dk daha bekleyecegım.yazarım tekrar.ama yok gibi.

Günaydın canlarım. Güzel bir haber vardır diye koştum. Ama henüz bir haber yok. Nur82'den idrar testi , OcerenO'dan da kan testi bekliyoruz bugün. Öğleden sonra işim var. Burda olamayabilirim. İnşallah sabahtan gelir güzel haberler. :dance:

günaydın herkese.
vestacım iyi yolculıklar sana.
ben de testi şimdi yaptım.bekliyorum.
daha 1-2 dk. oldu ama ikinci çizgi yok ortalarda
5 dk daha bekleyecegım.yazarım tekrar.ama yok gibi.

İnşallah çıkar canım. :Saruboceq:

kızlar naklen yayın yapıyorum burdan da ama çok heyecanlıyım.kaydirigubbakcemile3kendimi maç spikeri gibi hissettim.sırnaşık şey
şimdi gölge gibi bir çizgi çıktı.kafamı karıstırdı.varla yok arası.bugun öğleden sonra kan vereyim bari.o zman kesin olur .yoksa bu butun bayram boyunca kafamı kurcalar durur.

kızlar naklen yayın yapıyorum burdan da ama çok heyecanlıyım.kaydirigubbakcemile3kendimi maç spikeri gibi hissettim.sırnaşık şey
şimdi gölge gibi bir çizgi çıktı.kafamı karıstırdı.varla yok arası.bugun öğleden sonra kan vereyim bari.o zman kesin olur .yoksa bu butun bayram boyunca kafamı kurcalar durur.

Canım inşallah vardır. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Daha bir gün geciktiği için belki belli belirsizdir. Ümitlendirmek için söylemiyorum. Dediğin gibi kan testi yaptır. :lepi: Yoksa bütün bayram kafan bunla meşul olur. Şeniz Ve bize haber vermeyi de unutmaaaaaaa. Öğleden sonra da biraz işim var. İnşallah habere yetişebilirim. Kalktım bu haberi kaçırmıyayım diye. Şimdi öğleden sonraya kaldı. :1rolleyes:

insallah nevroskycim.belki dediğin gibidir.dün adet günümdü.çok bişey gecmedi.sagol canım benım ilgin için.hepinizden allah razı olsun.

insallah nevroskycim.belki dediğin gibidir.dün adet günümdü.çok bişey gecmedi.sagol canım benım ilgin için.hepinizden allah razı olsun.

Canım akşama öğreniriz sanırım sonucunu. Sonuç negatif olursa yıkılmak yok ona göre. :1hug: Pozitif olursaaa Allahhhhhhhhhh :teytey: Bayram bizim köye erken gelirrrrrrrrrr :dance: hihoyyyt

X