Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sorma ya geçen senede bir arkadaşına gitmiştik üç arkadaş oturuyoruz diğer iki arkadaş birer erkek çocuğu vardı bizim kızımız vardı arkadaşı oğluna bağırıp kızıp duruyordu eşimde neden çocuğa aşırı tepkiler veriyorsun yapma gibi bişi dedi adamda demesin mi senin oğlun mu var nerden bileceksin kız çocu uslu tabi dedi ben şok ne alaka ya dedim çocuk çocuktur şimdi o arkadaşının bir kızı oldu bizimde kızımız olcak diyor ki oğlanı bulamadınız he bulamadık bizim elimizde çünkü kızı sen bulup çıkardın Yukardaki vermedi dimi cahil insanlar çok heryerdeler tüm arkadaşlarının oğlu var duyan erkek damadın olur diyormuş çok şaşırıyorum ya hala bu zihniyet var ya
Böyle insanlar yok mu heryerde var bizim etrafımızdada çok var insanın moralini çok bozuyorlar 😔bnm iki kızım var 10 erkek çocuğa değişmem ...

Ay evet damatlara çalışıyon, bizimkine alalım, erkek damadın olurcular
Ay cnm takma kafana milletin agzi torba degil ki büzesin gereksiz insanlar işte bayanlar konusuyorda bir de erkeklerde laf söylüyor boyle insanlara sinir oluyorum eşimin halasinin kocasi yazin bana oyle bir laf konustu o kadar kirildim ki bana dediki esin hastanede calisiyor dr gitsinde arastirsin erkek cocugu nasil oluyormus diye sizin ailede hep kiz var dedi o kadar sasirdim herkesin icinde dedi gerizekali adam ogunden bugune konusmuyorum sanki dr yada bizim mi elimizde erkek cocugu yapmak rabbim ne dilerse onu nasip etiyor

Ben ayın dokuzunda sağlıkocağında kan verdim beta 36 ile öğrendim bu çarşamba ayın 18de yani özele gittim ultrasyonda sadece kese göründü daha çok yeni ddi doktor adet gününe göre yani tekrar kan verdm 3935 çıktı pşembe gene kontrole gdecem bebek için Seymanur53 Seymanur53

S.a arkadaşlar ben bir süredir ovu. Testi kullanıyordum. 4 5 aydır tutmadı. Sat 29 ekim 11 kasım da teste çat olmuştu deneme olmuştu. Bugün doktora muayene olmaya geldiğimde doktor alttan baktı yumurtam ya bugün yada dün çatlamış ddi. Batım 26 27 kasım. Böyle yakınken çatlama mümkün mü acaba? Bide bugünü değerlendirmelimiyim?
Dr ne dedi? 2 yumurtlama mı? Yoksa önceki test hatası mı?

Ay cnm takma kafana milletin agzi torba degil ki büzesin gereksiz insanlar işte bayanlar konusuyorda bir de erkeklerde laf söylüyor boyle insanlara sinir oluyorum eşimin halasinin kocasi yazin bana oyle bir laf konustu o kadar kirildim ki bana dediki esin hastanede calisiyor dr gitsinde arastirsin erkek cocugu nasil oluyormus diye sizin ailede hep kiz var dedi o kadar sasirdim herkesin icinde dedi gerizekali adam ogunden bugune konusmuyorum sanki dr yada bizim mi elimizde erkek cocugu yapmak rabbim ne dilerse onu nasip etiyor
Hele laf eden erkekse daha sinir oluyorum, Yüce iradeyi görmezden gelmekde nedir, benim annemin 3kızı var hep laf duymuş oda ama şimdi herkes çok şanslısın kızların var diyor hepsini yerleştirdin başın ağrımıyor diyorlar bunu diyenlerde erkek çocuğu olanlar annemde ozamanlar öyle denmiyordu ama dediğinde çok cahilmişiz erkek evlat zor hep kıçını toplamaya çalışıyoruz diyorlarmış hepsi işine geldiği gibi

X