Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet canım ben kız istiyordum ya ona göre planlama yaptırmıştım kadın ne dediyse aynısını yaptım sonuç erkek

Çatlama olmadan 2 3 saat önce ilişki oldu başkada bir şey yapmadım
Sağlıkla gelsin inşallah bebeğin.canim peki yine ayni taraftan mi yumurtladin.mesela ben iki kızıma da sol yumurtamdan hamile kaldım.agrim oluyor yumurta catlarken.doktora da teyit ettim. Ben niyeyse sağ erkek sol kız olayına takılıyorum

Deme öyle Ben soldan yumurtlamıştım deneme yaptığım zaman. Doktora dedim keşke sağ olsaydı erkek bebek için sağ uygun diyorlar, doktor bana yok öyle bir şey dedi

Benim de oğlum sagdaydi.sag taraftan yum olmuştur ağrım vardı çünkü o ay sağ da,buna bende inanıyorum

Deme öyle Ben soldan yumurtlamıştım deneme yaptığım zaman. Doktora dedim keşke sağ olsaydı erkek bebek için sağ uygun diyorlar, doktor bana yok öyle bir şey dedi
Evet canım doktorlar yok öyle birşey diyor.benim sol yumurtaların x leri çekim gücü olduğunu düşünüyorum valla bende geçen hafta deneme yaptım hem sol hem sağ çatlamak üzereydi.hangisi tuttu bilmiyorum.tek tüpü olup hem kızı hem oğlu olanda var.rabbim büyük kader kardeşim
Benim de oğlum sagdaydi.sag taraftan yum olmuştur ağrım vardı çünkü o ay sağ da,buna bende inanıyorum
Aynen canım benim de sol yumurtam daha aktif çalışıyormuş hep soldan çatlar.sag taraf uyuyor boyuna

Merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza ve hayırlı sağlıklı güzel minnoş bir kızım olmasını o kadar çok istiyorum ki Rabbimden inşallah gönlümüzdekilerden daha da güzellerini nasip etsin bize Rabbim

İnstagramda bir çok planlama yapan sayfa var artık onları bile araştırdım . Adım adım annelik diye bir sayfa var oraya planlama yaptıran ya da olumlu duyumlar alan oldu mu

uzun süre kız bebek topiğini dışardan takip ettim ama artık hiç kimse yazmıyor hiç düşünmezdim buralara yazacağımı ama kimseyle paylaşmak içimden gelmiyor bu duamı ve dileği. Beni en iyi siz anlarsınız

Cnm benmde sağdan oluyor sanırm 2 kızımda ordan tutundu. Bende 3.de dr kontrolünde yapicam sol çatlarken deneme yapicam tabi yıllar sonra

Aynen canım hoşgeldin aramıza.biz de çevremizde kimseye diyemiyoruz.erkek bebek isteği niyeyse abes karşılanıyor ve niyeyse aynı kesim oğlun yok diye sana üzülüyor falan.burda içinden geçeni rahatlıkla paylaşmak ve kader kardeşlerinin olması çok iyi geliyor.

Hoşgeldin evet aktif değil artık :) kızı olanlar yazar,az çok takip ettiysen bilgin vardır sağlıkla nasip olsun inşallah

Hoşgeldin evet aktif değil artık :) kızı olanlar yazar,az çok takip ettiysen bilgin vardır sağlıkla nasip olsun inşallah

2yıldır O kadar çok okudum ki her sayfayı tek tek kafamda bazı şeyler şekillendi artık son oğluma kadar hiiiiiiiiç inanmaz bakmazdım böyle şeylere ama artık inanmak istiyorum inşallah buraya da bu mutluluğumu yazmak nasip olur ve sizlerin mutluluklarınızı da okumak ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…