Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Amin inş eşime diyorum bu hafta gitmeyelim hafatyagidelim çünkü kız ise ister istemez biraz üzülürüz tatil dört günlük kötü geçer 😂😩
Erkek derse de tatil güzel geçer ama. Olumlu düşün olumlu olsun🤗 benim umudum yok kendimden o ayrı. İnşallah gönlümüzdekini duyarız canım

Babychoice yaptıran var mi arkadaşlar ilk regl yaşınızı doğum tarihinizi kangurubunuzu falan yazıyorsunuz onlarda amerikaya yolluyor ve size 1 yıllık ya da 6 aylik cinsiyet takvimi yolluyorlar 1 yıllık 1900 yazıyordu ama ben inanmadım pek yaptıran var mi doğruluk %89 ve para iadesi varmis eger cocugunuz farklı cinsiyete olursa intenette sitesini buldum ama kararsızım

Kızlar 12.gün bugün 30 günlük döngüm teste göre yumurta yakın mı bugün devam edeyim mi teste?

Eklentiler

• 566946AA-52E6-4C7A-840C-A60996C5F2E2.jpeg
    566946AA-52E6-4C7A-840C-A60996C5F2E2.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 36
Zor oluyormuş evet bu ay takip yapıyorum sadece önümüzdeki ay nasipse hem doktor kontrolü hemde testle deneme yapacağım inşaallah
Bencede çok n mantıklısı yoksa zor oluyor en azından kafan rahat okur ondan sonrası da artık olmasa bile en azından elimden geleni yaptım dersin

Ya kızlar cinsiywtte tek inandigim sey var erkek bebekler yukarda duruyor kızlar asagida benim 3 kizimda cok asagidaydi göbek gibiydi aynî hos buda cok asagida ama.cinsiyeti belli olanlar yorumlarsaniz sevinirim

Ya kızlar cinsiywtte tek inandigim sey var erkek bebekler yukarda duruyor kızlar asagida benim 3 kizimda cok asagidaydi göbek gibiydi aynî hos buda cok asagida ama.cinsiyeti belli olanlar yorumlarsaniz sevinirim
Kuzu benim 2 kız da normal ne aşağıda ne yukarıdaydı. Ama bu bebek ağzımdan çıkacak gibi göğüs altımı zorluyor, bence onla da alakası yok yaa

X