Erkek infertilitesi varikosel spermiyogram

Loveyrdram

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
104
13
eşim 2022 de varikosel ameliyatı oldu bir sene sonrasında bu testi yaptırdık ama onun kendi doktoruna kontrole gitmediyy böyle şeyleri pek sevmiyorda benim kadın doğum doktorum bu testi yaptırdı ona ve sonuçları iyi dedi . 3 senedir uğraşıyorduk çocuk için hadi ameliyat sonrası 2.5 senedir uğraşıyoruz bebeğimiz olmuyo kaç doktora gittim her ay yumurtam oluyordu bu ay kesin olur yumurtan çatlamış falan diyorlardı ama olmuyordu folik asit duphaston klomen vs kullandım herseyi yaptık yoktu araştırırken varikosel sonrası hız düşüklüğü vs falan birşey gördüm ama anlayamıyorumda eşimin 2023 sonuçları buydu bu düşükmü doktora tekrar gideceğiz fakat 15 gün sonra ANLAYAN BİLGİSİ OLAN LÜTFEN İÇİMİ RAHATLATABİLİRMİ ÇOOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM

Eklentiler

• IMG_1976.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 81
Önceki testlerinizi bilemiyorum ama biz asla bu kadar iyi değerler göremedik:) eşim de varikosel ameliyatı oldu. En son tüp bebek yaptık. Morfoloji gayet iyi, ileri hızlı ve hızlı toplamı %50 ise yeterli diyorlar. Sayı da normal bence doğal yoldan gebelik için. Zaten önemli olan hız ve morfoloji. İnş en kısa sürede sonuca ulaşırsınız

Morfoloji kaç yani ben göremedim o kadar araştırıyorum anlamadım eski değerleri de devlet hastanesinde yapılmıştı gözükmüyor o zaman neden olmuyor

İnşallah sizde bebişinize kavuşursunuz ay bende düşük sandım kocama başladım takviyelere sinirim bozuldu artık

İnşallah sizde bebişinize kavuşursunuz ay bende düşük sandım kocama başladım takviyelere sinirim bozuldu artık
İnşallah biz de 10. Haftalardayız şimdilik herşey yolunda darısı sizin başınıza morfoloji normal 19 yazıyor. Bizim ilk sıfırdı sonra 7-8 lere çıktı. Takviye almanızda zarar yok ileri hızlı daha yüksek olursa gebelik şansı o kadar artar. Hız için taze havuç suyu öneriliyor. Bir araştırın isterseniz

Teşekkür ederim ama eşimin yediği tek şey tavuk pilav döner falan havuç falan sağlıklı şeyler hayatta yemiyor keçi boynuzu özü yediriyorum birde e vitamini bide l arginin protein takviyesi aldım bilmiyorum gereklimiydi ama çok sıkıldım artık bunca zaman bende birşey var sanıyordum ama on tane ayrı doktora gittim biri anlamasa biri anlardı herhalde

Çok sevindim adınıza Allah sağlıklı birşekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh

Tek taraflı çabalamak çok zor. İlk öğrendiğimizde eşim de çok ciddiye almadı. Ama bir gün çok büyük yemin ettim kavga esnasında. Ondan sonra sigarayı biraktı yemesine içmesine dikkat etti, kendisi aktarlardan karışım yaptırdı içti vs. Ama kısmet olmadı doğal yolla. En azından canlı sperm var ona da şükretmek lazım, insanlar azospermi ile uğraşıyorlar çok daha zor. Ama eşinin de emek vermesi gerek.

Evet ya tabiki öyle ilk ilaçları da içmem diyordu vitaminleri yani içiyor hemen ama havuç falan sağlıklı seyleri hayatta yemiyor nasıl büyüttülerse artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…