Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
valla bende bilmiyorum eşim kaşarlı yumurta istedi o kahvaltı yapmayı seviyor benimde kolayıma geliyor ya bide iftar hergün değişik yemek yapamayız ki yaaaaaaaa

burdayiz canim
ben bir yandan sahura ne hazirlasam diye dusunuyorum
az once bir topicte bir arkadas esine hazirladigi sahur masasini gosterdii bayildimm cok guzeldi

bugun ne hazirlasak kizlar:uhm:

valla benim sahurda ne hazırlasam gibi bir derdim yok çünkü eşim gece börek çörek gibi şeyleri yemiyor kahvaltı yapıyor onu bile azıcık yapar eşime diyorum sen neden sahura kalkıyorsun ki hiç bir şey yemiyorsun oda sahura kalkmak sevaptır ondan kalkıyorum diyor

aaa kızlar ne oldu nerdesiniz
ben geldim diyemi gittiniz yoksa senağlama

Olurmu melekçim.Ben abiye modellrine bakıyordum.
Bizim kuzenin nişanı varda bayram sonrası. kaydirigubbakcemile2
şimdi de kalkıp sahuru hazıramaya baslıycam.
Kocişi bugün biraz erken kaldırıcam kaydirigubbakcemile
Çünkü dayanamıycam cok uykum geldi mirmirmirmir

Hepinize iyi geceler kızlar a.s.
yarın görüşmek üzere...

sanada iyi geceler şimdiden afiyet olsun size cokacimcoook görüşmek üzere kaydirigubbakcemile5

biz bazen iftardan kalan yemekleri yiyoruz mecburuz cunku diger gune kalinca yemiyor esim

ama kahvalti daha cok yapiyoruz kesinlikle her gun cay oluyorr

:içelim:

Olurmu melekçim.Ben abiye modellrine bakıyordum.
Bizim kuzenin nişanı varda bayram sonrası. kaydirigubbakcemile2
şimdi de kalkıp sahuru hazıramaya baslıycam.
Kocişi bugün biraz erken kaldırıcam kaydirigubbakcemile
Çünkü dayanamıycam cok uykum geldi mirmirmirmir

Hepinize iyi geceler kızlar a.s.
yarın görüşmek üzere...

gule gule cnm hayirli geceler ve iyi sahurlar gorusmek uzere allaha emnt olŞeniz

haepinize tatlı uykular hayırlı sahurlar kızlar ben biraz daha dolaşıcam eşim işe çok erken gidicek 5 buçukta o yüzden onu olabildiğince geç kaldırmaya çalışıcam görüşürüz canlarım

siz sahura kadar oturdunuz di mi ben de şimdi girdim........ herkese tatlı ruyalar.. bol bebişli inş..........

saat 06,23 oldu daha hic uyumadim :'(
ben biraz uzanayim belki uyurum
pc acik kalsin gorusuruz kislar
gerci kimse yok :)

Beyzanurcum ben varim burda saat gece 12 bende artik sahuru beklerim heralde. Bu arada ayin 23 unde tup bebek tedavisine baslicam demistin yanlis anlamadiysam. Gelismeler varmi?

kıslar günaydıııııııııın hepinize moralim çooooooooooook bozuk dün kocişin işinde sorun olmuş istifa etmiş:1no2::1no2::1no2: offfffffffffffffff offffffffffffff ne diyeyim ben şimdi bir sürü borç bakacağız bi çaresine ama işte ne bileyim mecburuz bişeyler düşüneceğiz listemizi yayınlayında moralimiz yerine gelsin:ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek: valla sizlerde olmasanız ne yaparım ben yaaaaaaaa:a015::a015::a015:

günaydın kızlar, 2 gün uğrayamadım 40 sayfa birikmiş :eek:klava: hepsini okudum bu sefer de zamanım bitti.Nevrom son değerleriniz iyi bence de.Uğraşılarınızın hiç sonucunu alamamaktansa üçte birini almak da iyidir.Sayı,hareket tamam, sıra morfoloji de.İnşallah tez zamanda...

vallaha çok doğru söylüyorsun canım bir gitsede 9 ay gelmesse çok iyi olur kız benimki çok yüzsüz vakti geldimi hemen kapıda e bende artık geri çeviremiyorum ama biliyorum o da yaptığından utanacak biraz bu kızı rahat bırakayım diyecek ben biliyorum çok yakında o da anlıyıcak istenmediğini 9 ay sonra gelsin baş göz üstüne o zaman seve seve karşılarım olsun canım beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır :1hug:

Ya canım dün gece kusura bakma. 10 dk ayaklarımı uzatayım diye uzanmışım. Bilgisayar da bir yandan açık. Uyumuş kalmışım. Eşim bilgisayarı kapatıp beni uyandırdı. Yoksa habersiz çıkmam da bu aralar çok uykum oluyor. Şu an bile uykum var. Yeni tarihine ne yazalım canım? Ben tahmini birşey yazıyorum , yanlışsa düzelttirirsin bitanem olur mu? Şeniz İnşallah öbür ay seni pembe köşede görürüz artık. kaydirigubbakcemile5

gözdem üzüldüm canım eşinin işi için.Ama vardır bi hayır.İnşallah daha iyi şartlarda bi iş bulur.Umutsuz olmayın.

Kizlar dun gece esim tiras oldu
sonra bana dediki biraz saclarimi kisaltirmisin berbere gidicek zamani olmuyor
gecen sene bir makina almisti saclarini kisaltmak icin ilk defa dun gece kullanmak icin cikardik:1rolleyes:
ben sanki ne anlarim sac kisaltmaktan :roflol:
aldim makineyi elime yanlis ucu takmisim makineye tam sacinin on tarafindan baslayim derken saciiiiiiiiii sifira vurdummmmmmmm:sm_cool: valla esime diyomkiii askim bu sifira vurdu saci diyom bi bagirdi naptin sen dedi:sm_cool:

esimin saclarinin on tarafi gecen seneden beri dokulmeye baslamisti irsi bisey sanirim
ne zamandir ugrasiyodu sacinin dokulmemesi icin cok uzuluyordu dokuldugu icin
bende dun tamamen saclarini kestim :sm_cool:

ama valla sinirimden guluyorum cok uzuldum kel olduuuuuu askim:1rolleyes:

size dun gece resmini cektigim keltosumun sacinin son halini gostercem:sm_cool:

Canım resim gözükmüyor ama adam için kolay olmasa gerek. lülülülülülü :roflol: kaydirigubbakcemile

X