Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canlarım kadir geceniz şimdiden mubarek olsun işallah Allah'ım bu mubarek gecelerde sesimizi duyar ve hamiş oluruz (amin)

iyi geceler arkadaşlar topiği açtığım gibi nevrosky nin balımın neden adeti gelmediğini açıklıyacağını duydum acayip helecanlandım hadi canım açıkla meraktan çatlıyıcam allahım umarım hamiledir aminnn.

ya kizlar ben alinti yapiyorum nedense onceki yazilarimda kendiliginde aliniyo:S

Heyecan vermek için öyle dedim kız. Reytingimiz artsın diye yani. :1rolleyes: :roflol:

Bal yokluğunda bile acayip reyting alıyosun heeeeeeee , efsanesin valla :asigim:

Canlarım ben müsadenizi istiyorum. Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. Şeniz

Kizlar Ruyami Soyleyim size

Yakin bir arkadasim var turkiyede onun kizini gordum 3 yasinda
sokakta gezerken kucuk kiz karsima cikti ama yani sokak cocugu olmus guyaa
sasirdim gorunce hemen annesini aradim dedimki kizini gordum sokakta yasiyor diye oda agladi

ve bir arada sadece ses duydum ruyamda goruntu gormedim valla sesi hatirliyorum
birine peygamber efendimizi ruyamda gordugumu soyluyordum .kime soledigimi bilmiyom o kiside bana dediki nasil gorursun ruyanda peygamberimizi bende gordum ya valla dedim

bunlarin hepsi ruyamda gerceklesti valla
esime anlattim sen iyice kafayi yedin dedi:)))))

allah iyiliğini versin canım ben bayağı bir heyecanlandım ama reytingler tavan yaptı valla umarım gerçekten hamiştir balım :Saruboceq:

canım rüyadan pek anlamam ama bence güzel bir rüya allah hayır etsin :Saruboceq:

canlarım işallah arkadaşımız hamiledir bende 28 inde olucam hesabıma göre inanırmısınız her gece dua ediyorum işallah adet olmamda hamile olurum diye umut işte

canlarım işallah arkadaşımız hamiledir bende 28 inde olucam hesabıma göre inanırmısınız her gece dua ediyorum işallah adet olmamda hamile olurum diye umut işte

canım inşallah allah dualarını kabul eder ve hamile kalırsın :Saruboceq:

Son 24 gunum kaldi kizlarrr
cok heycanliyim vallaaaaaa
gidiyorummmmm bebisime kavusmayaaaaa :ecrin_bebek:

bazen okadar kotu oluyorumki formdaki arkadaslarin hikayelerini okurken senağlama

ya tutmazsa diye dusunmek istemiyorum aslinda

3 senedir bu gunu bekliyoruzzzzzz
esim benden once doncek almanyaya
ve tedavide yanliz olcamm
insallah basarabilirim senağlama

ya almanyaya donusumdee negativ sonucla donersemsenağlama
ofsssssssssss
allahim hepimize yardim ettt emeklerimizi bosa cikarmaaaa

bebislerimize kavusalim artiksenağlama

YIKILMAK istemiyorummmmm Hayata kusmek istemiyorumsenağlama

canım şimdiden bu stres ne böyle iyi düşün iyi olsun hep tutucak gibi hisset ve inşallah allahın izni ile tutacak almanya ya üç kişi ile dönersin tabi eşin hariç üç kişi sen ve bebişlerin sana bir kitab önericem bence sen gelene kadar o kitabı al ve oku zaten yabancı bir kitap tabi türkiyede de satıldığı için türkçeye de çevrilmiy kitabın orjinal ismi secret bizdeki ismi sır bu kitabı okuduğun zaman herşeye çok pozitif yaklaşacaksın

BeyzaNur-HH canım benim pozitif düşünürsen pozitif olur sen nekadar hazırsan oda sana okadar yaklaşır emin ol buna onu okadar çok gönülden isteki yüce allahım sana o eşi benzeri olmayan duyguyu yaşatsın bitanem gönlün ferah olsun herşey çok güzel olucak

iyi geceler kızlar herkez uyumuş herhalde buralar ıssız korktum valla:dilcikar:
ben bugün gece çalışıyorumda boş bilgisayar gördüm bakayım kızlar ne yapıyo dedim ama herkez mışıl mışıl uyuyo galiba
ya balıma ne olmuş öyle ne oluyo ya valla çok üzüldüm ama inşallah bize o güzel :CüvCüv:haberi verirde affederiz onu :dance:
ayrıca boncuktan süsler yap bize balımm kader mahkumumyerimseniben
nevrosky canım sen nasılsın bugün dr gittik eşimde varikosel varmı diye yok gibi dedi ama ultrason istedi kesin olsun diye yarın gidicez (yani bugün saat 12yi geçti )
bide canım benim biz iki tane sperm testi yaptırdık birinde morfoloji %0 diğerinde %15 çıkmıştı ikiside krugre göre yapıldı dr üçüncü test istedi ona göre konuşalım dedi bayramdan sonra yaptırıcaz benimde doğum kontrol hapım bitti adet olmayı bekliyorum dr gidicem bakalım bunlarla uğraşıyorum benden böyle hepinize tatlı uykular eşlerinize sarılarak yatın ben bugün yatamıyorumda :asigim:

Canim, hayata kusmek yikilmak bu kelimeler ozellikle sana yakismiyor neden oldugunu sende bende cok iyi biliyoruz. Allahtan hayirlisini dile elinden geleni yap ve gerisini Allaha tevekkul et. Baska yapacak birseyimiz yok elimizde. Eminim cok guzel haberler alacagiz senden. Rabbim bizede o guzel haberleri vermeyi nasip etsin.

Birde guzel yada kotu bir ruya gordugunde sakin anlatma. Eger ruya kotu ise, uyaninca yatakta dogrul ve sol omzune 3 kere tuh de ve Allahim bu kotu ruyanin serrinden sana siginiyorum de ve sakin kimseye anlatma.

Eger ruya guzel ise, yine kimseye anlatma cunku bu o guzel ruyanin gerceklesmesine engel olabilir. Bende onceden guzel ruyalarimi hep anlatirdim. Gecen gun guzel bir ruya gordum yine ve icimden anlatmak geldi esime ama su ana kadar anlattigim o guzel ruyalar hic gerceklesmedi ve bu yuzden bu sefer tutuyorum kendimi. Insallah Rabbim hepimiz hakkinda hayirlisini verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…