Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet arkadaşlar bu gece hem cuma hem kadir gecesi nolur dualarinizda bana da yer verin.bu gece hepimiz için bende dua edeceğim...
Hepinizin kadir gecesi mubarek olsun
allah dualarimizi kabul etsin

FONT="Comic Sans MS"]:lepi:günaydın kızlar:lepi:
şimdi hastaneden geldim.dr bugün hcg vurulmamı söyledi.kaydirigubbakcemile5pazar günü aşılamaya gelmemi istedia.s.
inşallah mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bu sefer başarırız.kurban bayramında herkeze ewet hamileyim duyurusu yapabilirim inşallah.
şu an bir tane 21 birtane 16,5 birtane 15 lik yumurtam var.
daha da bu balıklar yakalamazsa:mymeka:bende çekecekleri var.klava:
[/FONT]

SABAHTAN BERİ SENİN SONUCU ARIYORUM .ÇOK AMA SEVİNDİĞİMİ.ÇOK İLGİNÇ BİRBİRİMİZİ HİÇ TANIMIYORUZ AMA BİRBİRİMİZ İÇİN SEVİNİYORUZ.İNANILMAZ SEVİNDİM.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM.YÜCE ALLAH'IM HAYIRLISI İLE KUCAĞINA ALMAYI NASİP KISMET ETSİN.
AHA BÖLE BÖLE DÖNSÜN VELET.

Arkadaşlar herkezin kadir gecesi mübarek olsun ve edilen tüm dualariniz kabul olsun.bu akşam en çok şunun için dua edeceğim allahim bu listedeki herkez bu ay bebişlerine kavuşsun.amin .

Günaydın canım maşallah yumurtaların süper hiç merak etme bu sefer balıklar yakalanıcak hele bi yakalanmasınlarklava:
Allahım dualarımız kabul edecek sende kavuşucaksın bebişine.
Burada bas bas bağıracaksın inşallah hamileyimmmmmmmmmm diye kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar herkezin kadir gecesi mübarek olsun ve edilen tüm dualariniz kabul olsun.bu akşam en çok şunun için dua edeceğim allahim bu listedeki herkez bu ay bebişlerine kavuşsun.amin .

Canım seninde kadir gecen mübarek olsun bende aynen aynı dileklerin içerisndeyim en çok hepimiz için bebiş diliycem rabbimden inşallah kabul eder dualarımızı.:Saruboceq:

günaydın kızlar cumanız mübarek olsun kadir geceniz kutlu olsun bu gün çok çok dua edelim bugün cuma günü müslümanlar için bayram günüdür bir hadisde(cuma gününde bir saat vardırki hangi mümün o saatte ALLAHTAN bir dilekte bulunursa ALLAH onun dileğini kabul eder)buyrulmuştur.kadir gecesinde bir kere kadir suresini okumak başka zamanda kuran ı hatim etmekten daha sevaptır.kadir gecesinde bir tesbih(sübhanallah,elhamdülillah,allahuekber)söylemek yedi yüz bin tesbihden daha kıymetlidir.kadir gecesinde üç defa (laileheillellah) söyleyen kimse birincisinde bütün günahları bagişlanır ikincisinde cehennemden kutrtulur üçüncüsünde cennete girer.denilmiştir.

Kadir gecesinin ihyası

Bu geceyi ihya etmekten maksat, bir saat dahi olsa gecenin bir kısmının ibadetle, canlı ve uyanık geçirilmesidir. Kuran ve hadis okuma, dua ve tevbe, tesbihat ve salâvat, dini sohbetler, gece namazı ve kaza namazları başta olmak üzere, Allah rızası için daha başka iyilik ve güzelliklerle, bu mübarek geceden mümkün mertebe faydalanmaya çalışmalıdır. Bu gece, duaların pek makbul oduğu bir gecedir.

Hanımların namazları vaktinde kılıp, gecenin diğer amel ve adabını kollamakla; namaz kılma imkanı olmayan mazeretli kimselerin de ibadet niyetiyle dini eserler okuma, dinleme, tefekkür, dua, zikir ve tevbe gibi hallerle gecenin hakkını verip, hissedar olmaları mümkündür.

Bir hadiste, "O gece yeryüzüne inen meleklerin sayısı çakıl taşlarının sayısından çok daha fazladır" buyurularak buna işaret edilir. (4)

kıslar selam. nevrosky canım mesajını aldım... bu hafta pek iyi değildim. iki g gün işe gelemedim migrenim tuttu yattım.. adete 8 gün kaldı. çok heyecanlıyım. bu ay rahim filmi çektirdim. ve doktorum bu ayı iyi değerlendirin demişti. allahım bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin. Herkesein kadir gecesi mübarek olsun...

Kadir Gecesini değerlendirmek ve o vaktin feyiz ve bereketinden istifadeyi arttırmak için namaz kılınır, Kur'ân okunur, Kur'ân tefsirleri mütâlâa edilir. Zikredilir, salavat-ı şerife getirilir. Dualar edilir, Allah'a niyaz ve tazarruda bulunulur. Fakir ve kimsesizler doyurulur, bol bol sadaka verilir. Hâsılı her vesileyle vakit nurlandırılır. Kadir Gecesinin getireceği büyük kazanç hakkında rivayet edilen hadisler en güzel teşvik mahiyetini taşımaktadır.

"Kim inanarak, sevabını ancak Allah'tan bekleyerek Kadir Gecesinde kıyam üzere olursa (uyanık kalıp ihya ederse) geçmiş günahları affedilir." (6)

btrckl canım merhaba sana kactır yazıyorum ama bırturlu karsılasamıyoruz.bırkac sayfa gerıye gıdersen gorursun bıtanem.lutfen sorularımı yanıtla ve benı bılgılendır olurmu.....bu arada herkesın cuması mubarek kadır gecesı hayırlara vesıle olsun.rabbım yar ve yardımcımız olsun ınsallah.solala allah hayırlı etsın ınsallah.artık pembe kosede yerıne kurulursun.beyazmelek beyzanur allah ısınızı kolaylastırsın ve bebıslerınız tez vakıtte calsın kapınızı.hepınızı opuyorum ara ara bakarım yıne...balııımmm senı cok ozledık.hep bır eksıklık var ınan burda..kendıne ıyı bak.mujdelı haber olursa hemen bıldır...gorusuruuuuuzzzzz....

İbrahim b. Edhem, Basra Çarşısı'ndan geçiyordu. İnsanlar onu bulmuşken etrafına toplandılar ve sordular: "Allah’a dua ediyoruz da, O, bizim duamızı kabul etmiyor. Neden?" İbrahim b. Edhem şu cevabı veriyor:

Çünkü, sizin kalpleriniz on şeyden dolayı ölmüş:

1- Allah’ı bilirsiniz ama O'na kulluk etmezsiniz.

2- Kur'an okursunuz, ama onunla amel etmezsiniz.

3- Peygamberimiz’in ümmetinden olduğunuzu iddia edersiniz ama O’nun sünnetiyle amel etmezsiniz.

4- Allah'ın nimetini yersiniz, ama onun şükrünü eda etmezsiniz.

5- Şeytana düşmanlık iddiasında bulunursunuz fakat onu takip eder ve onun isteğine uygun hareket edersiniz.

6- Cennete girmek iddiasında bulunursunuz ama onun için hiç bir hazırlık yapmazsınız.

7- Cehennemin hak olduğunu söylersiniz ama ondan kaçmazsınız.

8- "Ölüm haktır" dersiniz, fakat onun için hazırlık yapmazsınız.

9- Yataktan kalktığınızda insanların kusurlarıyla uğraşırsınız. Ama kendi kusurlarınızı unutursunuz.

10- Ölülerinizi gömersiniz ama onlardan ibret almazsınız. Allah sizin duanızı nasıl kabul etsin! Haydi, hemen Allah'a karşı işlerinizi düzene koyun ki, Allah da bütün hallerinizi düzeltsin."

Selammmmmmmm arkadaşlar... Bu mubarekk guzel gecede rabbim meleklerini indirdiği çok hayirli gecede dualarimizi makbul eylesin elimizi boş çevirmesin. En hayirlisini en güzelini tum isteyenlere nasip etsin .inş. Yar ve yardimcimiz ols nerde sikintida olan varsa sikintisini gidersin evlat ateşiyle yananlara kisa zamanda bebişler nasip etsin. Bu geceyi bol dua zikir namaz kuran ile idrak edelim feyzininden bereketinden nasiplenelim inş.dostlar..inş...............hep birlikte ........guzel gunlere nail olalimmmmmmmmm

Rabbim bizlere her iki cihanda guzellikler ve rahmet versin. Ebedi olan ahiret hayatinda bizleri peygamberimize komşu eylesin......... Hem durda hem orda saadet nasip eylesinnnnnnn

Mekselina86 canım seni burda görmek ne güzel okadar güzel şeyler yazmışsınki gönül gözüm açıldı bilgilerin için sağol canım Allah rağzı olsun senden ve tüm arkadaşlardan.

Bu geceyi boş geçirmeyelim arkadaşlar Rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul edecektir hepimiz biribirimiz için dua edelim.

Kıslar istanbulda okadar büyük bi fırtına varki anlatamam ağaçlar yerinden çıkıcak gibi hava çok kötü bozdu dışarı çıksam uçucam sanki bide ben ufacık tefecik bişeyim arkadaşlar dalga geçiyo dışarı çıkarken ayağına taş bağlada uçma diyolarkaydirigubbakcemile3

kızlar önemli degil canlarım artık son günlerimdeyim ama arada bir girmeye çalışacam artık sizleri çok seviyorum hepinizi öpüyorum canlarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…