Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sağol canım valla sevindim hatırladığına. :asigim: Güzel dileklerin için teşekkürler canım. Hem spermiogram yaptıracak , hem üroloğa görünecek , hem de renkli dopler çektirecek. Biz onu çektirmemiştik. Çektirelim diyoruz. kaydirigubbakcemile2

bencede bütün hepsini yaptırın canım allah hakkınızda hayırlısını versin kız inan senin bebişin olucak bak heja dediydi dersin :sm_cool:

ben geldım evıme nevrocum.ama hıc ıyı haberlerle gelmedım.
gıttıgımız yerde moralım cok bozuldu..
yaslı bır teyze vardı eltımın cocuklarını sordu.yanında esımın amcasının hanımı oturuyordu.
dedıkı ona ee kucuk yenı dogum yaptı bununda cocukları var dıgerının yokmu dedı benden ıcın.
amcanın karısıda yok bunun cocugu daha kucukmus buyuyecekmıs dusunmuyormus dedı..:eek:klava:senağlama
neye ugradıgımı sasırdım ne dıyecegımı sasırdım..
suan cok kotuyum kıslar..
neden bu kadar ınsanlar densız ve dengesız olurlar..
sınırden sıkıntıdan basıma agrı gırdı.yemekte hıcbırsey yiyemedım.
keske gtmeseydım kocıse dıcem,calısmalar bıtıne denk onun aılesınden kımseyı gormek ıstemıyorum.
hepsınden nefret edıyorum..senağlama

canım yaa çok üzmüşler seni :eek:klava: insanlar bizim üzüntümüzü nasıl böyle alay konusu yapıyorlar anlamıyorum sadece bizi rahat bıraksınlar istedikleri seni üzmek bunu elde etmelerine izin verme allah yapılan iyiyliğide kötülüğüde görüyor kul hakkı denen bişey var allah a havale et rabbim ıslah etsin böyle insanları inşallah

yaslı bır teyze vardı eltımın cocuklarını sordu.yanında esımın amcasının hanımı oturuyordu.
dedıkı ona ee kucuk yenı dogum yaptı bununda cocukları var dıgerının yokmu dedı benden ıcın.
amcanın karısıda yok bunun cocugu daha kucukmus buyuyecekmıs dusunmuyormus dedı..:eek:klava:senağlama
keske gtmeseydım kocıse dıcem,calısmalar bıtıne denk onun aılesınden kımseyı gormek ıstemıyorum.

Canım aslında bunlara alışman lazım. Maalesef milletin ağzı torba değilki büzesin. Elbet canını sıkan olaylarla karşılaşacaksın. Herkes anlayışlı ve ince olamaz. Bunlarla karşılaşmamak için kendimizi soyutlayamayız ki. Kendi kabuğumuza çekilemeyiz ki. Ya bunlarla yaşamasını öğreneceğiz. Ya da ele güne karışmayacağız. Çünkü bu insanları eğitemeyiz. Ama üzülmek en son yapman gereken şey. Biz burda seni böyle görmek istemiyoruz. Mutlu görmek istiyoruz. İki kendini bilmez kişinin sözüyle yıkılacak insan değilsin sen. Seni güçlü görmek istiyorum. :lepi: :1hug: :asigim: Şeniz

nevrosky sana zahmet olcak ama benim bidahaki adetim 19 ekim tabii ben öyle hesaplıyorum evdeki hesap çarşıya uyar inşallah

Canım listeyi güncellerken düzelteceğim. Not aldım. Şeniz İnşallah çarşıya uymaz , adet gelmez , hamiş olursun. :CüvCüv: hihoyyyt

rosemcım hosgeldın...uzulme...bende 2 eltı var..suan bırı hamıle.bırıde yenı dogum yaptı..ve erkek..kayınpederınde ısmı konuldu.ben en son gelın olarakdan benden beklerken.dıgerlerının oldu..2. cocukları.bende hala bısey yok.esımın tum aılesı tembel cıktı bu gelın dıyorlar..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kafayı yememk elde degıl....o yuzden ben gıtmemeye calısıyorum..bıde işimde yukselmek ıstıyorum felan dıyorum..napayım.yoksa bırakmıyorlar yahu.tembelmısım yaa bennn...şimdı bayramı dusunuyorum...yıne dıyecekler..amn olsun...bız bolede mutluyuz...bos ver kız..herkes kendıne baksın...dusmanımın basına vermesın derler yaa .allah kıseyı bebıssız bırakmasınnn..hersey eslerımız ıcın.ben ole yapıyorum.esımın hatrı olmasa..

canım kimileri böyle oluyor, boşver! düşüncesiz insanlara ne diyebilirsin:1no2:
korunduğunuzu mu sanıyorlar hala? gerçi farketmez, korunmayı bıraktık desen,2 ay geçse bu seferde bunun çocuğu olmuyor derler! Allah'ım çenelerini kapatır inşallah tez zamanda!

bencede bütün hepsini yaptırın canım allah hakkınızda hayırlısını versin kız inan senin bebişin olucak bak heja dediydi dersin :sm_cool:

Amin canım inşallah. Ay valla dediydi derim , gelir seni şapppppppppp diye öperimmm Şeniz :CüvCüv:

benim eşime ameliyat olmadan önce evicap vermişlerdi şuanda antioksidan içerikli 2tane ilacımız var onları alıcağız nevrosky normal morfolojinin kaç olmsı gerek kafama takıldı seni bunaltmıyorumdur inşaallah:

benim eşime ameliyat olmadan önce evicap vermişlerdi şuanda antioksidan içerikli 2tane ilacımız var onları alıcağız nevrosky normal morfolojinin kaç olmsı gerek kafama takıldı seni bunaltmıyorumdur inşaallah:

Canım normal morfoloji kruger'e %14. Kesinlikle bunaltmıyorsun. Ama ben sana yazdığım son iki mesajın cevabını hala alabilmiş değilim. Senden gelecek cevaba göre listemizi yayınlayacağım. Muhtemel adet tarihini verirmisin canım. Şeniz

rosemcım hosgeldın...uzulme...bende 2 eltı var..suan bırı hamıle.bırıde yenı dogum yaptı..ve erkek..kayınpederınde ısmı konuldu.ben en son gelın olarakdan benden beklerken.dıgerlerının oldu..2. cocukları.bende hala bısey yok.esımın tum aılesı tembel cıktı bu gelın dıyorlar..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kafayı yememk elde degıl....o yuzden ben gıtmemeye calısıyorum..bıde işimde yukselmek ıstıyorum felan dıyorum..napayım.yoksa bırakmıyorlar yahu.tembelmısım yaa bennn...şimdı bayramı dusunuyorum...yıne dıyecekler..amn olsun...bız bolede mutluyuz...bos ver kız..herkes kendıne baksın...dusmanımın basına vermesın derler yaa .allah kıseyı bebıssız bırakmasınnn..hersey eslerımız ıcın.ben ole yapıyorum.esımın hatrı olmasa..
canım dedıklerınde cok haklısın.
bende senın gıbı bayramı dusunuyorum..
eskıden bayram gelıyor dıye sevınırken sımdı bayramlarda ınsanlarla karsılasmak ıstemıyorum.bır sekılde cocuk meselesı acılıyor cunku..:1no2:

Not : Listemiz 10.000 karakteri geçtiği için ikiye bölmek durumunda kaldım. Günleri belli olan arkadaşlar Bölüm 1 , günleri belli olmayan arkadaşlar Bölüm 2'dedir. Bilginize. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

BÖLÜM 1

rabiş---20 Eylül---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
sevimli hayalet---21 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
Balsurat---21 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
mekselina86---21 Eylül---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
gozdem---23 Eylül---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
MONA ROSA---23 Eylül---Morfoloji(Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
oztun---24 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Aşılama başarısız)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
belinay82---26 Eylül---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Doğal yoldan-Keçiboynuzu yemişti,Sigara içmiyor
dıptısdıptıs---26 Eylül---Lökosit-Doğal yoldan-Sigara içmiyor
demiray---27 Eylül---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
vavelya---27 Eylül---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
heja---28 Eylül---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
tuliny---28 Eylül---Sayı (Mayıs'ta varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Larginine,Ace Plus Selenyum,Trental
****ÜsLuB****---29 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
bobova---29 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
yiğit-yağmur---30 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
derendeniz---30 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
Menzil Gülü---30 Eylül---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Havuç suyu,bal,tarçın,çörek otu,ceviz,selenyum,çinko,e vitamini
umutlu99---30 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---Havuç kürü,Keçi Boynuzu Pekmezi
OcerenO---1 Ekim---Sayı---1. Tüp Bebek Tedavisinde---Keçi boynuzu kürü
bengüsu---2 Ekim---Sayı ve Hareket (Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---???
yabangülüm.---2 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---???
wavy---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
rapunzell_82---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---Bitkisel ilaç kullandı şu an hiçbirşey kullanmıyor
olymposss---5 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
gülsu---5 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
naren1981---5 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E ve C vitaminleri,Selenyum,Keçiboynuzu Pekmezi
Rosem---7 Ekim---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
smhsmh---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji(Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
ilknuray---8 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
asi74---10 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Ekim'de aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm,domates çorbası
canzi3445---10 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir erken doğum)---???
BEYAZ MELEK---11 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
asutay---12 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
xvyz---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
aymes---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü,3 ay klomen kullandı
haci78---14 Ekim---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
vesta---15 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,Çinko,Fındık,ceviz
nevrosky---15 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı bıraktı
NEŞELİ:))---16 Ekim---Yumurtalıkta Kristalleşme---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,Klomen, Trentilin,E-vitamini,çinko
NURDVC---16 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 tüp bebek düşük)---???
BTRKLC---16 Ekim---Hareket---3. aşılamaya başladı(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fatımazehra---18 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Bayram'dan sonra aşılama düşünüyorlar)---Keçiboynuzu pekmezi,bal,ceviz
sünger53---19 Ekim---Sayı ve Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---Keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
..ELCHIN..---20 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu Kürü

Not : Listemiz tarihe göre sıralanmıştır.

X