Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hamiş arkadaşlar hayırlı olsun.kızlar bebişimin bir tanesi sonradan döllenen gelişmemiş ve kalbide durmuş.tek bebegim var artık.her şeyin hayırlısı.nevrocum ikiz olarak yazdığını silebilirsin canım.hepinizi öpüyorum

Bi tane olsun - sağlıklı olsun.Hiç üzülme. Sen muradına ermişsin. İnşallah bizlerde ereriz.

selam kızlar kandiliniz mübarek olsunhihoyyyt
yeni hamişimiz solala'yı tebrik ediyorum.inşallah Allah'ım kollarına almayı da nasip eder.
Fokurfokur,boşver canım,bir tanesi sağlıklı ya annesi,sen ona iyi bak:lepi:

ya kızlar baktım önce ki sayfalara ama ilgili yeri göremedim balsuratın neden banlandığına dair

Kıslar bu saatlerde hep aynı şey oluyo ya ben bi türlü giremiyorum girsemde son sayfada takılı kalıyorum bi türlü diğer sayfalara geçemiyorum çok sinir bi durumkötükedihüso deli oluyorum resmen ya.
Fokurfokur canım Allah diğer bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah üzülme sakın onun canı sağolsun

hamiş arkadaşlar hayırlı olsun.kızlar bebişimin bir tanesi sonradan döllenen gelişmemiş ve kalbide durmuş.tek bebegim var artık.her şeyin hayırlısı.nevrocum ikiz olarak yazdığını silebilirsin canım.hepinizi öpüyorum

Üzüldüm bitanem ama hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden. Silerim ben akşam listeyi güncellerken. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bitanem. Allahım seni ve onu korusun. :nazar: :Saruboceq:

merhaba arkadaslar.nasılsınız?
sabah tam baslıga cevap yazıcaktım sıstem sınır ettı..:eek:klava:
guzel gelısmeler olmus..cok sevındım.yenı hamıslerımızı tebrık ederım..a.s.
bırde balsuratın banlanması benı bıraz sıteden soguttu..yazdıklarınızı okuyorum ama hıcbırsey yazasım gelmıyor cogu zaman..:teselli:
fokurcum,ınsallah bebısını saglıcakla kucagına alırsın..:Saruboceq: dedıgın gıbı herseyın hayırlısı canım,boyle bır durumda ne denılebılırkı..:çok üzgünüm:

Merhaba bitanem. İyiyim ben sen nasılsın?

Arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun. Okuduğunuz dualar, kıldığınız namazlar kabul olsun.Bütün dilekleriniz gerçek olsun. :Saruboceq::Saruboceq:

hayırlısı olsun canım,diğer arkadaşlarıma katılıyorum,sağlık olsun ,inş diğer bebişin sağlıkla gelir a.s.

slm kızlar,
kadir gecemiz mübarek olsun, dualarımız tez zamanda bizi bulsun innnşallaaaah.

solala tebrik ederim canım.Bizim de yüzümüzü güldürdün,bir kez de sen umut oldun.Hayırlısıyla kucağına aldığının da haberini alıcaz inşallah.

ya kızlar yardım edin!!!!!!!!!!!!
boğazım acıyor.bunun yüzünden aşılamam olumsuz etkilencek diye korkuyorum.ondan kork bundan kork .sanki herşey pamuk ipliğine bağlı:1no2:.ıhlamur içtim.ağız spreyi vardı sıktım.ilacın yanetkisinde farenjit.sinüzit yazıyordu ondan mı acepbenneyaptımki.fostimon kulalandım ben.CADIARZU

Dün gece süper bir rüya gördüm.nevrosky hamileymiş.İnşallah tez zamanda gerçek olur rüyam.Hatta kaç haftalık olduğunu bile söylemiştin ama şu anda hatırlayamıyorum.

boğazım acıyor.bunun yüzünden aşılamam olumsuz etkilencek diye korkuyorum.ondan kork bundan kork .sanki herşey pamuk ipliğine bağlı:1no2:.ıhlamur içtim.ağız spreyi vardı sıktım.ilacın yanetkisinde farenjit.sinüzit yazıyordu ondan mı acepbenneyaptımki.fostimon kulalandım ben.CADIARZU

Allah esirgesin canım, niye öyle kötü düşünüyorsun.İnşallah hiç sorun yaşamadan bebeğin gelicek sana.

selam kizlar nasilsiniz?? sali gununden beri giremiyorum ama basima cok kötü seyler geldiii bilmiyorum icinizden birisi fatma nerelerde dedimiii...anlatiyorummm
sali gunu cok kötü ölümcül bir kaza gecirdim vee hastanelik oldumm simdi yeni yeni kendime geliyorum eve geldimm tabiki arabamiz cöplükkk..kizlar arabada yanlizdim hava kötüydü ve arabam kaydiii karsi taraftan gelenlerin önüne cikti...arabam dönmeye basladi ve o an allahim artik ölüyormuyum dedim kendime tamam bitti dedim ve birisi 70 hizla arabama carpti yan döndümm ve cukura düstümmm sokk oldum..diger arabadakiler kanlar icindeydii kendime gelip arabadan ciktimda hastane arabalari polisler herkezzz gelmisti bile...esimi aradim kaza yaptim dedim oda normal kaza zannettmis ve olay yerine geldinde okadar insani hastane arabasini felan görünce beni öldü zannetmis..her tarafim cürük...ve herkez basimda aglasmaya basladi..size anlatmistim hamile yengem duydugunda ayakkabilarini giymeden kosmuss...gazzetelere ciktim...o arabanin icinden nasil sag ciktim bilmiyorum kimsede anlamadi herkez sukrediyor ama gine sevenim cokmus beklemedim kisiler geliyor yanima...ama kizlar anladimki hayat cok kisa ölüm bize bir nefes kadar yakinnn..hala ruyalarima giriyor ve araba suremiyorumm yan koltukta otururken bile her araba bize carpicakmis gibime geliyor bunu ömrüm boyunca unutamicamm..karsi taraftakiler kan icindeydi ve ben arabada yanlizdimmm esim beni gördünde agladi..ben bugun burda olmayabilirdimm sevdiklerinizin kiymetini bilin ve simsiki sarilin onlara

merhaba canım gecmıs olsun.olumsuz dusunme lutfen.en az uckeredır aynı mesajı yazıyorum sana hayatım.bende unuversıte hastanesıne gıtmek ıstıyorum.eray beye nasıl ulastın.asılama suresınce kackere gıttın umuttepeye.ve toplam nekadara maloldu canım ılaclarla bırlıkte.bana basından gecenlerı anlatırsan sevınırım.kackere sordum bunları ama gormedın heralde.cevabını beklıyorum.eger yıne yazmazsan kötükedihüso bu durumda oldugumu belırtmek ıstıyorummirmirmirmir

fatoş çok geçmiş olsun.Allah esirgemesin şükürler olsun ki.Şimdi nasılsın?Çürüklerin dışında bişey yok değil mi?

selam kizlar nasilsiniz?? sali gununden beri giremiyorum ama basima cok kötü seyler geldiii bilmiyorum icinizden birisi fatma nerelerde dedimiii...anlatiyorummm
sali gunu cok kötü ölümcül bir kaza gecirdim vee hastanelik oldumm simdi yeni yeni kendime geliyorum eve geldimm tabiki arabamiz cöplükkk..kizlar arabada yanlizdim hava kötüydü ve arabam kaydiii karsi taraftan gelenlerin önüne cikti...arabam dönmeye basladi ve o an allahim artik ölüyormuyum dedim kendime tamam bitti dedim ve birisi 70 hizla arabama carpti yan döndümm ve cukura düstümmm sokk oldum..diger arabadakiler kanlar icindeydii kendime gelip arabadan ciktimda hastane arabalari polisler herkezzz gelmisti bile...esimi aradim kaza yaptim dedim oda normal kaza zannettmis ve olay yerine geldinde okadar insani hastane arabasini felan görünce beni öldü zannetmis..her tarafim cürük...ve herkez basimda aglasmaya basladi..size anlatmistim hamile yengem duydugunda ayakkabilarini giymeden kosmuss...gazzetelere ciktim...o arabanin icinden nasil sag ciktim bilmiyorum kimsede anlamadi herkez sukrediyor ama gine sevenim cokmus beklemedim kisiler geliyor yanima...ama kizlar anladimki hayat cok kisa ölüm bize bir nefes kadar yakinnn..hala ruyalarima giriyor ve araba suremiyorumm yan koltukta otururken bile her araba bize carpicakmis gibime geliyor bunu ömrüm boyunca unutamicamm..karsi taraftakiler kan icindeydi ve ben arabada yanlizdimmm esim beni gördünde agladi..ben bugun burda olmayabilirdimm sevdiklerinizin kiymetini bilin ve simsiki sarilin onlara
canım fatoscum cok cok gecmıs olsun.verılmıs sadakanız varmıs.sana bısey olmadıya arabayı bosver.yıne toparlanırsıunız allahın ıznıyle.cok etkılendım ya.bende yenı yenı ogrenıyorum arada esım verıyor.heralde bır muddet cıkamam etkısınden.tekrar gecmıs olsun canım sana ve esıne.kendıne dıkkat et ya korkutma bızı..yasakkelime

canım çok geçmiş olsun.korkunç birşey.en kısa zamanda iyileşmeni diliyorum.can kaybı olmaması bir teselli.kendine iyi bak canım.

merhaba canım gecmıs olsun.olumsuz dusunme lutfen.en az uckeredır aynı mesajı yazıyorum sana hayatım.bende unuversıte hastanesıne gıtmek ıstıyorum.eray beye nasıl ulastın.asılama suresınce kackere gıttın umuttepeye.ve toplam nekadara maloldu canım ılaclarla bırlıkte.bana basından gecenlerı anlatırsan sevınırım.kackere sordum bunları ama gormedın heralde.cevabını beklıyorum.eger yıne yazmazsan kötükedihüso bu durumda oldugumu belırtmek ıstıyorummirmirmirmir

canım çok özür dilerim gerçekten görmeişim.eray beye benim dr um yönlendirdi.iki aşılammaı yapan dr gönderdi.ben ilk ialaçlarımı hazırlayıp adetin 2, günü giitim.ultrasonla bakıldı ilacımın dozunu ayarladı.beni 5 gün sonra tekrar çağırdı ultrason için.verdiği ilaç dozunua aynen devam ettim.2 sonra yani bugün tekrar gittim.ve yumurtalım gelişmiş çatlatma iğnesine geçtik akşam 22,00 vurucam iğnemi pazar aşılama olucam.canım benim bir çocuğum olduğu için cepten yapıyoruz.iğneleim 644 ytl tuttu.ovitrelle 76,ytl ödedim.aşılama günü de 170 ytl ödicez hastaneye( 150 ytl aşılama 20 ytl spermiyogram için).affettirdim mi kendimi şimdia.s.

X