Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kizlar dun gece esim tiras oldu
sonra bana dediki biraz saclarimi kisaltirmisin berbere gidicek zamani olmuyor
gecen sene bir makina almisti saclarini kisaltmak icin ilk defa dun gece kullanmak icin cikardik:1rolleyes:
ben sanki ne anlarim sac kisaltmaktan :roflol:
aldim makineyi elime yanlis ucu takmisim makineye tam sacinin on tarafindan baslayim derken saciiiiiiiiii sifira vurdummmmmmmm:sm_cool: valla esime diyomkiii askim bu sifira vurdu saci diyom bi bagirdi naptin sen dedi:sm_cool:

esimin saclarinin on tarafi gecen seneden beri dokulmeye baslamisti irsi bisey sanirim
ne zamandir ugrasiyodu sacinin dokulmemesi icin cok uzuluyordu dokuldugu icin
bende dun tamamen saclarini kestim :sm_cool:

ama valla sinirimden guluyorum cok uzuldum kel olduuuuuu askim:1rolleyes:

size dun gece resmini cektigim keltosumun sacinin son halini gostercem:sm_cool:

gondereyimmi resmi kizlarr
korkmayin keltosumun kafasindann:sm_cool:
oyy kiyamam yaff 23 yasinda hem saclari dokuldu hemde karisinin gazabina ugrayip iyice kel oldu:asigim:

canım iyikide okumuşsun ayeti tabiki allahtan hiç umut kesilirmi allahım yeter ki istesin bizim bir tanıdığımız kadın vardı 20 sene çocuğu olmadı yapmadığı tedavi gitmediği doktor kalmamıştı zaten artık yaşıda geçmişti 40 küsür yaşındaydı doktor artık senin çocuğun olmaz demişti aradan epey bir zaman geçmişti kadın aylarca adet olmadı menepoza girdiğini düşünüyordu doktora menepoz tedavisi için gittiğinde kadın 3 aylık hamileymiş şimdi bir kız çocuğu var darısı başına tabi o kadar beklemeden yani hayat mucizelerle dolu hep olacağına inan :1hug:

gondereyimmi resmi kizlarr
korkmayin keltosumun kafasindann:sm_cool:
oyy kiyamam yaff 23 yasinda hem saclari dokuldu hemde karisinin gazabina ugrayip iyice kel oldu:asigim:

inanmıyorum sana nasıl becerdin kız şahsen benimki olsa beni kaydirigubbakcemile keserdi neyse canım allahtan başka yerimi traş et dememiş:roflol: göster bir bakalım marifetine

inanmıyorum sana nasıl becerdin kız şahsen benimki olsa beni kaydirigubbakcemile keserdi neyse canım allahtan başka yerimi traş et dememiş:roflol: göster bir bakalım marifetine

:sm_cool::sm_cool: valla cok kizdi bide diyoki yarin hemen sapka almam gerekiyo:sm_cool:

gonderdim canim resmi

ay allah iyiliğini versin neyse azcıkta olsa saç bırakmışsın olsun canım sen ona deki canım ben seni her halinle beğeniyorum sen böylede yakışıklısın biraz yağ çek bari sırnaşık şey

selam kızlar uzun zamandır giremiyordum bilgisayarımda sorun oluyor öğleden sonra girdim ondada donmalar oldu işallah daha olmuycak nasılsınız canlarım

Yok yok cok kötü olmamıs üzülmesin kaydirigubbakcemile5
Ama dikkat etsin de inzibatlar yolda cevirmesin asker kacağımısın diye:roflol:

selam kızlar uzun zamandır giremiyordum bilgisayarımda sorun oluyor öğleden sonra girdim ondada donmalar oldu işallah daha olmuycak nasılsınız canlarım

merhaba cnm hosgeldin tesekkur ederiz iyi sen nasilsin a.s.
donma sorunu hepimizde oluyor canim
insallah olmas bu sefera.s

Yok yok cok kötü olmamıs üzülmesin kaydirigubbakcemile5
Ama dikkat etsin de inzibatlar yolda cevirmesin asker kacağımısın diye:roflol:

:roflol::roflol: ay cok guldum yaa
buyuk resim cikti ondan size biraz fazla sac varmis gibi gozukuyo ve yakin cekim:roflol:
sifir degildee 1 numara diyeyim :1rolleyes:

canım benim ya valla eşinin başına gelene gülüyüm mü ağlıyım mı bilemedim ama sinirini tahmin edebiliyorum aslında en güzelini yapmışsın benim kuzinide saçı dökülüyor saç ektirmeye karar verdi yaklaşık altı aydır kel geziyor saçlarını devamlı sıfıra vuruyor neden bilmiyorum ama dökülmenin azalıcağını düşünüyor galibamirmirmirmir

iyiyim canların herzaman ki gibi uykusuzluk sabah uyuyoruz gece uyuyamıyoruz bide alıştım buraya sohbet etmeden yatmak istemiyorum rahatlıyorum sizinle yawwwwww

aaa kızlar ne oldu nerdesiniz
ben geldim diyemi gittiniz yoksa senağlama

burdayiz canim
ben bir yandan sahura ne hazirlasam diye dusunuyorum
az once bir topicte bir arkadas esine hazirladigi sahur masasini gosterdii bayildimm cok guzeldi

bugun ne hazirlasak kizlar:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…