Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ay evet dün okudum sorularında %70 planlamayla nasip olmuş oğlu darısı başımıza Sen yapmayacaksın kesin o zaman bu ay
Evet canim takvimine baktim mart nisan uyuyo mayis haziran uymuyo temmuz agustos uyuyo. Bu ayi es geçicem sadece diger aylar ona bağlı kalmadan deneme yapicam uymadığı aylar dahil

Kızlar ben bi konu hakkında size tanışmak istiyorum doktora gidip cinsiyet mi söyleniyor yoksa yumurta takibimi söylüyorsunuz

4. Kız yani üzülmüyorum değil ama nasip iste
Cnm sağlıkla kucagina almayi nasip etsin rabbim simdi üzülme desemde insanin icinde burukl bebegidogdugunda herseyi unutuyorsun herseyi bosver hamileliğin tadini cikar cnm insallah dr yanlis görmüştür suan ezan okunuyor senin icin ve butun kizlar icin dua ediyorum rabbim hakkinda en hayirlisini nasip etsin

Sagol cnm
sagol cnm allh ragzi olsun

Canım sen ne hissediyorsun? Çin takviminde fln ne gösteriyor?
Çin takvimi erkek diyor. Ben ne hissettiğimi bilmiyorum. 1 kızım var. Erkek olacakmış gibi hissediyorum ama derinlerde kız olacak korkusu da var. Hayırlısı olsun. Çok dua ediyorum, adaklarım var. Elimden geleni yaptım gerisi kısmet.

Kızlar ben bi konu hakkında size tanışmak istiyorum doktora gidip cinsiyet mi söyleniyor yoksa yumurta takibimi söylüyorsunuz
Doktorun anlayisina bagli biraz. Ben erkek bebek istedigimi soylemistim mesela,gayet iyi karsiladi. Ama bazi doktorlar ayni anlayisi gostermiyor. Bulundugun sehirde ozel hastanelerde ki doktorlara mesaj atabilirsin instagramdan falan. Ona gore gidersin. Yuzyuze konustugunda cekinebiliyor insan

Sagol cnm
sagol cnm allh ragzi olsun nasip den baska diyecek bisey bulamıyorum

Canım ben takipteyim dün aşırı yoğun yum kıvamında akıntı geldi bakalım t de koyulaşma başladı 1 2 güne deneme olur inşallah
Canım doktor yumurta çatlamaya başlamış dedi. geçen ay çatladıktan sonra hemen ortadan kaybolmuştu. ;O nedenle doktor bu geceyi değerlendirin demesine rağmen ben gündüz hem karın ağrım vardı, hem de akıntı.. 14.00 gibi birlikte olduk. inş sağlıklı bir erkek evlat olur. Hakkımızda hayırlısı neyse onu Rabbim daha iyi bilir ama olursa güzel olur. Geceyi beklemedim. Açılma olduğu için artık zaten çatlayıp bitecekti. Aslında çatladıktan sonraki 24 -36 saat diyorlar ama daha fazla riske atmak istemedim.

Canım peki deneme öncesinde test yaptın mı? Sana göre çatlama testtin hangi aşamasında oldu peki? Ultra pikken mi yoksa en son ki eşitleyen testte mi?

Canım peki deneme öncesinde test yaptın mı? Sana göre çatlama testtin hangi aşamasında oldu peki? Ultra pikken mi yoksa en son ki eşitleyen testte mi?
Canım tüm testleri ekledim. en son 13.50 de yaptım ve suya dikkat ettim. epey açılma oldu, dün akşam 19.30 da ultra pik olmuştu. sabah doktora gidip geldikten sonra 10.30 da yaptım açılma başlamıştı. sonraki daha da açıldı demek ki dedim yumurta çatladı. doktor da çatlamaya başlamış akşamı değerlendir dedi. dedim gündüz olsa kaçırmasak fln dedim. artık eşim de onu yap bunu yap baya stres oldu. bir yandan da sıvı akıntı geldi. eşime dedim kahve iç..

Tesekkür ederim cvp verdiğiniz için evet doğrusu cekiniyorum nasıl karşılanır dıye sizin oldumu erkek bebegınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…