Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Süperiz canımmmmm , ya sen nasılsın? hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

11. Hamişimizi de bulduk sanırım. Sen ne dersin? yerimseniben

bende iyiyiym hamdolsun nevrommm inşallahh yarabbimmm bulduk inşallahh allahın izniyle teste çift dikiş atacak balım...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::sm_cool:

arkadaslar merhaba.herkes ıyıdır ınsallah.nevrocum aymes balım muallım heja elcın ve adını hatırlamadıgım herkes ıyıdır ınsallah.ben cok kotu gunler gecırıyorum malesef.bırhafta kadar once daha yenı evlenen amcakızının hamıle oldugunu ogrendım.tam ona alıstım derken benımle aynı gun evlenen(kacarak evlendı)cok sevdıgım ve benımle aynı derdı paylasan dıger amca kızınında ıkı haftalık hamıle oldugunu ogrendım.dungece aglamaktan gozlerım sıstı.esım benı tesellı ettı durdu.ama nafıle.nolcak bu ıs boyle bılmıyorum.ben cok rahatsızım psıkolojık olarak.bayramdan sonra bır kursa baslıcam dıkıs kursuna.ınsallah bıraz kafamı dagıtırım.cok kotuyum.elım ayagım tıtrıyo dunden berı.esımde cok uzuluyor.ben aglamıyorum ıcıme atıyorum uzulme sen dıyor bana.canım ya onuda mahvettım kacgundur.burnundan geldı vallahı ramazan.ben mutlu olabılmeyı takmamayı nasıl becerıcem arkadaslar.oooooofff sızıde kacgundur dertlerımle uzuyorum.ne olur kusura bakmayın.gecmıs sayfalara pek bakmadım.ınsallah herkes ıyıdır.kızlar hepınız cok ıyısınız.allah razı olsun sızden.sızde olmasanız bukadar kım dınler benı...

selam fatıma zehra canım ne yapalım canım benim rabbim de bizi böyle sınıyor inşallah bizimde mükafatını verecek canımmmmmm hepimiz aynıyız dün gece eşref saatine baktım biraz ağla ağla köfte oldum eşlerimizde üzülüyor biz böyle yapınca ama

Fatima zehracim yapma nolur. Uzulmek sadece seni yipratir. Bende uzuluyordum aglamistim ama anladim ki bunun bana hicbir faydasi olmicak. Esinede yazik hem, seni oyle gormek onuda kim bilir ne kadar uzuyordur. Nolur toparla kendini.

Balsuratcim Allah hakkinda hayirlisini versin, hamis oldugun haberini duymayi dort gozle bekliyoruz.

Biz su anda sahurdayiz burda hepinize insallah dua edicem.

arkadaslar merhaba.herkes ıyıdır ınsallah.nevrocum aymes balım muallım heja elcın ve adını hatırlamadıgım herkes ıyıdır ınsallah.ben cok kotu gunler gecırıyorum malesef.bırhafta kadar once daha yenı evlenen amcakızının hamıle oldugunu ogrendım.tam ona alıstım derken benımle aynı gun evlenen(kacarak evlendı)cok sevdıgım ve benımle aynı derdı paylasan dıger amca kızınında ıkı haftalık hamıle oldugunu ogrendım.dungece aglamaktan gozlerım sıstı.esım benı tesellı ettı durdu.ama nafıle.nolcak bu ıs boyle bılmıyorum.ben cok rahatsızım psıkolojık olarak.bayramdan sonra bır kursa baslıcam dıkıs kursuna.ınsallah bıraz kafamı dagıtırım.cok kotuyum.elım ayagım tıtrıyo dunden berı.esımde cok uzuluyor.ben aglamıyorum ıcıme atıyorum uzulme sen dıyor bana.canım ya onuda mahvettım kacgundur.burnundan geldı vallahı ramazan.ben mutlu olabılmeyı takmamayı nasıl becerıcem arkadaslar.oooooofff sızıde kacgundur dertlerımle uzuyorum.ne olur kusura bakmayın.gecmıs sayfalara pek bakmadım.ınsallah herkes ıyıdır.kızlar hepınız cok ıyısınız.allah razı olsun sızden.sızde olmasanız bukadar kım dınler benı...
merhaba,
hamilelik haberlerini her zaman duyacağız mutlaka ve inşallah günün birinde bizde burdan veririz müjdeli haberlerimizi ama bunun için ne kendini ne eşini üz,her zaman derim herşeyin bir vakti saati var,bizlerde onu bekliyoruz ama umutla tabiki ve herhangi bir şeylerle uğraşman senin içn iyi olur,kafanı dağıtıp biraz uzaklaşırsan bu düşüncelerden belki hiç beklemediğin anda meleğin çıkagelir ve sana süpriz olur daha çok mutlu olursun inşallah :Saruboceq:

Merhaba canım bizler iyiyizde sen çok kötüsün ne olur kendini bu kadar yıpratma elden bişey gelmiyoki hayat bu, daha bi çok hamilelik haberleri alıcaz bu hepimizi etkiliyo inanki ama yapıcak bişey yok eşinide üzüyosun eminimki osenden daha çok üzülüyodun hele senib bu halini görünce üzüntüsü ikiye katlanıyodur biraz daha sabır sabretmekten başaka hiçbişey yapamıyoruz bizlerde aynıyız sadece bekliyoruz Allah bigün bu emeklerimizin karşılığını mutlaka vericek ama daha zamanı gelmedi demekki.
Bu arada senin derdin bizim derdimiz tabiki dinliycez dertler paylaştıkça azalır.:teselli:

meraba arkadaşlar.
moralim çok bozuk.2 ekimde adet olacam ama şimdiden bağırmaya başladı.geliyorum bu ayda bebişin gelmedi ümitlenme diyor.doktor o kadar olumlu konuştuki nasıl sevindim anlatamam.dedim demek fazla bekletmeyecek.ama allah nasip etmedimi olmuyor işte.iyi sonuç aldığımız 4.ayımız yine olmadı.2 tane yumurtam vardı oysaki.hayırlısı artık.rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin işallah...

hoşgeldin yabangülüm daha erken hemen negatif düşünme canım benim adet belirtileri ve hamişlik belirtileri aynı oluyormuş ayırt etmek çok zormuş bekle canım benim inşallah meleğin gelmiştir

merhaba kıslar.
sanırım bu kart bızı anlatıyor..kaydirigubbakcemile3
kslarjz1.jpg

buarada balcım, ınsallah hamıssındır..:ecrin_bebek::CüvCüv:

yaban gulum, lutfen sımdıden umutsuz olma dur bakalım daha adetıne cok varmıs hem kırmızlar gelmeden hıc olumsuz dusunmuyoruz unutma..yasakkelimekaydirigubbakcemile5

meraba arkadaşlar.
moralim çok bozuk.2 ekimde adet olacam ama şimdiden bağırmaya başladı.geliyorum bu ayda bebişin gelmedi ümitlenme diyor.doktor o kadar olumlu konuştuki nasıl sevindim anlatamam.dedim demek fazla bekletmeyecek.ama allah nasip etmedimi olmuyor işte.iyi sonuç aldığımız 4.ayımız yine olmadı.2 tane yumurtam vardı oysaki.hayırlısı artık.rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin işallah...

merhaba yabangülü,
elchin'in dediği gibi daha çok erken bence,olumsuzluğa kapılma hemen,belli olmaz hiç:1hug:

Yabangülüm bende katılıyorum arkadaşlara daha çok erken hemen ümitsizliğe kapılma inşallah herşey yolunda gider.:1hug:

kızlar hepınızden rabbım razı olsun.oyle guzel destek oluyorsunuzkı.esımede dıyorum ben kendım yapmıyorum bu sıtresı bır bakıyorum daaaalmııısss gıtmısım.bır aglama kırızı gelıyor sasırıyorum kendımde.ne yapalım dogru sabretmekten baska caremız yokkı.nasıp ıste sımdı annemle konustum kızım senınde olacak bılıyorum ben hıssedıyorum dedı.gecede hayatta en sevdıgım canım dostum safısımı aradım dayıkızı benım.aglayarak dedım amca kızları hamıle.oda cok uzuldu ablam ne olur yeter yıpratma kendını senınde olacak ben hıssedıyorum dedı.hem zekerıya peygamberı anlattı bana.93 yasına kadar beklemıs dedı.rabbım vaktını tayın ettı elbette.ama bız neden sabredemıyoruz.allahım yardım et.dertlı dertlı yalvarıyorum herkesın adına.duamıza ıcabet et ne olur.bızede bu dunya meyvesınden tattır.....amın...

fatımacımmm biz neden sabredemiyoruz çünkü insanız balımm allah hepimize peygamber sabrı versin diliyorumki tabiki üzüleceğiz ağlayacağız ama tatlım kendimizi ve çevremizdekileri yıpratmadan ben ağlayınca eşim diyoki biliyorum benim yüzümden olmuyor ve ben daha çok üzülüyorum diyo iki kere kahroluyorum inşallah meleklerimiz gelecek tatlımmm

meraba arkadaşlar.

Yabanım lütfenn canım söyledim sana o kadar erkenden hemen adet olucağını anlayamazsın on gün var daha hemen umutsuzluğa kapılma belkide adet belirtileridir diye hissettiklerin müjde habercisidir.benneyaptımki

merhaba şekerler..ben daha ıyıyım kendımı bıraz daha toparladım cok sukur..
kocısle de barıstık sanırım..:eek:
fatıma zehra canım bende bırkac gune kadar senın gıbıydım maalesef.ama dedıgın gıbı burda paylasımlarda bulundukca sızlerın sayesınde cok sukur daha ıyıyım.
buarada sıze bır lınk verıcem.kk dakı gunlukten alıntı..ozgurce arkadsımızın gunluge yazdıkları bende sok etkısı yarattı ve kendıme gelmemı sagladı..
bırde sız bakın ıstedım..
http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-gunluk-t37745/index499.html

balımmmm....hadi ver artık su güzel haberi.meraktan göbeğim çatladı.yarın ben geç girebilirim nete.hepten çatlıcammm...

X