Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
melek23 canım yazdıklarını hikayeni okudum da gercekten de melek gibisin.eşin sana sahip oldugu için o kadar sanslı ki.bu kadar umutlu olman ve hayat karsısında güçlü durmandan çok etkilendim.insallah bebişin olur da mutlulugunuz daha da perçınleşir canım öpüyorummm

nevrocum insallah eşinin sonucları iyi çıkar.zaten bana öyle geliyor ki senin hamişliğin cok yakın eli kulagında:lepi:

evet canim haklisin o cokkk guclu bir kadin örnek alinmasi gereken birisi insallah birgun bizde o guce sahib olabilirizzzz

bir yandan geçmiş sayfaları okuyup bir yandan cevap yazıyorumkafamçokkarıştı
okurken kah güldüm kah agladım.hastalık oldu burası bende.

bir yandan geçmiş sayfaları okuyup bir yandan cevap yazıyorumkafamçokkarıştı
okurken kah güldüm kah agladım.hastalık oldu burası bende.

evet herkezde hastalik haline geliyor burasiiii aceba neler olmus diye heyecanla okuyor gecmisleriii bir masal yada dizi izler gibiii...neyse ben cikiyorum sizlere iyi sohbetler

Nevrosky dogumgununu tekrar kutluyorum. Rabbim yeni yasinda bebegini sana hediye olarak versin.

Hakikaten bende sastim bu kadar ticarete dusmus olabilirlermi??

Doğum günün kutlu olsun.yeni yaşin bebişle olsun inşaallah.

nevrosky DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM...
ALLAH HAYIRLI HABERLER VERSİN İNŞALLAH...

nevroscum nice mutlu senelere.bu enerjını bu pozitifliğini hiç bir zaman kaybetmemen dileklerimle....yeni yaşında tatlı tatlı bebişlerin olur insallah

Canlarım işlerim birden öyle yoğunlaştı ki sizlere dönemedim. Hepinize birden cevap vermek durumunda kalıyorum. Kusura bakmayın lütfen. Prensibim değildir ama yetişemiyorum maalesef. Şeniz Şeniz

Eşimin test sonuçları ile ilgili iyi dilekleriniz için çok teşekkürler canlarım. kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile

Ve veeeeee doğum günü tebrikleriniz ve güzel dileklerinizzzzzzzzzzzzz.
Hepinize çok teşekkürler bitanelerim benim. Şeniz Amin diyorum o güzel dileklerinize. Canlarımmmmmm :asigim:

evet canim haklisin o cokkk guclu bir kadin örnek alinmasi gereken birisi insallah birgun bizde o guce sahib olabilirizzzz

okurken hıkayesını bu kadar genç yasta ne kadar olgun ve güçlü bir kişilik diye düşündüm.taktir ettim.kendi adıma da çokkk umutlandım.güç aldım.ne kadar güçlü olursak bebegımız bize o kadar yakınlasıyor canım.moral bozmak yok artık.bana da herkes soruyor.2 yıllık evlıyım şimdiden kısır ilan edildim."kaplıcaya gıt.... vah vahhh olmuyo mu ...bu kadar zayıfken senin bebegın de olmaz hiç"...sözlerini cokk duyuyorum.amannnn artık takmıyorum.eltimin bebegı oldu ben herkesten cok sevındım ama herkes üzüldüğümü kıskandıgımı düşündü.bunu da acıkca dile getirdiler.eltim bebekle benı yalnız bile bırakmadı.zarar verırım belki dıye.o kadar incindim yara aldım zamanında ama kulagımı tıkadım artık herkese.umursamamayı öğreniyor insan....

nevroky canım dogum günün kutlu olsun a.s.yeni yaşın da bebişine kavuşursun inşallahkaydirigubbakcemile3

Iyiki doğdun nevroskyyyyyyyy
yeni yaşin şans getirsin nevroskyyyyyyy
bebelerin olsun bolca nevroskyyyyyyyyyyyyyyy
her şey gönlünce olsun nevroskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito

nevrosky canım dogum günün kutlu olsun a.s.yeni yaşın da bebişine kavuşursun inşallahkaydirigubbakcemile3

Canım çok teşekkürler. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Bu güzel dileklerle ben nasıl kavuşmam meleğime. Allah razı olsun. :Saruboceq: Sizlerle ve sevdiklerimle yaşgünüm çok güzel geçiyor :dance:

Iyiki doğdun nevroskyyyyyyyy
yeni yaşin şans getirsin nevroskyyyyyyy
bebelerin olsun bolca nevroskyyyyyyyyyyyyyyy
her şey gönlünce olsun nevroskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sositososito sositososito sositososito sositososito

Sağol bitanemmmmmmmm.
Sağol bitanemmmmmmmmmm.
Sağol bitanemmmmmmmmmmmm.
Sağol bitanemmmmmmmmmmmmmm.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :içelim: hihoyyyt Allah razı olsun. İyiki varsınız kızlar. Bu doğum günüm pek dolu dolu geçti sizlerle. :asigim:

Evet canlarım sonuçlar çıktı.. şakkıdı Aslında daha önceden çıkmış da eşim morali bozuk olduğu için aramamış. ben de sıkıştırmak olmasın , yanlış anlamasın diye aramamıştım. Hani bak sonuçları merak ediyor demesin diye. Benim için tabi ki en önemli şey kendisi ve sağlığıdır.

Şimdi ne değişmiş?

Sayı artmış 40 milyon olmuş ml'de. Toplamda 200 milyon olmuş hihoyyyt

İleri hareketli artmış % 80 olmuş. Toplam hareketli %100 olmuş. Hareketsiz kalmamış hihoyyyt Hepsi kıpırdak yani bunların fingirdek kaydirigubbakcemile2 :roflol: Ve gelelim morfolojiye. Asıl sorunumuz olan morfolojiye. kötükedihüso Yine % 2 çıkmış. :dilcikar:

Doktor kullandıklarımızın etkisinin yeni yeni ortaya çıkacağını söylemiş. Bize o doktor yazmamıştı kullandıklarımızı. Bunlardan başka bir de klomen önerebiliriz demiş. Diğer kullandıklarınızı bırakın , zaten 3 ay olmuş ; 3 ay da klomen kullanın demiş. Sigarayı bırakmasın çok iyi olduğunu , kullanmaması gerektiğini söylemiş. Sigaranın vücuttan atılması için belli bir sürenin gerekli olduğunu bu sürenin de 3 ayla sınırlı olmadığını belirtmiş. 3 ay sonra hem daha önceki kullandıklarınız hem de bu klomenle daha iyi sonuç alırsınız demiş.

Bu noktaya dikkat edelim kızlar ; 3 ay kullandık etkisi olmadı diye düşünmemek lazım. Çünkü 3 ayın sonrasında ancak etki göstermeye başlıyormuş. Yani yeni başlayacak. Renkli dopler çektirmesini istemiş. Eşim de çektirmiş. Varikosel yokmuş kesinlikle. Varikosel olmadığı için ve Sayı ile hareket iyi olduğu için biraz bekleyin bu morfoloji ile de gebelik oluşabilir. Daha da düzelecektir demiş.

Bu arada onların da günahını almışım. Yani bir şeye yönlendirmeye çalışmamışlar. Tedaviye başlamayın demişler. Aksi olsaydı öyle demezlerdi. Ama bu piyasada kime güveneceğimizi şaşırdık arkadaşlar. Varikosel olmamasına çok sevindim. En azından sayı ve hareketimiz baki kalır. Doktorun dediği gibi düzelirse 1 sene içinde olsa da beklerim ben. Yeterki doğal yoldan gelsin meleğim. Sigarayı bırakmanın sperm yönünden her parametreye çok faydası varmış kızlar.. Bıraktırın , olmadı azalttırın.

İşte sonuçlar böyle bir yandan sevindik , bir yandan donuk kaldık. Morfoloji de %1 artsa mutlu olacaktık. Ama olmadı. Daha vakti varmış demek ki. Gelişmelerden mutlu olmasını bilmek lazım. Eşime de onu dedim üzülme dedim. En azından artış göstermiş diğerleri , bu da yerinde kalmış. Azalmamışlar. Varikosel de yokmuş sevinmeliyiz dedim. Hem doktorun söyledikleri de pozitif dedim , üzülme dedim. Akşam da ilgilenir , üzüntüsünü alırım ben koca bebeğimin.

Ben sabırla bekliyorum. Allahım azosperme mucizesini gösteriyor. Çok yüksek değerlere sahip olan birisi ise hamiş kalamıyor. Bizler elimizden gelenleri yapıyoruz. Bol bol dua ediyoruz. Vakti gelince bizler de hamiş olacağız. Sağlığımız sıhhatimiz , eşimizle birlikteliğimiz olduğu sürece her zaman şansımız var.

İlginize çok teşekkürler kızlar. İyiki varsınız.

Son düzenleme:
Nevrosky canım okadar yoğunumki pc başında duramıyorum meraktanda çatlıycam ne zaman alıcanız sonuçları, git gel git gel iflahım kesildi ama sonuçları alınca hiçbir yorgunluğum kalmıycak benim içimden bi ses herşey yolunda gidicek diyo inşallah doğru çıkar.a.s.

Slm kizlar ben hafta sonu işim oluyor giremiyorum sabahtan bu yanada internette problem var çatladim ama hepsini okumama imkan yok çok fazla gitmişsiniz.yeni hamilemiz var.çok sevindim .nevrosky doğum günün kutlu olsun canim . Bak sen bu akşam doğum günü partesi ver eşin ve sen.bak bu defa olacak görürsün.bir dahaki ay alacağiz güzel haberlerini.bizim arkadaşlar istemedikleri halde doğum günü kurbani olmuşlardi siz istediğiniz için olur bence bu iş.

Canlarım bugün doğum günüm ama şansıma çok yoğun geçti. :1no2: İşlerimden kafamı zor kaldırdım. kaydirigubbakcemile3 Sizlerle de yazışamadım doğru düzgün. Hepinize tek tek teşekkür ederim. Doğum günümü kutladınız , heyecanımı benimle yaşadınız , benimle sonucu beklediniz. Sizleri çok ama çooooooook seviyorum. :asigim: Birazdan işyerinden çıkacağım. Akşam evden bol bol görüşürüz inşallah. Sizlerle konuşamayınca bir yanım hep eksik kalıyor. kaydirigubbakcemile5

Balımmmmmmmmmm. İnşallah hamişsindir kız. :dance: Ama ben o akdar bekleyemem hee. Heyecandan ölürüm valla. :mymeka:

Canım bi türlü yazamıyorum sana sürekli düşüyorum nedense .
Sonuçları almışınız sayıların maşallahı var ne kadar güzel hareketlerde süper ah ah keşke benimde buna yakın değerlerim olabilseydi. Morfoloji sonucunuz değişmemiş ama doktorunda dediği gibi bu değerlerle hamiş kalma şansın yüksek inşallah fazla zaman kaybetmeden bebişin gelicek sana. Emeklerininizin karşılığını alıcaksın hemde çok yakında sen bub azimle herşeyi başarırsın bitanem

canım nevro ne guzellllllllllll harıka.........sonuçlar çok iyi rabbım yar ve yardımcın ols senın ve tum anne olmakk yolunda çaba harcayanlarınnnnnnnnnnnnnn............ rabbım kısa zamanda bebişler nasıp etsınnnnnnnnnnnnnnnnnn

nevrosky canım bence sonuçlar iyi ve zamanla daha da güzel olacak inşallah ve tabiki morfolojide düzelecek ve sen canım doğal yolla hamile kalacaksın,hislerim bunu söylüyor canım ve açıkçası hislerime güvenirim beni pek yanıltmaz sengözlerimebaksanab

nevrocum,canım..
bencede sonuclar gayet guzel gozukuyor..ozellıkle hareket masallah cok guzel artmıs.
demek kı kecıboynuzu etkısını en cok hareket oranında gosterıyor.
canım ben senın bu degerlerle dogal yoldan hamıle kalabılcegıne ınanıyorum.
ınsallah tez zamanda guzel haberlerını alıcaz..:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…