Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:nazar: :hooray:HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :hooray: :nazar:
Kimine Göre Pembe Köşe
Kimine Göre Pembe Liste
Hayallerimizi Süsleyen En Baş Köşe
Nazar Değmesin Hamişlerimize

1. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz - 09.07.2008 İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

2. HAMİŞİMİZ : BEMT - 14.07.2008 Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 - 18.07.2008 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

4. HAMİŞİMİZ : elfide - 08.08.2008 Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı.

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas - 13.08.2008 Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı.

6. HAMİŞİMİZ : FOKURFOKUR - 22.08.2008 Hareket ve Morfoloji (Varikosel Başlangıcı) - Klomen,Keçiboynuzu Kürü,Domates Çorbası - Arka arkaya hapla 3 başarısız aşılama geçirdi. Yılmadı , bu ay ilk kez iğne ile aşılama tedavisine başladı. Son iki aşılamada verilen spermde olumlu sonuçlar alınmış , hepimizi umutlandırmıştı. Dualar karşılığını buldu , Düzenli ilaç ve kür kullanımının mükafatı alındı. - Allahın izniyle 4. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. (Hem de ikizmiş kızlarrrrrrrr)

7. HAMİŞİMİZ : bedef - 27.08.2008 Varikosel - 1 sene önce varikosel ameliyatı oldu - Değerler iyileşti - Sadece keçiboynuzu pekmezi kullandılar - Hiç ummadığı bir ayda mucizesi çıkageldi - Onları çok ama çok mutlu etti - İyi ki geldi , İlaç gibi geldi - Umudumuza umut kattı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

8. HAMİŞİMİZ : civciv1981 - 27.08.2008 Azosperm - 8 yıllık evlilerdi - Evliliklerinin 1,5. yılında normal yollarla bebek sahibi olamayacaklarını öğrendiler - 7 sene sonra biriktirdikleri parayla ilk ve son olarak tese ile tüp bebek denediler - Tutmadı , sonuç negatifti - Hemen ertesi ay bir mucize gerçekleşti - Allahım "ol "dedi - Umudunu yitirenlere umut oldu - Sorun Azospermdi ama Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

9. HAMİŞİMİZ : cerencim - 13.09.2008 Morfoloji - 1 yıldır bebek sahibi olmak için çalışıyorlardı - cerencim 4 aydır klomen tedavisi görüyordu - Morfoloji sorunu olduğunu öğrendikten sonra eşi Klomen , Keçiboynuzu Kürü , ballı çörek otu kullanmaya başladı - Gelecek ay gerçek anlamda tedaviye başlamayı düşünüyorladı - Melekleri "Ben yolu biliyorum , kendim de gelirim" dedi :)) - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

10. HAMİŞİMİZ : minervaduygu - 19.09.2008 Sayı ve Morfoloji - Morfoloji %3 sayı ise 14 milyondu - Ace Plus Selenyum,Çinko,Folik Asit,bal,fındık, ceviz,badem kullandı - Bu değerlerle tüp bebeği düşünür olmuşlardı - Umutları azdı ama ümitlerini hep yeşertmeye çalıştı - Allahım yine mucizesini gösterdi - Bu mübarek ayda , mübarek Cuma gününde bu haberi almayı ve müjdelemeyi nasip etti - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Not : Tarihler , arkadaşlarımızın hamileliklerini öğrenip bizlere bildirdikleri tarihlerdir.

:dance: :dance: :dance: oh ohhhhhhhh sositososito Çok güzel gidiyor balımmmmmmm. Emin adımlarla ilerliyorsun vallaaaa :lepi:

Nevroky canım arkadaşım benim inşallah böyle gider:dance:Ama hep aklımdan sanki bursadan geldiğim içinmi HAVA DEĞİŞİMİ ve MEVSİM DEĞİŞİMİmi etkiledi bu kadar diye kafam kemiriyor.Ama bugun adet olmazsam testi mutlaka aldırıyorum eşimekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

nevrosky canim bizim sperm sayimiz oldukça yüksek 110 milyon...
Inşallah olumlu sonuç alirim yarin akşam karar verceğiz aşilama için.
Yarin adetimin 12.günü bakalim yumurtalarin durumuna göre karar vereceğiz.

Hayırlısı ne ise o olsun inşallah canım. İnşallah bu ay seni hamiş olarak görürüz. :CüvCüv:

selam kızlar nasılsınız.Balsurat inşallah hamilesindir.ama yinede her şeye hazırlıklı ol.güzel haberlerini bekliyoruz bugün.

Nevroky canım arkadaşım benim inşallah böyle gider:dance:Ama hep aklımdan sanki bursadan geldiğim içinmi HAVA DEĞİŞİMİ ve MEVSİM DEĞİŞİMİmi etkiledi bu kadar diye kafam kemiriyor.Ama bugun adet olmazsam testi mutlaka aldırıyorum eşimekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

Ayyyyy işte böyle beee. Aldırırsan testi yarın sabah idrarıyla da yaptırırsın o zaman bitanem. hihoyyyt :CüvCüv: :dance: :sm_cool: :lepi::lepi:

selammmmmmmm herkese hayırlı guzel bı gün.................. gününüz aydın olsun arkadşlarrrrrrrr.........

Balsurat canım 3 geçmiş olması bence iyi hamile olma olasılığın yüksek ihtimal bencede yarın sabah idrarınla yap 1 gün geçikmeyle bile çıkan sonuçlar var inşallah hamişsindir canım hepimize morel olur.

saol canzi canım bende iyiyyim hamdolsun burası çok soğuk yağmur yağıyo sizin oralarda öylemi yaffff bırrrrrrrr

Kızlarrr hepinizin msj okudumm hepinizden Allah razı olsun ne güzel umutlu konuşuyorsunnn inşallah dediğiniz gibidir.Ama ben yinde tek çizgiye hazırlıklıyım :KK43: az öncede eltim tlf morelimi bozdu ramazan ayındandır diyo gecikmen insan umutlu konuşur biraz:dilcikar::kızgın:

Kızlarrr hepinizin msj okudumm hepinizden Allah razı olsun ne güzel umutlu konuşuyorsunnn inşallah dediğiniz gibidir.Ama ben yinde tek çizgiye hazırlıklıyım :KK43: az öncede eltim tlf morelimi bozdu ramazan ayındandır diyo gecikmen insan umutlu konuşur biraz:dilcikar::kızgın:

O eltinin halt yemesidir kötükedihüsobozuyo ağzımı ya takma sen onu boşver bizde oruç tutuyoruz ama benim tam gününde geldi hiç değişmedi.
Sen herşeye hazırlıklı ol tabi ama umudunuda yitirme inşallah hamişsindirde görür o ramazandanmı neden:1hug:

aman balım ne bakıyon sen eltine benimkide her ay ümitlenip acabamı desem yok be yoktur bişey boşa ümitlenme diyo delüüüü

:mymeka: :mymeka: :mymeka: Sinir şey :dilcikar: Pozitif birşeyler söylese ne kaybeder ki? :eek:klava:

X